Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

butelka_żywca

ale gleba naforum...wszyscy śpia??

Polecane posty

ulotna...gralam w fife z chlopakami i walczylam z nimi zby muzyke zciszyli bo ja sobie we wlasnym pokoju nic posluchac nie moglam,tak glosno bylo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzeznia..dokladnie. wlasnie kumpel pzyjechal w odwiedziny...chyba cos cchleja w salonie bo sie ktos kreci po schodach..a ja rano na 9 am zajecia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to sie mowi.. pozwiedzane.. ide spać, przynajemniej spróbuje :/ włącze tv i będe sie bezmyślnie gapić na teleshop bo chyba tylko tyle o tej porze leci :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o wlasnie A...dzieki ze mi przypomnialas..mam ochote na film... ale sama nie obejrze...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no na \"ale kino!\" leci kolekcjoner. moze wreszcie zobacze do końca. Dobranoc. Słodkich znów lub jak kto woli zwiedzania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam mówię pozamiatane:-P czasami o tej porze fajne filmy lecą na TVP KULTURA więc może nie tylko komplet noży i materace dmuchane pisane dziś Twoim oczom ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe nie bądźmy takie ;) nie sztućce, nie materace... u mnie zawsze sie mówi to porobione, pobawione, pozobaczone ;) i dzisiaj juz chyba pospane. ciezko mi odejść :) i malutka czemu nie sama? ja sama akurat lubie oglądać. bo uwielbiam jakies romantyczne bzdury, płacze jak glupia i tylko co chwila po paczki chusteczek siegam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skad ja wytrzasne TV kulture...i telewizor?????!!!1 ;p nie posiadam ;p mike ma..ale spi..a do drugiego nie pojde ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie uciekły. sorki ale czasami ciezko mi klawisze wchodzą. jak to baba. te hektolitry kawy czy harbaty wylane na klawiature :P i ulotna.. pisałam na \"Ale kino!\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam chote na cos moznego..a sama w nocy tego ogladac nie bede ;p u nas jak ktos jest porobiony...to zazwyzaj jest nafurany :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh nafurany.. dobre :D ulotna.. leci leci. akurat przeglądałam kanaly i na to trafiłam 2:05 Kolekcjoner Thriller Ps. Ch.. głodna jestem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba powinnam już iść spać, bo same widzicie, że ciężko misie kojarzy o tej porze.myslałam, że to \"ale kino\" to taki okrzyk fascynacji:-D ehhhhhhhh......czas na colgate

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też zgłodniałam mam dwa warianty: pierwszy -napiję się wody drugi- zrobię sobie zgrzewanego kanapcoka jak znam życie to drugi wariant...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wypale papieroska sobie na głoda :) i wode przede wszystkim wode. i broń boże nie wspominaj o pascie do zębów. kojarzy mi sie to z dniem wczorajszym gdy tak mnie bolał ze zadawałam sobie pytanie\" \"po ilu ibupromach sie uśmiechne?\" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ja Ci zazdroszczę malutka. nic nie korci -nie ulegasz a tak...... dostałam od qumpeli kilogram gum rozpuszczalnych i ubywa w zatrważającym tempie 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra kobietki na mnie już czas zowu rano (czytaj o 11tej) pewnie z łóżka wyrwie mnie kurier-tak jak dzisiaj.bosche.....nawet nie zdążyłam sie ubrać i herów przeczesać-że też się nie przestraszył:-D mam nadzieję, że więcej go nie zobaczę hihi zato listonosza baaaardzo chętnie bo cholernie przystojny :-D mówię Wam -CIACHO:-D kosmatych snów życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
huhuh...u mni oblesny listonosz;/ slodkich snow :).. a to jak mi dziisaj nad ranem michal wparowal do pokoju? myszke do kompa chcial pozyczc :P nie powiem jak wygladalam..ponoc z nim gadalam..nie pamietam tego;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj jakiś ciężki był dzisiaj (chyba dopada mnie kryzys wieku sredniego;-) ) listonosz był, ale jakiś inny aaaaaaabbbbbbbuuuuuuuuuuu😭 właśnie przed chwią skończyłam się gimnastykować...te ćwiczenia mnie wykończą... za tydzień jadę na wesele, dzisiaj przymierzam kieckę i co widzę? jakaś bardziej dopasowana się zrobiła😭 aż mi sie odechciało jechać... nic tylko się upić malukta???? a Ty tak serio z tą myszką? tylko mi nie mów,żę dałąś temu całemu Michałowi nad ranem poklikać swoją myszką?! co to się porobiło... bonanza... eehhhhhhhhhh........ a jak tam na Twojej szerokości geograficznej:-) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
k*wa jaka Ty przeuroczo zaje*ista jestes :P do koma chcial myszke,ale bym sie nie obrazila gdyby chcial moja :) ach,te wspomnienia... do listonosza to napisz lista :) ekj...co Ty sie przejmuujesz? ne rycz mi tylko tutaj bo w pape dam ;) ja mam sposob na kg....pracuj po 15 h..albo jedz zarcie z puszek..schudlam 5kg:) sor ze tak z mostu prosto..masz gg? bo mnie wnerwia to kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×