Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grze

czy on/ ona wróciła?

Polecane posty

A spotkac to ja sie moge np. jutro :D ... Dlaczego Wy u licha z Łódki nie jesteście !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta z ta cenzura jest fajnie, chyba nawet nie mozna napisac slowa pokochuje bo koncowka jest chuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A do niedawna dupa tez byla :D Liberalizm mamy ho ho. Mozna bezkarnie uzywac slowa dupa oł jes :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooooooooo :P Wyglada na to ze ja slowa dupa nie moge uzywac. A moze moge uzywac slowa gówno ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ba ! W piatek o 16 mam poprawe, ale na 11 musze juz jechac odebrac indeks i bede sie z kumpela douczac na wydziale bo nie oplaca mi sie wracac do domu. A Siora jaki masz typ legitymacji ? Granatowa czy tam czarna, otwierana ? Bo nam kaza wymieniac bo niby stary typ :o I kolejne 2 dychy na bzdure :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano wlasnie, ale jaki to jest ten NOWY TYP ? Wiesz jak to wyglada ? Bo nam tez wlasnie wymieniac :P Granatowy albo czarny kolor tej no okladki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa czyli chodzi tylko o jakis blad w srodku, ja myslalam ze dostane super wypasiony nowiutki modelik legitymacji a tu widze ze marna zmiana :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie ma czarna okladke, az sie zwleklam i wygrzebawalam z torby, Boze ale facjata na mnie spoglada z wnetrza tej legitymacji ... matulko 7 nieszczesc :D Plus tego taki ze bede miala nowe zdjecie, na ktorym wygladam nieco lepiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcialam zebys zobaczyla Karole w grzywie i powiedziala czy zapuszczac to to, czy ściąć u fryca. Zaraz fotki pojda, tylko zmniejsze troche :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mialas mi jej zdjecie podeslac, bo sama jestem ciekawa :) No wlasnie musze troche podciac, a sie wahalam czy moze jej nie zapuszczac, ale jak Siostra mowi zostawic to zostawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty masz chyba takie fajne gladkie wlosy co ? Patrzylam sobie ostatnio na Twoje zdjecia :) i Pitera jednoczesnie tez. Moje sie pusza, kołtunia i sa dosc uporczywe, grzywe podetne, a reszte nadal zapuszczam uparcie i skrycie kocham cie zycie :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazlam jakies swoje foty w krotkich wlosach komicznie wygladalam, pieja mi na wszystkie kierunki swiata, no juz teraz bym sobie tak nie ochapala, a pomyslec ze zdjecia sa z kwietnia 2006 :P Okropne ble :P A mnie sie wlasnie wydaje ze masz takie reklamowe wlosy, takie leciutkie, lsniace i gladkie! Ja musze prostownica niestety je czasami katowac bo naprawde koltunia sie i pusza sie niemilosiernie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez uzywam tylko Gliss Kur szampon plynny jedwab bodajze i dobra odzywka z L\'oreal w rozowym sloiko-pojemniku :) A chetnie dotkne, lubie dotykac wlosow :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w tv reklama szamponu Dove - powiedz NIE odstajacym kosmykom :P Ale te szamopony sa chyba liche, kiedys mialam o ile pamiec mnie nie myli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogladam ten program o kochankach z internetu :P Ci ludzie sa naprawde beznadziejni momentami hehe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny ;-) Sobotni egzamin do przodu, teraz tylko muszę napisać jeden rozdział i może uda się zamknąć sesje obie w terminie ;-) Tak więc odcinam się od kafe, będę zaglądać, ale pewnie mało pisać, bo termin się kończy.. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natia, już halucynacje? :D No pięknie się zaprawiłaś, lekarstwa, ciepła herbata i pod pierzyną siedzieć! Hm, dziwnie na kafe, topici poznikały.. Pozdrawiam znad 2 stron z 15.. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, nie. To nowszy film, bzdurny, ale ten no Gir :P :D Taki fajny podstarzaly amancik hehe :D Kruche ciasteczko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty temu Girowi w metryke nie zagladaj :D Stary piernik, patrzta :D Ja tez na bank jestem uzalezniona.Masz gdzies ten test ? Netowy jakis ? Wiesz Siora myslalam ze bede miala jakiegos instruktora - przystojniaka, a tu taki zawod abuuu ;) Stary oblech z zlotym pierscieniem na palcu, zarosniety caly bleee :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×