Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

butelka_żywca

ale gleba naforum...wszyscy śpia??

Polecane posty

Prywiet:-) (malutka do Ciebie pije :-) )hihi Mój komp w rozsypce😭, teraz stukam gościnnie z zapasaowego koła ratunkowego. o masakro!!!uzależniłam się od kafeterii...czyli, że co? przegrałam życie😭? ja tak nie chcę😭 chyba dzisiaj tu zanocuję, bo nie wyobrażam już sobie nocy bez forum;-) a jutro mam spotkanie w sprawie pracy:-) porządna pańswtowa firma, więc może cosik z tego będzie (byle by nie dzieci) hihi a pojutrze mój Wincenty zostanie naprawiony i to będzie jedna z najszczęśliwszych chwil tego dnia:-D no to zmykam na brytyjską kofi (kolega przywiózł:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lotna..powodzenia na castingu w spr.pracy :P pokaz im! :) no..wiec w koncu nie wytrzymal..i napisal smsa..ale to nie ten rusek..ale jego kolega...na poczatku jakies pierdoly...a potem..ostatnie zdanie mnie roZwalilo , cyt \"are u looking for something, i mean friend or just sex partner?:)\" no kuzwa no! i co ja niby milam mu dpisac.. wlasciwie t nie wiem czy to ten moj..czy kolega...bo numer dalam obu..;/ w kazdym razie napisallam,ze nie wiem czego jeszcze szukam i zapytalam sie o to samo... Ty..ale kurde...zbyt bezposredni jak dla mnie :P tzn..w sumie dobrze..przynajmniej sie nie ukrywa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej malutka:-) no to widzę, że u Ciebie się dziej...oj dzieje... no, ale pomyśl...może On mniał zupełnie coś innego ma myśli:-D tzn.może własnie On nie szuka kobietki tylko do bzykanka, a chce wejść w związek.może tak zapytał, bo np. duzo babek teraz ma takie podejście do sexu? nie wiem. zgaduję to tylko moje domysły, które poszły w inną strone niz Twoje:-) ale znając zycie, to rację masz Ty:-O qurcze zaraz w tv fajny film i nie wiem co robić, bo komputer w innym pokoju😭 a co się tyczy pracy, to mam dwa miejsca jutro do oblecenia:-) w sumie włąściwie to ja tymczasowo nie szukam roboty, no ale....niech będzie.zobaczę co i jak. i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej i jak? wybralas zapewne kafe:P co? ech...znajac zycie,to racje mam ja ;/ a nei chciallabym :/ dzwonil wcoraj dwa razy...hihi..i nie odebralam..bo po prostu.. 1-mialalm sciszony dzwonek 2-nie slszalalm bo odkurzalam..:P kurde..uciekam na zajecia...mam na 9..ale dzsiaj szybko koncze :) juz o 13 powinnam byc w domku..chyba,ze jakies zakupy szybkie robie :P milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień doberek:-) wczoraj jednak wybrałam film...był...z jednej strony fascynujący, z drugiej mroczny i przerażający...jakiś taki dziwny najogólniej rzecz biorąc...dawał do myślenia...sie rozpisałam:-) a chwile po filmnie wylądowałam w łóżeczku-czyli jednak nie przegrałam życia? (no właśnie...film był o złodziejach szczęścia-czyli w zasadzie też i złodziejach zycia) malutka Ty to biedulku masz problemy..hihi...sama chciałabym mieć takie lajtowe, bo moje niestety o dużo cięższym kalibrze😭 nie spałam dzisiaj w domku, a się właśnie dowiedziałam, że z moim futrzakiem coś się dzieje niedobrego...czeka mnie dzisiaj konsultacja z wetem. odpijam kawę i uciekam do siebie (a tam bez netu😭 ) jutro już jutro....:-D nastąpi reaktywacja:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o Ty grzesznico jedna! mow gdzie bylas! :P a ja mialam skonczyc o 12..a tu zonk...skonczylam o 14..zapomnialam ze mam 2 h hiszpanskiego :) co z kotem? kurde..znowu nie odebralalam..bo mialalm zajecia :P ups

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie się przebudziłem ;) Na chwilkę :) Muszę się przeciągnąć i napić czegoś ożywczego :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tu co się dzieje? wszyscy śpią??????? no pięknie....udało mi się odpalić kompa, a tu pustką wieje😭 kota strasznie osowiała, cały czas tylko śpi i się czyści, bardzo mało je, nawet samodzielnie na kanape nie wskoczy biedulka... uspokoiłam się po rozmowie z wetem, ale patrzeć nie mogę jak mój futrzaczek się męczy:-( malutka odbierz w końcu tego fona:-D no!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czas spac :) kota osowiala bo pewnie ma depreche z powodu tego ze twoj komp znowu dziala i ze znowu zaczniesz kote zaniedbywac przez kafeterie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemionizacja prsiaczki... kurde..no i nie idebralalam..dostalalam w koncu smama..odpowiedziailma..po czym dstaje smsa..czy nie chchcialbym byc jego przyjaciolka...i zarazem sekspartnerka..ale nie dziewczyna...no extra...poje...go do reszty...(ale okazalo sie,ze to nie ten mj rusek..tylko jego kumpel) sorry za literowki..ale jestem wsciekla! beszczelny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie wlazlas na jakiegos linka dla chopufff i teraz masz za swoje ;) przyznaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie..i chyba mnie twkurza...az mnie porazilo..serio..i co ja takiemu kolesiowi mam odpisac? wrrr... ech...zby bezposredni..przynajmniej w tej kwestii,wole subtelniejszych facetow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala sama siedzi
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chopy maja problem z wyslawianiem sie ... zwlaszcza po kilku piwach zaloze sie ze zostali w jakis sposob zacheceni do takich smsuf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dzisiaj widzialalm....tego mojego ruska..tego fajnego..zaprosil mnie na impreze :) pieknie :) poza tym dowiedzialam sie czegos o moim....M...calas ietrzeslam..ryczalam..nie wiem ...chce zapomniec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na imprezie z ruskim zapomnisz ;) tylko nie rob niczego glupiego bo widac ze zbyt malo czasu uplynelo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×