Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

God

Przepraszam czy moglbym juz uzyskac dostep do forum

Polecane posty

Troche mi na tym zalezy, ale oczywiscie jesli petycja musi odlezec swoje i kurierem, ktory dostarczy przesylke bedzie sexi laska to zaczekam :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GODZIOR BŁAAAAAAAAAAAAAHAHAHAHAHAHAHAHA:D:D:D:D:D:D:D Podanie, napisane odręcznie plus 3 zdjęcia:D całej sylwetki. Czas rozpatrzenia 3 miesiące od daty wpływu :D:D:D:D:D:D:D Bidusiu:D Kto zablokował GODZIORA NASZEGO? no która Łachudra bezcycna????? która????? w zgryz dam! osobiście! :D:D:D:D:D:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje za odzew, jest to dosyc sympatyczne zwazywszy na zaistniala sytuacje, ktora powoduje u mnie wzrost narastajacego napiecia. Powodem tego bedzie stres, pozniej depresja, a na samym koncu zabije sie zostawiajac list z wyznaniem dlaczego, myslicie ze nikt nie bedzie upominal sie o sprawiedliwosc? beda marsze przeciwko kafeterii i przemocy na niej stosowanej 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz widze te marsze w Warszawie, Krakowie, Gdansku, Zielonej Gorze, Tarnobrzegu, Gliwicach, Bielsku Bialej i koniecznie w Pruszkowie (tam jednoosobowy, ale dobre i to:P) od nowego swiatu, przez plac 3 krzyzy, az do belwederskiej, wielkie transparenty \"zamordowaliscie Goda\" \"God odszedl\" \"Umarl God\" \"wszystkiemu winny czlowiek- czy nie czlowiek?\" itd ostrzegam, odbije sie to szerokim echem w swiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cool drink
Aaale o sssso właśśściwie choodźźźi ??? Pyyytam tak z ciekawośśśściii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, ze terminy gonia, ale przelozymy o 2 dni jak bedzie trzeba :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cool drink
Jasssssne, idzzziemy na Belweee_der!!! W morrrdę jeżżża !!! Aaaale o csssso chodzzzzzi ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I cud sie stał , kafe mi zadziałało tylko po to , zebym mogła napisać, iz krakowski marsz poprowadze osobiście , oczywiscie w pomarańczowym przebraniu **God :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staram sie , ale mam problemy z komputerem:o ale widziałam pewien adres:P jutro obejrzę dokładnie w pracy🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×