Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

frida10

tupperware

Polecane posty

Gość asia85a
Na tym forum to może sa z 3takie dobre konsultantki które sa pomocne bo reszta pluje jadę z kilometra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia85a
***jadem miało być!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja piore scierteczki tupperware w szarym mydle - takim najzwyklejszym. oczywiscie recznie. dopieraja sie:) daj znac jak ci poszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję próbowałam już i nic .ale dzięki że się odezwałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta biała ściereczka jest do szkła np kieliszków , wówczas nie ma czarnych plam . A jeśli użyjesz jej do okien to musisz się liczyć , że marne szanse z dopraniem . Moją którą używam do wycierania okna żeby nie było smug , piorę z dodatkiem sody oczyszczonej , nie wychodzi idealnie biała , jednak przyzwoita , te plamy są widoczne ale bardzo blade. Jak na razie najlepszy efekt jaki udało mi się osiągnąć , przy pozostałych nie ma problemu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie to ja zawaliłam powinnam tylko kieliszki ale te ściereczki są rewelacyjne i nie mogłam się powstrzymać ,szkoda że nie robią czarnych,ucieszyłam się jak inne dali kolorowe szkoda tylko że nie w katalogu bo te szare są paskudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wrzuć ściereczkę do pralki, tylko bez płynów zmiękczających i się wypierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje drogie koleżanki, jest jedno rozwiązanie na allegro, ale ona wyeliminuje również możliwość sprzedaży produktu, który wam klientka oddała, a wy nie chcecie zwrócić do dystrybucji, bo stracicie podziękowanie, aktywność itp. Więc jak? Tupperware Polska musi zgłosić do allegro i zastrzec sprzedaż produktów - czyli np Ultra Pro 3,5l, Liliana itd. Dzięki temu allegro nie dopuści do sprzedaży na licytacjach, ale nie tylko osoby sprzedające masowo, ale i te co coś im się nie spodobało, albo mają 3 te same nagrody za rekrutację. Jak się zapatrujecie na takie rozwiązanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ma ktos moze jakies przecieki o ofercie na nastepne dwa tygodnie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i dobrze na party też można nagrody sprzedać,ja nie mam nic przeciw, tylko niech ktoś tym się zajmie,myślę że dobra konsultantka po szkoleniach sobie poradzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 111
Mam pytanie pomyliłam wczoraj symbole w zamówieniu zamiast b26 wpisalam d26 potwierdziłam i wyslalam.Napisałam nowe zamówienie i uwagach napisałam żeby mi D26 wykreślili a wpisali B26 czy mi to poprawiom ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej zadzwoń do dystrybutora i potwierdz żebyś nie dostała 2 takich samych zamówień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o allegro to ja jestem za. Uważam, że wówczas wzrośnie liczba patry, a prezenty jak napisała poprzedniczka zawsze można sprzedać na party, znajomym, dać komuś w prezencie. Napiszcie co zrobić, to ja też podziałam. Tylko kto wie jak to załatwić. Natomiast jeżeli chodzi o pomyłkę w zamówieniu, to jeżeli zamówienie nie jest jeszcze potwierdzone przez dystrybutora to myślę, że da się to zmienić. Ja wtedy zaraz piszę e-mail i poprawiają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy myślicie, że centrala Tupperware nie wie, że można zablokować w taki sposób sprzedaż na allegro? Dlaczego zatem tego nie zrobili? Odpowiedź jest jasna. Podejrzewam, że w końcowym rozrachunku sprzedaż całkowita będzie mniejsza. A to podstawowy parametr dla tej firmy, co mnie najbardziej wkurza. Bo są zasady ustalone przez centralę i okazuje się, że to właśnie centrala je łamie w największym stopniu. Jak nie chcą zablokować sprzedaży na allegro, niech nie udają nieświadomych i po prostu to oficjalnie umożliwią. Bo aktualna sytuacja jest po prostu sztuczna. Ludzie sprzedają na allegro. Tupperware udaje, że o niczym nie wie. Kto tu kogo robi w konia? A z innej beczki - pod jaką dystrybucję podlega Rybnik i okolice? Moim zdaniem powinien ktoś z lokalnych osób zgłosić chyba największą oszustkę - Monikę Adam. Podejrzewam, że ona nawet jest managerką. Pisano już o niej na tym forum. Zresztą kobieta ma już także zablokowane konto na allegro za oszustwa. Wstyd, aby ktoś taki pracował dla Tupperware.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też jestem za tym, aby sprzedaż na allegro została zabroniona. Niech w końcu centrala okaże się słowna i zrobi to, o czym pisze w regulaminie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze by było ale jest jeszcze jedno wyjście jak nie chcą zakazać sprzedaży na allegro niech zmienią regulamin i pozwolą wszystkim sprzedawać jak kto chce żeby nie było podziałów że konsultantki nie mogą a dystrybucje i menadżerki tak bo tak teraz jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja myślała, ,że jak gość z wczoraj z 18 pisze,że góra może zakazać, i pyta czy chcemy to już coś działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam pojemnik na ser, faktycznie trzymam w nim sery żółte i plesniowe bez opakowań, utrzymują świeżość i nie wysychają. Co prawda możliwe że w zwykłym pojemniku do mrożenia efekt byłby ten sam... Pojemnik dostałam w prezencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo krzyczycie, że góra powinna zablokować sprzedaż, a czemu żadna z was nie pisze hurtem maile do centrali o zablokowanie? Mądre jesteście tu bo tu każda jest anonimowa, podpuszczacie ale żadna z was też z tym nic nie robi, po co te krzyki i ciągłe nudzenie o allegro. Podobno chcecie informacji a robicie tylko lament. Widzę, że bez allegro nie możecie żyć, kiedyś faktycznie było tu super, a teraz jak tylko ktoś napisze co myśli naprawdę,zaraz skacze mu się do gardła. Jak konsultantki nie chcą za darmo pisać porad lub przepisów są zołzami, trzeba sobie zasłużyć na informacje, ja wiele razy się dzieliłam wiedzą i dostawałam przeważnie po nosie, a dziękuję za przepis był może raz, pisząc opinię o produkcie byłam posądzana za stronniczość. Teraz czytam i czasem nie wierzę, że tak wierzące społeczeństwo stać na takie teksty, mój sentyment do tego forum niestety wygasa, bawcie się dalej same.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak dużo piszecie o allegro to same też zacznijcie sprzedawać i zobaczycie co z tego będziecie miały.Nikt wam nie broni tego robić ,to w waszych kochanych główkach ubzdyrało się że allegro to wielkie kokosy , spróbójcie i zobaczycie jak to fajnie. Mają pole do popisu wszyscy.Zyczę owocnych sukcesów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprzedaż na allegro jest prowadzona przez sklep w Indiach i tam wolno ,w innych krajach też to robią i nikt nie broni ,wasza wola .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyżby nożyk do pomarańczy podrożał? 2 tygonie patrzyłam kosztował 0,50 gr a wczoraj już 1 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystkie gadzety zdrozały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez mi tez się tak zadawalo ze co najmniej o 0,50 groszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
część z was jest po meetingu - co dochodzi na ten tydzien??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NIKT NIC NIE WIE?? za aktywnosc sa witalinki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia85a
Ja dopiero jadę mam o 18 tej napisze jak bede tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym tyg silikonowe babeczki i gofry oraz przepisy i butelki do wody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy dziś rozdawali bazyle 1,3l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aleee dnooo - znowu gofry masakra sie dziwia ze sprzedaz spada a co za aktywnosc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×