Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

butelka_żywca

ale gleba naforum...wszyscy śpia??

Polecane posty

no to.........za kulawe kostki!!!! :-D nie rycz mała nie rycz:-) szkoda łez.... malutka...że tez Ci się te Michały jeszcze nie pomyliły ni razu:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulotna za to zebyśmy były mądrzejsze ;) malutka w sumie gdzie ty mieszkasz ze u Ciebie tyle ludzików? wiesz za późno dołaczyłam aby wiedzieć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulotna za to zebyśmy były mądrzejsze ;) malutka w sumie gdzie ty mieszkasz ze u Ciebie tyle ludzików? wiesz za późno dołaczyłam aby wiedzieć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lotna..spoko spoko..da sie :) juz moja w tym glowa :) a no ja sobie mieszkam w walii razem ze znajomymi..w takiej jakby kamienicy..jest tu 9 pokoikow..i jakos tak sobie zyjemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ohoho!!!!!!!!! chyba malutka przeszła do ataku:-D agusiak...niestety nie potrafię uczyć na swoich błędach, ani na błędach innych... ze mną jest trochę tak jak z ćmą lecącą do światła.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to malutka zajefajnie masz... :) ale tak daleko. ja bym nie mogła. ulotna a Ty myślisz ze ja potrafie? to co wczoraj wydawało mi sie dobre to dzisiaj bym wszystko oddała by to cofnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lotna...nie no...nie przeszlam do ataku :/..samo wyjdzie jak bedzie mialo..ja sie slinie na tego ruska :) i na portugalczyka :) ktory chodzi ze mna nazajecia :P na m.tez troche...tylko to jest dziwne..bo jesli chodzi o m to nei potrafie sie zaangazowac uczuciowo-to dobrze,chyba,nie? ale czuje jakis magnez :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agus..a moze jednak nie cofaj? moze wlasnie to jest dobre? w sumie nie wiem o co chodzi ;/ czas pokaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuźwa malutka to ja sie moze tez na obcokrajowców przerzce ;) z Twoich wypowiedzi wnioskują ze nie są wcale mniej zakręceni od naszych ale czemu by nie... ;) i nie cofne :( pal licho. z 25 letnimi facetami ( DzIECIAKAMI!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej girl\'s bierzcie wszystko co sinada :D sama by, wzięła :) gdyby nie obecność męża pod kołdtrą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusiak...ale z tego co wiem to tu wszyscy boja sie rosjaninow...i polakow tez troche..a co do przerzucania..zastanow sie lepoej..bo tutaj kolesie to ogolnie chamidla..udaja milych tylko po to zeby cie przeleciec..;/ a potem baju baj..w polsce to jeszcze jakos inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki siaki maki
zakrecone jak swinski ogonek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh i to zakecone czasami jak karuzela ;) ale ja to lubie dziewczynki :) i póki co nie będe sie przerzcać. na razie jestem zdruzgotana, przytłoczona dziecinada i w ogóle. i jak ta głupia czekam az wyjad tam by stanac oko w oko z nim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulotna uszka do góry? hi załatwione :P 4 banany pod rząd pomogły. poziom cukrów i zadowolenia mi sie podniósł. Malutka.. daleko.. bardzo. 300 km sta wali mi sie psycha czasami ale staram sie nie marudzić. cóz kiedy mi sie to nie udaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w grę wchodziłaby ewentualnie urojona.... malutka...no tak to już jest z chemicznego punktu widzenia, że podczas spozywania posiłków w organiźnie spada drastycznie poziom cukru i trzeba go wywindować choćby i czekoladą...aaaa mam jeszcze ciacho w obwodzie:-D mniam mniam loty ma słodkości.......oby nie poszły w boczki😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm..300 km..to nie tak duzo...ja mialam do swojego 1000 :P zreszta...fajnie jest czasem pomarudzic... Agus..co on zrobil? jesli ozna zapytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lotna..kurde..ja wlasnie wcinam zelki :) a wiesz ze odczac jedzenia sie tez spala..wiec za wile tez Ci nie pojdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3331967 Malutka kochanie masz linka to mojego temaciku ;) założonego kiedy mi było naprawde ciężko :( troszke dlugi temat ale możesz z nudów poczytać :) i co zrobił? po tym co pisze w temaciku już nic innego. to ja w piatek starałam sie uwolnić od urojeń i napisałam co myśle. skończyłam hustawke a teraz mi żal... i mówisz ze 300 to nie dużo.dla mnie nie ale dla niego.. któz to wie ps. nie należe czasami do najmadrzejszym kobietek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×