Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

frida10

tupperware

Polecane posty

Gość asia85a
Podziękowanie dla gospodyni 550 zestaw nowa fala szampania i +butelka 1 l zestaw kolorowych butelek aqua 4szt za 59,70 pojemność 310 ml aktywność konsultantki na zamówienie na 250 zl moze sobie kupic torbe Eko aqua. Lub 550 zl zestaw dzbanek 1l plus torba gofry i babeczki .u nas tez bazyle byly czerwone dosaty te co w 9 tyg same wysylaly zamówienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bazyle były dla wszystkich czy tylko dla tych z zamówieniem powyżej 250 zł.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia85a
U nas były dla tych które w 9 tyg sami logowali sie do strony i wysyłały zamówienie min ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia85a
Mnie jeszcze denerwują koszty wysyłek na allegro sprzedające zawyżają . kupujesz np 2szt ścierek i koszt przesyłki jest podwójny np 2x8,50 zl tak sobie ludzie dorabiają przykładów jest dużo a tak naprawdę koszty nie sa aż takie duże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak widać Asia cały czas atakuje allegro. Każdy pretekst jest dobry. I nie ważne, że jest kłamliwy. To, co szanowna pani pisze jest prawdą w 1 przypadku na 100. Kupuję wyłącznie na allegro i nigdy jeszcze się nie spotkałam z podwójną opłatą. Po co zatem te kłamstwa? Droga Asiu, jak tak bardzo zazdrościsz, to po prostu zacznij sprzedawać na allegro. I żądaj podwójną opłatę za wysyłkę. Co za osoba.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja już też mam dosyć irytującej A. Koniec zaglądania na to forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia85a
Drogi gościu mnie to lotto i ty i twoja sprzedaż na allegro piasalam ogólnie dużo kupuje przez allegro różnych rzeczy ubrań kosmetyków i nie tylko ja to widzę poprostu zarabiacie na przesyłkach i paczkach ! Widzisz złośliwa babo prawda w oczy cie koli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia85a
Ja masz dosyć kup sobie nerwosol pomoże ci na pewno czym cie irytuje ze ktos wam prawdę pisze tym masz pecha idź adios niema ludzi takich jak ty nie zastąpionych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No znowu zaczynacie party organizować a nie popisywać się głupim gadaniem .Jak takie super jesteście to proszę podajcie jakieś nowe przepisy na party żeby szybko zrobić i zobaczymy kto się wtedy popisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chętne na nowe pomysły innych, a same nić nie wymyślą .Trochę własnej inicjatywy i chęci do pracy.Narzekać to potraficie, to za drogie ,inne na tym zarabiają ,a powiedz co ty chcesz od innych , gwiazdkę z nieba czy worek diamentów. Czytam wasze wypowiedzi i śmiech mnie ogarnia ,tylko narzekania .Pokażcie coś ciekawego z własnej inicjatywy bez niczyjej podpowiedzi zrobiłyście. Dziwne jest nasze społeczeństwo bez narzekania to nie może żyć,ciągle ktoś jest winny. A prawda jest taka same sobie jesteście winne.Nienawiść , zazdrość,chciwość prowadzi do zguby.Taki zamęt wprowadzacie na to forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadza się zawiść jest wielka , wystarczy , że któraś więcej nagród zdobędzie to jest podejrzewana o kumoterstwo , a żadna nie popatrzy ile czasu poświęciła na pracę tylko ile zarobiła. Jak byście zazdrosne koleżanki ten czas poświęciły na pracę co marnujecie na złośliwe komentarze , to od razu zauważyłybyście efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No akurat moich przepisów jest tu trochę myślałam że i wy coś dołożycie od siebie zamiast tego jedna na drugą narzekacie ale widocznie już całkiem z wami żle ,może założycie forum niezadowolonych z wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nienawiść jest podstawą naszego społeczeństwa im młodsza tym więcej by chciała za darmo,a niestety to nie ta jest doświadczenie zawsze procentuje .Zamiast wytykać allegro lub brak przepisów to samej poeksperymentować i podać innym.Osoby z dużym doświadczeniem podawałyśmy dużą ilość przepisów i informacji praktycznych ale nikt tego nie docenia i myśli, że będzie tak dalej działał na czyimś doświadczeniu .Chcecie sprzedawać na allegro to spróbujcie i przekonacie się ile trzeba włożyć pracy i jeszcze za to zapłacić. Niema nic za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Asia nadal nie korzysta ze słownika... Widać, że nie tylko mnie drażni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny ja czerpię, inspirację na party z przepisów Tupperware nowysacz. Tam podają produkty z jakich korzystamy, często pojawia się przepis do wykonania w produkcie, który jest w danej chwili w promocji. Myślę, że gdyby ktoś tam o coś poprosił to podali by przepis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam też shaker, jakąś łyżeczkę do wyciągania np. oliwek czy cebulek ze słoika :rotfl: Zadowolona jestem natomiast z łyżki do wyjmowania jajek gotowanych na twardo. Oraz z Liliany. W rodzinie mają miskę do wyrabiania ciasta i się sprawdza. Jeszcze mam mnóstwo pojemniczków do lodówki i parę takich, które wykorzystuję jako lunch-boxy. Ale zgadzam się z przedmówczynią sprzed kilku postów, że innych firm sa tańsze i niczym się nie różnią. Bo teraz sporo firm ma takie "próżniowe" zamykanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia85a
I dobrze nie masz się czego czepić do sie czepiasz Słowinka masz pecha drażni cie to twój problem korzystam z Tel i mam włączone auto uzupełnianie i tak to wychodzi myślę że pani powinna już odejść na emeryturę i leczyć sie na nerwicę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wpadnijcie do Poznania, tam zawsze gotują i mają szalone pomysły na party

