Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

frida10

tupperware

Polecane posty

Gość gość
Ja jej nie zazdroszczę sukcesu tylko boli mnie to czemu jej wolno handlowac na allegro i sprzedawać tak tanio a nam nie bo grozi wylotem z firmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na allegro sprzedawać wolno każdemu. Kupiłam towar i mogę z nim zrobić co chcę. Jest moją własnością, a co jeżeli się pomyliłam i nie chcę go mieć. Więc proszę nie pisać bzdur, że jej wolno, a nam nie. To wymaga pracy, trzeba założyć konto, wprowadzać towar, wysyłać, uaktualniać. A swoją drogą wcale tak dużo tam się nie sprzedaje. Ta Pani utrzymuje się tylko z tupperware i poświęca temu bardzo dużo czasu. Dlatego odniosła sukces. Jestem dla niej pełna podziwu. Gdyby każda z nas poświęciła połowę tego czasu też by nieźle zarobiła. Tak jak napisała poprzedniczka - zazdrość przez niektórych przemawia, bo jej sie udało, a inni chcieli by mieć, ale nic nie robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wie ktoś może gdzie w Krynicy znajduje się to stoisko? Wybieram się tam na wakacje i chętnie kupię coś po okazyjnej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paczki od Blue2014 wysyłane są przez Panią z Krynicy a konto jest na Panią z Zakopanego. Wg mnie nie powinno być takich wałków. Czy ta Pani boi się, że nie zakłada konta na siebie? Jeżeli coś sprzedaje to niech odpowiada za to swoim nazwiskiem a nie zakłada konta na obce osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drogie Panie resztę sobie dopowiedzcie same, po to zakłada wiele kont aby się nie przejmować reklamacjami. Chcecie tanio to raczej nie ma co liczyć na pozytywne załatwienie czegokolwiek, bo Pani z Krynicy jest tak zapracowana, że nie ma na to czasu. A tak na marginesie, nie wiem czy to nie ona tak cudnie chwali bez imiennie się sama, co to u niej za cuda można kupić o których my nie mamy pojęcia oraz nie mamy do kupienia. Dla mniej doinformowanych, nie dostępne niby produkty ma wiele osób, ale te sprzedające na party nie wiedzą, że na forum ktoś szuka. Wystarczy na prawdę się troszkę wysilić i wszystko kupimy nie koniecznie od Pani z Krynicy, szkoda czasu na wychwalanie wciąż jednej tak znienawidzonej osoby. Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co nowego w tym tygodniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wcale jej nienawidzę, bo niby dlaczego. Dlatego, że jest bardziej obrotna, że miała pomysł na biznes bez robienia party, że umie szukać klienta, że jest zorganizowana. To same zalety, a trudno nienawidzić kogoś kogo się nie zna. Może to dobry, wartościowy człowiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym tygodniu mamy ulotkę dla dzieci i wszystkie cheesmarty .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjoanna
Czy takim razie czy ma ktoś na sprzedaż solniczkę i pieprzniczkę z perły? Biało czarną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gośćJoanna : o jaką solniczkę i pieprzniczkę z pereł chodzi? Nie kojarzę nic takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjoanna
Pomyliłam się, chodzi mi o solniczkę i pieprzniczkę z księżycowej zastawy, jakiś czas temu był taki młynek do pieprzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
proszę napiszcie wymiary tych nowych pojemników do mrożenia tj. 450 ml, 1l i 1,1l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dajcie znac co dzis dochodzi jako tg iw ofercie, u nas meetingi sa we wtorki i dobijaja mnie te tajemnice bo trace klientow z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtatiana
Dziś doszły sypkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jako oferta czy podziekowanie?? A CO JEST ZA AKTYWNOSC??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe jakie sypkie jak u nas nic nie mówili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia85a
Ventsmarty sa w promocji wejdź na tupperwre.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia85a
I nowa ulotka tez jest na Tupperware

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jaka jest aktywnosc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia85a
Pojemnik litrowy za 550 zl lub lyzka do lodów i pojemnik na 750 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma sypkich w promocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtatiana
Przepraszam ale to nie ja napisałam o sypkich, ktoś podpisał się moim imieniem :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy któraś z pań ma i używa tej tarki tupperware fusion? Jeżeli tak, to jakie macie opinie? Warto to kupić? Moja konsultantka zaproponowała mi zakup kompletu za 150 zł ale chciałbym wcześniej poznać praktyczne opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, mam taką tarkę i używam. Ściera sie bardzo szybko, bez wysiłku. Używałam do krojenia warzyw w plasterki, tarłam jabłka na szrlotkę i kroiłam kapustę. Super sprawa. Surówki robi się szybko np. z marchewki. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za 150 zł, to bym sama kupiła. Może ma ktoś do sprzedania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uderz do kobiety z Krynicy. Na pewno ma tupperware fusion. Jeżeli nie ma wystawione na aukcji, to prywatnie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widze ze forum zamarło jak jest wasza ulubiona i najmniej lubiana sciereczka tupperware?? ja lubie wielofunkcyjna- która wyrzucono z katalogu. na szczescie jak podziekowanie niedawno można było ja dostac. nie przepadam za ścierka do odkurzania. u was jak z tym jest??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia85a
Moja mop i do szyb i do satali super usuwa kamień i ścieki z szyby kabiny prysznicowej reszta jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia85a
Dla mnie zbędna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co uważacie o ściereczkach do szyb? czy rzeczywiście sa tak dobre? nie zostawiaja smug?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×