Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tratatata111

szósty tydzień ciąży.

Polecane posty

Gość tratatata111

witajcie podejrzewam ze moge byc w ciąży i wcale nie bawi mnie ten fakt. jesli podejrzenie okaze sie prawdą to jestem teraz w 6 tygodniu, czy mozecie mi opisac jakie są objawy w 6 tygodniu? kiedy zaczyna pojawiac sie brzuszek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi brzuszek pojawil sie pod koniec 4 miesiaca, ale to tylko ja widzilam zmiany, maz np nie widzila roznicy, dopiero 5/6 bylo juz cos widac konkretnego w 6 tyg mialam juz mega mdlosci, pare razy zemdlalam, spalam cale dnie, ogolnie wygladalam jak smierc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma tych samych symptomow dla kazdej kobiety, bo kazda ciaza przebiega inaczej. Ale charakterystyczne na poczatku ciazy sa bole jak podczas okresu oraz ciagniecie w pachwinach. Temperatura mierzona rano przed wstaniem z lozka powinna byc podwyzszona- moze zmierzysz? Zwykle tez piersi sa wrazliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tratatata111
a czy w 6 tygodniu ciąży moze jeszcze nie byc zadnych objawow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umierający anioł w cieniu
nie. pierwsze zauważalne objawy WIĘKSZOŚĆ kobbiet zauważa już ok 4go. napewno nie może Ci juz rosnąć brzuszek - natomiast piersze mdłości, osłabienia, ból podbrzusza, WYŻSZA TEMPERATURA. ale jeśli nie masz miesiączki to zrób test. może jesteś w tej grupie szczęściar, ktróre prawie nie mają objawów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koobi
MOze nie byc.JA bylam tylko caly czas zmeczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tratatata111
ech zrobie test. nie chciałabym być w ciąży. narazie studiuje i mieszkam z rodzicami, nie jestem zamężna i nie za bardzo uśmiecha mi sie gwałtowna zmiana stylu życia. chyba jutro pojde po test. pierwszy w zyciu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota P.
do tratatata111 jak nie chcesz swojej ciąży to ja się z tobą zamienię BARDZO CHĘTNIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelikus
Cześć dziewczyny możecie mi napisać jakie są objawy w 2 tygodniu ciąży. Z góry dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwszy objaw jaki u mnie wystąpil w 1 i 2 ciazy ( to byl jakis 2tc) to dziwne uczucie cieżkości w podbrzuszu..jakbym polknela kamienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hyhy, głównym objawem 6-tygodniowej ciąży jest okres spóźniający się od miesiąca ;) A z innych objawów, to sprawa jest osobnicza. Ja na każdym kroku czułam, że jestem w ciąży: mdłości, wymioty, zachcianki, wstręt do truskawek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A 2-tygodniowa ciąża - no tu powinien zacząć powoli spóźniać się okres. Na ogół babki mają objawy okresowe, czyli np. napuchnięte piersi, tylko okresu nie ma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w 2 tyg to jeszcze nie wiedzialam ze jestem w ciazy ale bylam bardzo slaba ze nie umialam dojsc do skelpu, bylo mi caly czas goraco (bylo lato wiec nic nie podejrzewalam) no i coraz wiecej spalam, w 4 tyg pojawily sie pierwsze mdlosci i opuchly kostki i piersi zaczely bolec, zrobilam test a w 6/7 tyg to jzu rzygalam na calego, ale u kazdej kobiety moze byc inaczej :) jedyna pewna rzecz to brak okresu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to? Nie może rosnąc jeszcze brzuszek? Ja jestem w 7tyg i mam wyraźnie zaokrąglony brzuch na dole. Fakt - nikt inny tego nie widzi, ale ja widzę wyraźnie, ale to moze dlatego, że zawsze byłam PŁASKA, wręcz wklęsła :P tp chyba nic nienormalnego co? Bo wystraszyła mnie ta odpowiedź...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W 6 tc bardzo bolał mnie brzuch - jak na okres a nawet chwilami mocniej i miałam bardzo bolesne piersi. Jeśli chodzi o wygląd - malutki brzuszek pojawił się dopiero w 6 miesiącu ciąży a do 6 nosiłam normalne ciuchy. Jednocześnie mam koleżankę,po której od razu było widać, że jest w ciaży ale nie było to w 6tc tylko troszkę później:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama mamusiaaa
a od czego to zależy, że u niektorych juz w 7 tygodniu coś widac, a u innych w 6 miesiacu :o pewnie od figury i od czego jeszcze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama mamusiaaa
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że figura może mieć znaczenie. U osoby bardzo szczupłej może być wcześniej brzusio widoczny. Ja przed ciążą byłam dużą kobietą (rozm.42/44) a jak pisałam wcześniej dopiero w 6 mc-u zaczęło być cokolwiek widać. Poza tym przytyłam w całej ciąży 7kg. W 6 miesiącu miałam na plusie 2kg. Także przy mojej \"tuszy\" nie było ich widać;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×