Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

terraX

OWULACJA - proszę o pomoc...

Polecane posty

Mam bardzo niregularne cykle. Wczoraj wieczorem odczuwałam lekkie \"ciągnięcie\" w podbrzuszu, a dziś pojawił się śluz typu białka jaja kurzego, czyli ciągliwy i szklisty. Staram się o dziecko, a tak się złożyło że męża nie ma w domu - jest na wyjeździe i wraca dopiero jutro późnym wieczorem. No właśnie - czy jutro w nocy będziemy mieli jeszcze szansę na poczęcie, czy właśnie przegapiamy owulację? Proszę napiszcie, co myślicie, bo ja przez te nieregularności już całkiem zgłupiałam. Cykle wahają mi się w okoliczach 28-36 dni :o Najczęściej są 32 dniowe i wtedy owulację mam dość późno, ale ostatni cykl miał 28, a teraz jestem w 13 dniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak nie masz wyjscia... jak maz wróci to do dzieła:) Nikt nie jest w stanie Ci powiedziec czy sie uda:( a jesli masz nieregularne cykle to idz do dobrego gina na monitoring cyklu,,.... wtedy wszystko będziesz wiedziała poza tym moze jakies badania homonów zrób, nie zaszkodzi jak sie starasz:) zapraszam na topik : Czy są wsród was kobietki ktore chcą zostać mamami:) jest nas tam wiele:):):) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×