Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

butelka_żywca

ale gleba naforum...wszyscy śpia??

Polecane posty

Janeczka mówi żebym nie ruszał gwałtownie głową bo w moim wieku moge sie uszkodzić. Janeczka wie co mówi, bo w końcu w przychodni pracowała :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janeczka pyta, a ja razem z nią, co to takiego zryciorek? :-0 kurde, alarm mi sie w Oktawii włączył pewnie znowu jeden z bliźniaków chciał zobaczyć jaką mam fajną gałke na lewarku skrzyni biegów :-0 cholerne smarkacze :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janeczka wróciła z kąpieli, przeczytała jak bardzo sie z niej naśmiewasz i kazała strzelić cie w potylice.........o tak>>>>😭))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osz TY.....!!!! Ja naśmiewam?! Jak możesz tak przewrotnie odbierać moje intencje😭 To troska z serducha płynąca:-) a na przemoc jest paragraf :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janeczka mówi że to nie przemoc tylko taki zabieg, który ma na celu wzmocnienie mięśni karku by potem można było lepiej znosić packanie żylastą knagą po nim :classic_cool: Janeczka wie co mówi, bo w końcu pracowała.............itd. itp. :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janeczka teraz nie może sie udzielać na forum bo wykręca sweter po kąpieli, ale zaraz wróci i odpowie na nurtujące cie pytania :classic_cool::-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kumate, kumate, ale nie moge sie udzielać na forum pod nieobecność Janeczki :-0 zwłaszcza rozmawiać z kobietami :-0 ps. Janeczka właśnie depiluje pachy :classic_cool: chyba bedzie dzisiaj seks :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też się Teodorze ogol -Janeczce też się coś od życia należy:-P Skoro sex wisi w powietrzu to ja qulturalnie mówię Dobranoc... idź przez zboże Teodorze...:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×