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nata 39
Dajcie już spokój Asi, ma dziewczyna prawo się wypowiedzieć. Koleżanki które same potrafią sobie coś wymyślić też mają rację, kto robi party ciężko pracuje, dużo daje od siebie, więc nie macie prawa krytykować. Każda która z tego żyje, robi co może aby się utrzymać i zarobić. Ja szukałam tak długo aby pokazać coś nowego i znalazłam. Przepis prosty, tani i szybki. TORTILLA CHŁOPSKA Z PIEKARNIKA Składniki: • 1 cebula, posiekana w kostkę • pół papryczki chili, pozbawionej pestek i posiekanej • 1/4 czerwonej papryki • 1/4 zielonej papryki • 250 g ziemniaków • 4 jajka • 1 łyżka mleka • sól i pieprz do smaku Ziemniaki obieramy, gotujemy w osolonej wodzie do miękkości (możecie ja ugotować od razu pokrojone w plasterki, by oszczędzić sobie pracy). Po ostudzeniu kroimy je w plastry. Paprykę kroimy w kostkę. Cebulkę i chili podsmażamy na patelni przez kilka minut. Jajka roztrzepujemy z mlekiem, dodajemy sól i pieprz do smaku. Formę do zapiekania o średnicy około 20 cm lekko smarujemy oliwą, wykładamy ziemniaki, warzywa, zalewamy masą jajeczną. Pieczemy w temp. 180 stopni przez około 20-25 minut lub dłużej, aż masa jajeczna się zetnie i ładnie przyrumieni. Podajemy na ciepło lub na zimno. Jako dodatek do tortilli możecie przygotować Wasz ulubiony sos lub surówkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nata 39
Ja do przepisu dodałam, grzyby leśne, podsmażałam razem z papryką i cebulką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konsultantka tupperware
Jak wam się sprawdza foremka do gofrów czy w piekarniku elektrycznym wychodzą dobre ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nata podała przepis. Ja tez go robię, ale trochę inaczej. Na ziemniaki wysypuję dowolną mieszankę warzywną (rozmrożoną) i zalewam jajkami. Na party robię go w ultra pro. Tani, szybki i smaczny. Do tego robię surówkę z surowego buraka (przepis na tupperwarenowysacz). Pycha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Foremki do gofrów są super. Szybko sie robi, robiłam słodkie i na ostro. Często po nie siegam, bo wnuki uwielbiają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uważam, że zakup form gofrowych jest całkowicie nieopłacalny. Kosztują więcej niż elektryczna gofrownica. Gofry wychodzą zdecydowanie mniej estetyczne. Koszty pieczenia też zdecydowanie wyższe, bo piekarnik pobiera dużo więcej prądu niż gofrownica. Rozumiem podejście fanów tupperware, ale w tym przypadku gofrownica jest efektywniejszym rozwiązaniem. Podobnie zresztą jak maszynka do mielenia elektryczna zamiast tej tupperware. Tym bardziej, że jak się spojrzy na cenę maszynki w katalogu, to chyba komuś nieźle się w głowie poprzewracało, aby wycenić ją na takie pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez tak uwazam jak poprzedniczka na meetingu kolezanki zachwalaly ale przyznaja ze zdobyly formy w nagrode za aktywnosc- za te cene by ich nie kupuły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem konsultantką i zgadzam się z powyższymi wypowiedziami. Jeżeli ktoś wcześniej miał kupioną gofrownicę, to zakup form silikonowych do gofrów jest po prostu niepotrzebny. W porównaniu do pieczenia w gofrownicy, te z silikonowych form nie mają żadnych zalet. Są brzydsze, bardziej kłopotliwe w wykonaniu i na pewno droższe. Skoro to wszystko ma nam ułatwiać życie, to akurat te formy są niepotrzebnym gadżetem. Wiadomo, jak ktoś je dostanie za darmo, to może spróbować ale powiem Wam, że wszystkie moje koleżanki, które je dostały za aktywność, sprzedały je lub cały czas próbują sprzedać. Gdyby to były naprawdę niezbędne rzeczy, nikt nie chciałby się ich pozbyć. Zresztą, wystarczy oglądnąć filmik na youtube o tych formach. Moim zdaniem, to anyreklama bo jak ktoś zobaczy, to tym bardziej ich nie kupi. Zwłaszcza za cenę, którą życzy sobie tupperware. Ja w każdym razie wszystkim swoim klientom odradzam ich zakup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
są gofrownice i gofrownice np gofrownica firmy kitchen aid kosztuje ok 1400 . To o jakiej gofrownicy mówimy . To są foremki Tupperware więc kosztują tyle ile kosztują . np kremu do twarzy marki chanel nie można kupić w cenie kremu Dr Iris - jedne i drugi dobry , jeden i drugi ma swojego nabywcę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gofrownica tefala kosztuje dokładnie 117 zł (w jednym ze sklepów internetowych). tyle same kosztują foremki silikonowe tupperware. Każdy może wybrać sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konsultantka tupperware
Dzieki podjęłam decyzje jednak nie , wprawdzie niemam gofrownicy ale kupie normalną słyszałam że najlepsze są powyżej 1000 vat bede szukac.Pytam bo właśnie niebylam pewno co tej foremki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×