Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

butelka_żywca

ale gleba naforum...wszyscy śpia??

Polecane posty

ale ja nie jem, a pochłaniam😭 spalasz pewnie jak przeżuwasz ze 30 razy jednego kęsa:-D a co mi tam...boczki też mają swój urok(chyba...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dla odmiany i w ukryciu zeżarłem kartonik serduszek w czekoladzie :) Nie ma to jak podnieść poziom serotoniny w mózgu. Orgazm prawie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyziek
a je się umówiłem na ruchanie na dwa baty z 40 letna nimfomanką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym pewnie nie dał rady :( Poza tym dwóch nie mam batów. Nawet jednego nie mam ;-( Co mi tam, powodzenia ... i nie przynieś ujmy brzydszej części tych, którzy już ponoć nie pochodzą od małpy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyziek
od oralnej lepsza jest oralna+vaginalna+analna i jeszcze po pysku sprać żeby sobie nie myslała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lotna..nie...te co ostatnio :P Agus..o kurcze...rob co serce podpowiada..kurka..no..ciezka sprawa..a moznajdzisz innego? aaa....zaraz sie walne..chce faceta...i chce zeby n tez mnie chcial.. a poza tym..dowiedzialam sie..ze moj byly,no w sumie nie byly..nie do konca..ale cos nas laczylo kiedys..y ma dzieciaka...2 latka ma..no..ale to byl krociutki zwiazek..tylko czemu wczesiniej nic nie powiedzial? wrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc ulotna :) Malutka.. wiesz jak to jest :( czasami serducho mimo wszystko nie chce innego. Zastrzel mnie po prostu :P żebym nie trafiła do piekła musi to ktoś zrobic bo podobno samobójcy tam trafiaja ;) i co do byłych.. dużo rzeczy sie chyba człowiek dowiaduje dopiro po fakcie.. i mówisz dziecko? żone też?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesc wam laski
niewyzyte ktore przegraly zycie i siedza na tym parszywym forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Walcie, walcie ;) ... nie tylko na łóżka ogromne. O reszcie zmysłów nie zapominajcie ;) Oralne rozkosze to tylko preludium, przedsmak, przystawka :D Ehh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie....tylko dziecieka... Agus..kurde...nie wiem...ciezka sprawa..wiem jak to jest i dlatego nie potrafie nic konkretnego powiedziec.. ;/ Kirus..no co? wlasnie dostalam kawusie do lozka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc...a Ty tu po co siedzisz skoro to jest parszywe forum? czyz bys tez przegral zycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka wiem ciezko coś powiedziec na tak dziwny temat :) i nie za dobrze Ci? ja jakoś nie pamiętam aby ktoś był tak dobry i przynosił mi coś do łózka? ;) co najwyzej siebie swojego czasu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusiak to ja Ci moge strzelic...tylko kto strzeli wtedy mi? hihi hmm..no kolega z pokoju obok..czasem dostaje tez obiad :) strasznie mile to jest z jego strony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oran..kurka..mam tylko jedna kawe..ale chcesz to pij moja :) a wogole to mam ciasteczka imbirowe ktos reflektuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ejjj moze Malutka jednak nie ;) szkoda mi będzie nie zaglądac tutaj :) jakoś robi mi sie lepiej jak pisze z fajnymi ludzikami :) no a kolege masz wykątkowego... :) mi zawsze przynoszą piwo jak już ;) OrAnVag ja sobie też robie następną :) już drugą tego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agus..no to extra ze juz nei kazesz nikomu do siebie strzelac..zwlaszcza mi ,bo bym miala cholerne wyrzuty sumienia..a poza tym..mam slabego cela..i jak bym chybila..ee..to pol biedy..ale jakbym zle trafila?:P kolega..no teraz sie zrobil fajny..ale przez miesiac w kolko powtarzal,ze jestem glupia baba i ze ejstem do niczego ...ale to byly zarty wedlug niego ;/...smieszne jak jasna cholera,nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sie Kirus zapadl pod ziemie P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no rzeczywiście :) faceci sa czasami ( o sorry!! prawie zawsze ;) ) niezrozumiali. ale widzisz uznał Cię jednak za fajna kobietkę :) teraz spłaca dług przynosząc Ci kawe do łózka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan fiutkowski
no i kto mial racje? oczywiscie ze FIUT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wogole w tym tygodniu bylam na spotkaniu w sprawie mojego NI..(cos jak nip tutaj) a ja taka cala mokra..zmarznieta.zakrecona gadam z nia..i ona mnie prosi o dokumenty od mojego pracodawcy..wiec ja sie usmiecham..cos tam gadam..a ona nagle patrzy sie na kartke..na mnie..na kartke..i pyta sie co to jest..a ja do niej..ze jak to co..no moj kontrakt z pracodawca...po chwili ja sie patrze a to moja rozpiska ze slowkami z hiszpanskiego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agus...a no moze :P..nie wiem..ale sie ciesze...:) czasem nawet razem jakis obiad ugotujemy :P Fitukowski..pozdrowionka dla Ciebie i pani fiutkowskiej :) trzym sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdarza się pomylić najlepszym :) ide Malutka spać bo mnie coś z głodu ssie w żoładku i jeszcze skusze sie na 5 banana :) i papierosek mi został ostatni a to niedobrze siedzieć dłuzej bez papierosków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×