Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kapiszon22

Szukam chętnej na niezobowiązujący sex

Polecane posty

Gość hehehehehehehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie sex wiąże się z uczuciem więc niezobowiązujące bzykanie jest zwierzęzym popędem , nad którym, dzieki ewolucjii i korze mózgowej możemy panować jeśli mamy takie życzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owszem. Zgodze sie z tym co napisałas ale nie mierz kazdego jednakowa miara bo kazdy jest innym, ma inne potrzeby, inne dosiwadczenie zycziowe, przezycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drogi Kapiszonie zauważ że ewolucja nie pomija nikogo, jeśli chcesz możesz, ale .... po co ... popędy to coś nad czym ludzie cywilizowani mają szansę panowć jeśli chcą... jeśli nie ... owszem mogą zachowywa się jak psy, .... bo mają ..,, inne potrzeby i doświadczenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kapiszon....tak szczerze to ty własnie szukasz ku.... nie mogę powiedzieć bo już mam ostrzeżenie dzisiaj że sie źle zachowuje......no bo jak myślisz kto odpisze na taki tekst...\"szukam chetnej na niezobowiązujący sex\"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przestan gadac o tej ewolucji i psach. Chyba jakis uraz z dziecinstwa masz zwiazany z psami i ewolucja swoja. Z zakonu sie droga masto666 wziełaś ?? Wszystko jest dla ludzi i jest to prywatna sprawa osob ktore sie na to godza wiec jezeli Ci ten temat bardzo przeszkdza to nie zaglądaj tu i zaloż swoj własny top w stylu ja i moje przezycia z zakonu. Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margaritta!!! nie róbmy nagonki, każdy ma prawo do własnego zdania....... :-) tyle że większość faceców jest do tego zdolnych.... i chętnych co gorsze, nie zobowiązujący seks jest na rękę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem z Warszawy. Mam Ci wiele do zaoferowania a mianowicie. Bardzo fajne spotkanko bardzo miły wieczorek i .......... i nie tylko to :). z Jakiej dzielnicy Warszawy jestes??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×