Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

frida10

tupperware

Polecane posty

Gość gość
jestem konsultantką i zawsze szczerze piszę właśnie napisałam że drugi raz bym nie kupiła więc nie czepiaj się konsultantek kitu nie wciskam i zawsze polecam co u mnie się sprawdza nawet pożyczam żeby ludzie wypróbowali .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hnadzuk
ja też jestem konsultantką. I piszę co ja myślę, a nie neguję tego co Ty myślisz. Każdy ma prawo do własnego zdania i oceny produktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
;-( kolejna porażka.Według zapewnień- miski z serii mega trójka i świeża czwórka przedłużają trwałość produktów. Po 4 dniach przechowywania w nich pierogów,po otwarciu poczułam okropny zapach-mówiąc delikatnie.Jedzenie się zepsuło,a miska przeszła okropnym zapachem,którego nie mogę się pozbyć...Myłam wrzątkiem,wodą z octem...a ona ciągle śmierdzi.Nadaje się tylko do kosza :-( Bubel jak nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam różne pojemności i uważam, że są bardzo dobre. Przekonałam się, że przedłużają świeżość, o ile jest co przedłużyć - jak np. wędlina jest trefna, to psuje się szybciej. Nie wiem, jak z tymi pierogami, czy to własnej roboty czy kupne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yarpena
Jeśli chodzi o przenikanie zapachów to zgadzam sie w zupełności z poprzedniczka. A jeżeli w pojemniku coś sie popsuło to obawiam sie ze wyparzanie nie pomoże. Z doświadczenia wiem, ze pojemnik na chleb testowy sie nie sprawdza. Niestety chleb szybko plesnieje. Przechowywany w worku foliowym długo jest dobry. Wiec do czego ten pojemnik.? Stolnica tez według mnie jest nietrafiona, w końcu jakoś przykleja sie do stołu ale zanim to sie stanie zdążę sie już niezłe rozzłościł i stracić chęć do pieczenia... Jestem konsultantka od niedawna, a produkty tupperware mam już od kilku lat niemal wszystkie i muszę przyznać , ze nie wszystkie są dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kika
Hej .U nas nie ma pojemnika na chleb testowy. :))))))))))))))))))))))))0000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest i nazywa się Breadsmart Junior :)oooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie do szefa kuchni (na korbkę). Po dwukrotnym użyciu (mam go dopiero tydzień) zaczął okropnie piszczeć przy kręceniu. Pytała konsultantki i odpowiedziała, że piszczenie nie kwalifikuje do wymiany. Czy mogę coś innego zrobić, aby pracował normalnie? I dlaczego tak drogie narzędzie po 2 krotnym użyciu zaczyna mieć problemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kika
Bredsmart Junior jest na chleb tostowy a nie testowy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kika
Mam prośbę do wszystkich osób,które mają problemy z użytkowaniem produktów Tupperware,lub reklamacją ich. Proszę ,aby osoba,która ma problem zwracała się do osoby kompetentnej.Wszystkie regiony mają dystrybucje i każdy może tam iść z reklamacją.Tam otrzymacie fachową poradę i pomoc.Osoby od których kupujecie nie zawsze są doinformowane. Ja ze swojej strony mogę pomóc wszystkim z okolic Warszawy i Grójca. Proszę śmiało zwracać się ,jeżeli macie jakiś problem.Jeżeli podacie nr.tel.-oddzwonię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na poprzednich stronach któraś z dziewczyn pisała że wpuszcza na trybiki w szefie olej spozywczy zeby nie piszczal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kika
Miski mega trójka i wszystkie z tej serii mają 1 klasę szczelności. Należy napełniać ja do 3/4 pojemności ,nie do pełna. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to zawsze tak jest no przecie to wiadomo no :) www.youtube.com/watch?v=hTVVMwrJ-rk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yarpena
ach, te chochliki ;) oczywiscie, że tostowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do kika: Problem w tym, że do dystrybucji w Opolu mam 55 km. Dzwoniłam w sprawie szefa i odesłano mnie do konsultantki ponieważ "oni nie są do udzielania informacji klientom końcowym". Tak to po prostu działa. Konsultantka mówi, że ma piszczeć i nie kwalifikuje się do wymiany, a dystrybucja odsyła mnie do konsultantki. Czuję się po prostu zlekceważona takim potraktowaniem. Cóż, wystarczy raz się sparzyć i więcej do tej firmy się nie wraca. . Kika, proszę napisz, jakie tematy możemy poruszać na forum. Bo skoro nie możemy pytać o rady dotyczące produktów tupperware, to jakie tematy są "wygodne" dla Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja trzymam pierogi w lodówce nawet i 5 dni i nić się nie dzieje ,ale warunek nie składam ich gorących ,Kiedyś zapomniałam i po 8dniach otworzyłam i były jak świeże.Nie miałam takiego przypadku że miska mi prze nikła złym zapachem. nie umiecie użytkować tych produktów i dlatego macie problemy.na innych stronach jest omawiane ich użytkowanie .Poznajcie dobrze produkt a dopiero możemy pisać ze coś jest nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja myślałam że to forum stworzone po to aby szczerze opisywać produkty i żeby każdy mógł opisać szczerze jak jest,bo niektórzy to naprawdę wciskają kity .