Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie wiem jak powiedziec

Jak delikatnie powiedzic chlopakowi ze nie jestem nim zainteresowana

Polecane posty

Gość próżna..
stańczyk jak masz zamiar pokochać ją jeżeli na początku nie będzie chemii?? to ma być takie wykalkulowane uczucie? rozsądek?? teraz, dziś muszę pokochać i koniec. żadnej chemii, żadnej fascynacji, miłość tak czysta i dziewicza że nawet seksem jej nie splamimy? 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem jak powiedziec
Tomku 1982 - czy mógłbyś mi napisac dlaczego mnie atakujesz? W Twoich wypowiedziach wyczuwam ironie i szczerze mówiąc nie wiem dlaczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość próżna..
stańczyk, ty nic nie rozumiesz. chemia musi być, żeby oboje się sobą zainteresowali. wiem, co mówię, jeżeli dziewczyna nie poczuje do ciebie czegoś, nie będzie między wami wspólnej chemii to nie masz nawet co marzyć o złapaniu ją za rękę 🖐️ chemia, potem zakochanie, potem miłość. każde uczucie przechodzi pewnien etap, dojrzewa. dlatego miłość pojawia się na końcu. czy ty chcesz zacząć odwrotnie? najpierw miłość, potem jeszcze lekkie zauroczenie, a potem nic :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość próżna..
stańczyk, każdy z nas ma swój ideał. jakiś tam w głowie, ale czy to znaczy, że każdy go znajduje ?? nie. bo pewnego dnia poznajmey kogoś i okazuje się, że właśnie ta osoba, żadna inna, tylko ta. właśnie dlatego, że jest całkiem inna od naszego ideału. ludzie to dziwne stworzenia, ale zaazwyczaj zakochujemy się w kimś, kto nigdy wcześniej by się nam nie spodobał. ale spotykamy go w określonych okolicznościach i czasie i pojawia się chemia. może tak było ze szczupłą. Ona jest w wtwoim typie!! źle rozumiesz pojęcia. jest w twoim typie, bo się nią zainteresowales. jak pisze, jak wyglada, jak sie zachowuje. jest rozna od twojego idealu kobietty, ale chemia zaistniala. i już 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość próżna..
zresztą stańczyk jesteś strasznie zdesperowanym facetem i nie zasługujesz na żadną dziewczynę. a tylko dlatego, że dla ciebie nie ma już znaczenia, czy będzie zauroczenie, ba! czy będzie miłość. ważne jest tylko to, że w koncu będziesz mogl napisać : mam dziewczynę. jak się domyślam szczupła to z kafe jest. piszesz, że jest bardziej w Twoim typie niż ta, któtą masz zamiar poprosić o "chodzenie". więc po cholerę spotykasz się z tamtą?? tylko dlatego, że chcesz mieć dziewczynę, za wszelką cenę. dlatego nie będziesz miał nigdy dziewczyny, przykro mi 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A kiedy ta dziewczyna ...
(czy odwrotnie) ma poczuc to coś czyli chemie jak ty mowisz, jak nie chce się z nim spotkać ? chyba trzeba dać komujs szanse, żeby przekonac się co to za jeden . :-D Poza tym spotkanie na stopie kolezeńskiej jedno, drugie czy trzecie do niczego nie zobowiązuje ... jak ktos mysli inaczej to moim zdaniem jest po prostu śmieszny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klis
witam wszystkich mam problem.mam chłopaka ktury jest dziwny.gdy z nim gadam na gg zdaje sie fajny a jak spotykam go w szkole podrywa inne.co mam zrobic?pozdro.klaudia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorkiiiiii
skuteczna metoda - napisz ze kogos poznałas i jest super i sie z nim nie spotkasz bo twój facet bedzie zazdrosny. to zawsze działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Derek
takie podejście to brak szacunku dla drugiej osoby lepiej już jak mu powiesz prawdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Derek
wkurzające jest to jak bardzo kobiety są wychowane na kłamstwie, tylko kłamać umiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×