Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

butelka_żywca

ale gleba naforum...wszyscy śpia??

Polecane posty

o..wypilabym zywca..kolega przytargal ostatnio :) jak na razie wizizilam tylko jeden bar z zywcem tutaj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala obecna
tak jak myslalalm...przyszli tutaj...wiec pilismy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstawać śpiochy:-D!!!! co tu znowu tak pusto???? a ja właśnie jestem po dwugodzinnym chrapie teraz jeszcze tylko gorąca kofi i mogę łobuzować;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ siemanko, dzisiaj poszedlem na lunch a wlasciwie sniadanie w porze lunchu do robotniczej knajpy i wdalem sie w rozmowe o futbolu i kobietach, teraz naszlo mni ei grzebie w youtube szukajac pilkarkich widio ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gorzka czarna i gorąca:-D śmietanka za tłusta............fujjjjjj łiski nie lubię.......bleeeeeeeeeeeee a mleka nie posiadam.......aaaaaaa buuuuuuuu przeszłaby kawa z innym wspomagaczem, ale barek mi wymiotło z takich trunków...została tylko sambuca, krambambuli i białe wino😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ze mala obecna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo..to ja w po kolacji,kapieli..w trakcie kurna pisania jakis pierdolek na jutrzejsze seminarium ;/ kurfa... jutro mm jedno..a po jutrze 2 ;/ wrr..ale nastepny tydzien mam wolny :) Lotna...wogole dupa...kumpela widziala ruska z jakas laska...trzymali sie za rece..wrr..ale ponoc sie zmieszal jak ja zobaczyl... kurde no!!! czy ja tylko mam takiego pecha? Kirek...siema... Skun...masz cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz malutka........konkurencja nie śpi😭 my kobietki to juz chyba mamy taką tendencje do angażowania się w sprawy beznadziejne....eehhhhhhh uszy do góry pieprzyć ruska!!!(wiem, wiem...chciałabyś...:-) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lotna....chlalam :P Pieprzyc ruska...hehe..oj chcialabym..chciala.. : ) ale wiesz co..moze to nie jest jego dziewczyna...bo...ja czasem z kumplem tez chodzilam za reke :) no :) nadzieja matka glupich! a wogole to.....Skun....daj mi troche..plizzzz!!!! bo otrzebuje dzisiaj mocno :) fajury tez poprosze..ma ktos? wlasnie mi sie skonczyly..beszczelne! Lotna...poznallam fajnego kolesia! no..i wogole...mysle sobie..olewam ruska skoro tutaj ciacho mam!!! a co!!..i wwczoraj na imprezie u mnie..moja kumpela...zaczela do niego podbijac!!! 😭..no i dziiaj z nim gadalalm...to mowil,ze sie obudzil w obcym mieszkaniu ... i kurde/..co ja mialam zrobic na tej imprezie...przeciez nie stane na srodku i nie powiem kumpeli zeby zostawila to ciacho dla mnie... 😭 beznadzieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ siemanko malutka, tak ,pieprzyc ruska ulotna, znalazlem troche przyspiewek, ktore przypomnialy mi dni kiedy chodzilem ogladac mecze :) http://www.youtube.com/watch?v=oEIfP6VFSuY http://www.youtube.com/watch?v=xG9yj91u8oM rowniez znalazlem takie przyspiewki na poziomie tutejszych kibicow ;) http://www.youtube.com/watch?v=80niZnYCB04 http://www.youtube.com/watch?v=WD-2eKtFaIk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skun...zaraz dostaniesz w dziobala... kurde kurde kurde! lepiej mi poiwedz co ja mam zrobic????? zawsze trafiam na jakis niewydazonych..albo zajetych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kirus oglądam i wyskoczyło mi okienkjo z takowym komunikatem... tu cytuję: you are the 999,999 visitor ;congratulations you WON! ---->clik here to claim co to za gówno?:-D jakaś sciema??? czy jak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutka....ja Ci nie doradzę, bo w tych sprawach to rękę sobie podać możemy ehhhhhhhhh może jest gdzieś w goglach instrukcja obsługi takich facetów? trzeba to zweryfikować:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×