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo niestety niektórzy są ślepo zapatrzeni i działają jak wyznawcy jakiejś sekty. Każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie i nie można takiej osoby od razu skreślać, bo nie kupiła od "profesjonalnej" konsultantki. Produkty są drogie i każdy ma prawo wymagać dobrego stosunku jakości do ceny. Mnie sposób załatwiania reklamacji bardzo denerwuje i coraz częściej odnoszę wrażenie, że Firmie zależy żeby sprzedawać i świecić oczami jak coś się dzieje..... Generalnie jak klient chce coś więcej niż tylko zakupić - czyli np zareklamować lub wyrazić swoje zdanie traktowany jest jak intruz. I jeszcze raz podkreślę, że napis "made in China" powinni usunąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MadJ
Juz południe po zapowiedzi wiosennej ;) było super, torba znakomita i oczekiwany katalog wiosna/lato ;) A wracając do pojemników i zapac*****esZcze sie nie spotkałam u siebie oraz moje klientki nie narzekają na przechowywanie a w tuperku jestem od 7 lat ;) Zawsze dokładnie tłumacze jak sie z nimi obchodzić a przede wszystkim klasę nacisk na dokładne zamknięcie pokrywek. (Właśnie dzis na spotkaniu dokładnie jeszcze raz tłumaczyli jak poprawnie zamykać by spełniało swoje zadanie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pracuję w tupperware 9 lat- miski super, stolnica do kitu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pamiętajcie miski wypełniamy do 2/3 ich pojemności,a 1/3 zawsze musi zostać wolna . w Łodzi wczoraj było super i potwierdzam torba fajna i katalog bardzo mi się podoba uważam że jest bardziej czytelny od poprzedniego. Warszawa,Pruszków-jeżeli ktoś potrzebuje pomocy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emma2014
jestem od 2 lat w taper i też uważam, że miski są super , natomiast stolnica , wałek , maszynka do mięsa do kitu. O reklamacji nie wspomnę bo szkoda mówić , później tylko oczami się świeci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MadJ
Jeśli chodzi o reklamacje, to tez jestem niezadowolona. 2 miesiące czekałam ale słońcu dostałam nowe produkty, wiec zadowolenie końcowe u mnie sie liczy, a swoje klientki przy zakupie informuje o gwarancji i czasie reklamacji. Wiec nie sa zdziwione ze czekają długo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gotowalnia
Jestem realistką tupperka., u mnie stolica sie nie sprawdziła a wałek bardzo dobrze. Miski fantastyczne, zawsze sypkie czy rozdrabniacz znakomicie. Reklamacje staram sie załatwiać jak najszybciej, bo wiem ile produkty kosztują i zależy mi żeby klient był zadowolony. Seminarium w/ g mnie kiepskie, torba do bani. W porównaniu z poprzednimi latami szału nie ma. A już parcie na rekrutacje zupełnie mnie zniechęca. Firma nie docenia stałych , dobrych konsultantek tylko stawia na wielka ilość rekrutacji. Nie bardzo to rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też mam wałek ale u mnie się sprawdził właśnie zrobiłam michę chrustu i oczywiście na naszej stolnicy ,niestety musiałam podłożyć mokrą ściereczkę bo się nie przykleja a blat mam gładziutki mogli by podklejać stolnice silikonem i było by po kłopocie tylko nikt nie słucha konsultantek.mam też matę silikonową ona trzyma się dobrze tylko ma wypukłe koła które odbijają się w cieście ,jak kupować to gładką tak na przyszłość .trudno nam dogodzić ale każda chce sobie ułatwić pracę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zawsze mówię, że reklamacja trochę potrwa. Bo nie mam odwagi powiedzieć, że trzeba czekać 3 miesiące! Oddałam do reklamacji rzeczy w listopadzie, a za moment mamy marzec. To jest jakiś kabaret poprostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napiszcie co było w torbie. Obietnice były takie, że nie robią z noclegiem, żeby więcej dać prezentów. Ciekawa jestem jak było naprawdę. Generalnie po zmianie Dyrektora jest coraz słabiej....Tęsknię za starą ekipą z p. Mirkiem na czele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co powiecie na pokrywkę zakupioną w częściach zamiennych w styczniu 2013 roku, na rachunku była, zapłaciłam, i do tej pory czekam. jak działałam aktywnie to z niczym nie było problemu, a jak sporadycznie to problemy rosną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×