Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

frida10

tupperware

Polecane posty

Gość gość
Czy ma ktoś praktyczne doświadczenia z micro szybkowarem? napiszcie, jakie ma zalety a jakie wady. Warto to mieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiaj dystrybutorka w końcu mi powiedziała skąd takie silne parcie na rekrutacje. Otóż, Tupperware Polska od 2010 roku systematycznie obniża swoje wyniki finansowe. Podobno w 2013 roku był spadek o 14% w stosunku do 2012 a rok 2009 jest już chyba nie do osiągnięcia. No i dyrekcja szuka sposoby odwrócenia tendencji spadkowej. Wygląda na to, że "stare" konsultantki są za mały wydajne więc trzeba szukać nowej krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co sądzicie na temat jajkomanii? Warto ją kupic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysmis
2014-03-18 16:20:24 gość pysmis - napisz gdzie mieszkasz. Dziękuję za odp :) jestem z cz-wy:) a jest możliwość osiągnięcia wyższego progu wynagrodzenia niż 23% czy jest to stała prowizja? i jakie sa te warunki do spelniena dla menagera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nata 39
Dla mnie jajkomania nie należy do produktów dużej potrzeby. Jeśli ktoś dużo kroi jajek w plastry, robi sałatki owocowe lub warzywne, to kroi się nią rewelacyjnie i może się przydać, ale ja jej zbyt często nie używam, to przekładanie, obracanie aby pokroić w kostkę, jest nie dla mnie., wolę multi szatkownicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co konkretnie poza jajkami można nią pokroić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pokrojenie jajek w drobna kostkę na multiszatkownicy też wymaga trochę zachodu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A pomodora ? Mozzarelle w paski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do pysmis! Ja teź jestem z Cz- wy. Możemy sie spotkać i wszystko ci opowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kika
Na jajkomani kroimy jajka,mozzarellę,pieczarki ogonkiem w górę,wszystko co miękkie w plasterki lub w kostkę. Zestaw BELLA jest głównie do mikrofalówki i do serwowania gorących lub zimnych potraw na powietrzu.Wszystko możemy naszykować wcześniej ,powynosić na stół i nie stygnie,nic nie wpadnie.W powszednie dni można w pojemnikach BELLA przechowywać w lodówce,makaron nie obeschnie,ryż,ziemniaki,sałatę i i nne warzywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem posiadaczem jajkomanii i multicięcia (umożliwia cięcie na więcej sposobów) . Nie jest to produkt do codziennego użytku ale sprawdza się znakomicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy któraś z Was wie czy do samuraja są kratki tnące w różnych rozmiarach.? Mam to nieszczęsne urządzenie i zalega mi w szafce bo jak na moje potrzeby są za duże kostki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
duo jajko do czego służy i jak je się używa proszę o szczegóły pierwszy raz się z tym spotykam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duo jajo to pojemniczek na dwa jajeczka, z solniczką w środku. Do pracy na sniadanko delikatne, na dziecka śniadanko jak sie gdzieś wybieramy i nie ma mozliwości przygotowania na bieżąco czegoś dobrego dla naszego niejadka. Foremki ze srodka można wyjąć i zapakować coś innego, np. owoc lub coś słodkiego. Albo mini kosmetyczkę "na waciki". Według własnych pomysłów i potrzeby chwili. Jak to zazwyczaj z pojemnikami taperkowymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do samuraja są dwie różne kratki - nie wiem jaką posiadasz, ale jeśli z wcześniejszego prezentu to masz dużą. Mniejsza kratla , też nie jest malutka. Ja wykorzystuję je do sałatek owocowych i do sałatki ziemniaczanej. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam obie kratki do samuraja i niestety nawet ta drobniejsza jest za duża dla mnie. U mnie samuraj pełni rolę "półkownika".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do frytek - mała kratka, do owoców na sałatki, grilowanie lub słupki do "pogryzania" - duża kratka. Poszukajcie broszury z przepisami, pomysłów bedzie więcej. Ja ją posiadam, więcej info na maila annb0@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok, z opisu wynika,że mam dużą kratkę :( A czy można dokupić tę mniejszą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysmis
Koleżanko z Cze-wy bardzo prosze o kontak katarzynalubczyk@onet.eu pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakup małej kratki - pytaj w dystrybucji, niech spróbują w Poznaniu, może gdzieś tam im się uchowało. Ale prawdopodobnie łatwo nie będzie, no i nie tanio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dlaczego w Poznaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia f
Czy ktoś mi powie czym rozni sie extra szef od szefa kuchni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szef kuchni i extra szef funkcję mają te same. Różnica jest taka, że szef jest na korbkę, a extra na sznureczek jak rozdrabniacz, a więc łatwiej jest kroić, extra ma też lepsze ułożenie noży. Sa zwolennicy jednego i drugiego. W szefie ja warzywo przyblokuje nóż to można cofnąć, w extra się nie da trzeba otwierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Poznaniu jest główny magazyn. Przynajmniej dłuższy czas po przeniesieniu centrali do Warszawy tam był i raczej jeszcze został . Chyba że coś ostatnio "przegapiłam".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy ktoś może mi powiedzieć czy jest w ofercie rękaw cukierniczy? Albo czy można się go jeszcze spodziewać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rękawa nie ma w katalogu. Pojawia się w dwóch rozmiarach w ofertach specjalnych (promocjach) ale niezwykle rzadko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli w Poznaniu magazynie a nie w dystrybucji - a jak magazyn może to sprzedać? nie odsyła do dystrybutorów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co co na ten tydzien w promocji??? jest już nowa ulotka na 4 tygodnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dystrybutorzy musza ściągnąć z Poznania (jeśli tam mają). Mogą sprzedać przez dystrybucję. A nowa ulotka dzisiaj na meetingu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co nowego na ten tydzień i co w nowej ulotce...??? napiszcie proszę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×