Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

frida10

tupperware

Polecane posty

Gość madzia553
Witam, czy ma któraś z dziewczyn zamienić się na KKSK sztućce 6 kpl. Posiadam fioletowe a potrzebuję białych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia85a
Konsultantka kupuje mini dekorator w cenie wzoru za 24 zl np jak niema a chce miec na prezentacji żeby pokazać tylko można jedna sztuke.A z tym restauracjami jest tak ze firma zastanawiała sie czy jak da tyle prezentów to nie straci na tym ale ryzykują bo to zarobiscie wciąga np program 13 tyg kazdy z was zaczynał tak ze kupował dla siebie i żeby miec prezenty i wiadomo ze tak i bedzie teraz będą miec sprzedaż ja kupuje ale trzeźwo i prezenty dają tu takie że żadna firma takich nie daje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rekrutacje ***miało być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
90% nowo zrekrutowanych nawet nie wie o tym programie. prawda ze z tych 10% pozostałych to połowa jest z łapanki a jedynie moze z 5% JEST ZREKURTOWANYCH TAK SERIO NA PARTY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja tam niewiem unas prezenty można odebrać tylko osobiście dystrybutorka nieda nawet menadżerce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odbiera osobiscie, ale wie tylko tyule ile potrzeba, wyjsc na srodek jak mnie wyczytaja i tyle znam jedynie pojedyncze przypadki pracujacych przez kilka tyg( nie koniecznie 13) a nawet dochcodzi do tego ze jak ktos skonczy 13tyg i nie ma dodatków to oddaje zamowienie menadzerce i i ona sle na osboy biorace udzial w 13 tyg:) KAZDY ORZE JAK MOZE Ale koro firma na to przymyka oko i na allegro to sygnal ze my sie nie liczymy tylko OBROTY - ot cala prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym kupiła extra szefa, ale róznica w cenie też jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy extra szef nie będzie za duży na codzienny użytek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Extra szef jest przydatny jak często robisz surówki, sałatki, plędze w większych ilościach. Jeśli masz rodzinę małą, wystarczy Ci multi rozdrabniacz. Najlepiej poczekać na promocję lub można zdobyć czasem w prezencie dla gospodyni (był w marcu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od dłuższego czasu obserwuje wasze forum i powiem jasno że sprzedaje taniej po za party bo jesli mam być szczera to ludzie nie chcą kupować po takich drogich cenach jak w katalogu lub w niby promocji nie kupią u mnie to będą szukać gdzie indziej taniej i będę zasilać allegro taka jest prawda rozumiem uczciwe konsultantki was ale u mnie po uczciwej pracy ciężko wypracować 550 zl na party taka jest prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo firma zamiast obizyc ceny - to zacheca coraz lepszymi prezenr=tami np za rekrutacje ceny co katalog wyzsze, poziomy na podziekowania tez. w naszej dystrybucji widac ile bylo aktywnych np rok temu a ile teraz nie bedzie komu sprzedawac nie dziwie sie klentom na partyy mi pani powiedzila ze nie kupi u mnie ultra pro 3,5 bo mi musi zaplacic 450zł a na allegro widziala za 200 - sprawdzilam - niestety NIE KLAMALA co sie dziwic kupujacym ajk maja wybór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy zdarzyło wam się że zamawiając przez stronę zmieniono podziękowania, na 100 % zamawiałam inne a po potwierdzeniu i zmodyfikowaniu przez dystrybutora jest inne. i co mam powiedziec gospodyni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja już kupuje dla siebie i znajomych czasem sie ktoś umówi na party ale poziom min.550 nie wypracuje albo musze dokładać a to juz bez sensu dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wejdz w system i sprawdz mnie sie zdarzyło jedynie zle spakowane ale na fakturze bylo dobrze i podmienili, wyjasniaj z osoba która modyfikuje zamówienie od strony dystrybucji oni tez sie myla - ostatnio rekrutowalam pania i zle byla wpisana torba startowa,ale to jest w uwagach do dystrybutora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, któras dziś odbierała towar za tydzień 14 i wie co jest w ramach tej niespodzianki za aktywność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez mnie to intryguje, ciekawe co to bedzie skoro taka wielka tajemnice z tego zrobili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śniadaniówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz jest taka niespodzianka dla nowej konsultantki przepuszczam ze jakas glupotka bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
śniadaniówka zielona z motywem konika wodnego to jest ta niespodzianka !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sie popisali:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to zawsze tak jest jak niespodzianka, to okazuje się wielkie nic. Chociaż sama śniadaniówka jest fajna, ale motyw nieciekawy , na stronie meksykańskiej te śniadaniówki mają fajniejsze motywy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drogie panie powiedzcie bede miec pierwsza rekrutacje i chciałam sie zapytać czy z tej gazetki 13 tyg Sa na ost.stronie produkty np Walek z stolnica.wózek na kółkach neo akcesoria itp mogę sobie któres to wybrac a to jest za darmo czy sie płaci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tego co piszesz jestes nowa konsultantką - w ciagu 13 tyg od swojej rekrutacji mozesz wybrac jedna z nagród z tejże ulotki, lub jedna z ofert miesiaca ( w kwietniu uwazam ze oferta miesieczna jest korzystniejsza) prezent dopisujesz do zamowienia i placisz za niego 1zł ( po to by byl naniesiony na fakturę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jestem w 9 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestes ponad dwa miesiace w tupperware i nie znasz takich podstaw??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie znam bo wpisalam sie żeby sobie kupować tylko dla siebie na niższe kwoty. Ale koleżanka chciała zostać konsultantka tupperware to ja wpisalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny czekają aż ktoś im wszystko wyłoży i wytłumaczy, a z tym jest różnie. Ja jako nowa konsultantka sama chodziłam i pytałam stare konsultantki lub szukałam informacji na stronie tupperware lub w ulotkach dla nowych, wiedziałam po miesiącu więcej niż moja świeżo upieczona menadżer. Więc jak czytam o co pytacie to ręce opadają, jak ma się dobrze dziać i jak klienci mają od was kupować, bo z wiedzą o produktach jest przecież tak samo, o zgrozo. Klientom się nie dziwię, że wolą allegro bo tam tyle samo się dowiedzą co od was. Przez nie douczenie i brak chęci mamy co mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja aż taka otwarta nie jestem jak ty.a pytać wolno m po co jest to forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia85a
Witam czy można dokupić wiatraczek jako część zamienną do mix maxa jaki to jest symbol?? bo szukałam na stronie i nie mogę znaleźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiatraczek można kupić, pytaj w dystrybucji, bo na stronie mytupperware rzeczywiście nie ma. Ja kiedyś potrzebowałam coś i dystrybutorka poinformowała mnie, że nie wszystkie częsci zamienne są dla nas widoczne i poprosiłam o dopisanie do zamówienia. Dostałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×