Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grze

czy on/ ona wróciła?

Polecane posty

Bardziej brygada Kociaków :D:D Chcę się w sobotę po tym egzaminie wieczorem zrelaksować, a potem od niedzieli już płakać tylko nad pracą magisterską, a raczej tym, że jej nie ma a być powinna :D Hm, niech pan D. będzie wyjściem awaryjnym, jeśli chodzi pracę;-) Poważnie aż tak ciężko znaleźć? Damn.. to co później będzie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz ja jestem troche podlamana, oprocz codziennego przegladania ofert w necie, mam cv zlozone do dwoch agencji pracy ... i z takimi ofertami z jakimi oni do mnie dzwonia no rece opadaja. Ostatnio zaproponowano mi noszenie desek i pakowanie ich w jakies firmie meblarskiej :p Ja naprawde chcialabym cos chociaz odrobine rozwojowego :D Nie mowiac o tym, ze oczywiscie moge isc sprzatac w markecie, wozic palety i wykladac towar na polki badz pracowac na kase :D . Dla mnie najlepiej byloby isc do pracy do jakiegos biura turystycznego z racji kierunku jakis studiuje, ale tam znowu chca ludzi tylko z doswiadczeniem a jak ja je mam zdobyc skoro mnie nie chca zatrudnic :P Pokrecone to wszystko. OK lece w kimkę :) Spokojnej Nocki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakoś tak lepiej się czuję dzisiaj. i miło się czyta te Wasze wypociny. cieszę się, że u Was (w miarę) dobrze :* wczoraj bardzo mi Go brakowało, wysłałam nawet smsa, myślałam, że zostanę za niego zbesztana. ale nie... ciekawe czy mi kiedyś powie o tej tajemniczej Pani z opisu... uśmiech dla Was! mam nadzieję, że Słonko chociaż na chwilę dzisiaj wyjrzy zza chmur! tak specjalnie dla nas :D ps. miło jest dostać różę, nawet jeśli to tak bardziej \'na poprawę humoru\' niż z jakiś głębszych uczuć i w dodatku nie od TEJ osoby :) kwiatki są siupel!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to normalnie wiem kiedy na kafe zajrzec :P :D Troche sie podlamalam tym egzaminem, ale co pozostaje trzeba sie wziac do roboty i tyle i zaliczyc to dziadostwo :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syla87
Powiedziałam dziś pewnemu chłopakowi pare przykrych słów... Słowa te tak naprawdę były nieprzemyślane i wiem, że on nie zasługuje na nie... A jednak chyba za późno! kazał mi wykasować wszystkie swoje numery! Bardzo mi zależy na tej znajomości mimo, ze nie znam go dobrze... Jestem wściekła na siebie! Nie wiem co robić...czy wogóle da się coś zrobić... pomozcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co Ty za glupoty mi tu pleciesz :P NA PEWNO ZDAŁAŚ ja to wiem !! Wiesz ja i tak jestem w szoku, ze mam tylko jedna poprawke :P Przylozylam sie do tych egzaminow nie ma co :P Sam fakt poprawy mnie nie przeraza ale to ze sie musze tego NAPRAWDE nauczyc hehe. Nawet nie wiem kiedy piszemy jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajny, tylko ona jest tak diabelnie szczegolowa, ale podziwiam kobiete bo wiedze ma niesamowita :) . Mam nadzieje ze sie zlituje i da cos odrobine prostrzego :). Wiesz co napisalam do Pana D. na gg ... wahalam sie jak diabli, nadal sie waham, ale jeszcze zawsze moze mi powiedziec ze mnie nie przyjmie ponownie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
syla87 no co tu radzic, porozmawiaj z nim, przepros, wyjasnij, inaczej sie nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syla87
a co jesli nie bedzie chcial mnie wysluchac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
syla87 To napisz list, maila, wiadomosc. Ciezko kogos do czegos zmusic czesto tez ponosimy konsekwencje swoich zachowan, dlatego probuj, ale jaki bedzie efekt tego to ja nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rety Siora ile Ty masz \"odpowiedzi\" natrzaskanych :D Maniaczko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie tez by sie przypadl bo normie komp wciaz chodzi :D To juz zahacza o cos niezdrowego :P Siora a Ty sie rozgladasz za jakas robota ? Ja znowu przejrzalam Gratke poraz 874567 i bladooo ... Chyba do agencji pojde :D 7000tys tygodniowo :P Bede zyla jak panisko hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już Ci to \"roztlumaczam\". Odwyk by mi się przypadł od kafe i netu z uwagi na to , że ten komp chodzi non stop i to już jest niezdrowe. Potem pytam Ciebie Siostra czy moze szukasz pracy bo ja dzis poraz 874567 ( liczba szacunkowa ) zagladam na strone Gratki i jestem blada z przerazenie tego co tam znajduje. Pozniej gdybam czy moze by iść do Agencji Towarzyskiej do pracy bo tam zarobię 7000tys na tydzien ( podobno :P ) i bede zyc jak panisko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ba ! Gdybym ja miala takie stypendium lezalabym brzuchem do gory :D na Karaibach w dodatku hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jasne ! Tez bym chciala ale ja leń i mi nie chca naukowego dac :P Powinni mi motywacyjne przydzielic, moze bym sie zmobilizowala ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem strasznie chaotyczna, wlasciwie to ja nie umiem sie uczyc :D Wiesz u mnie to tak wyglada ze tu cos przeczytam, tam przeczytam, zapamietam i cos napisze, ale zazdroscilam tym ktorzy sie umieli skupic i naprawde nauczyc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ma rozsadzic to sie poloz faktycznie. Ja jeszcze troche posiedze :) Spokojnej nocki Babolu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Karoli*
Karola Kocham Cie ❤️ ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Karoli*
Ale ja Cie naprawde Kocham ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie ktos kocha? :P to niech mnie chociaz przytuli, bo miałam pecha:( ale i tak nie jest zle w koncu niektorzy naście razy podchodza do egzaminu a dla mnie to byl pierwszy w dodatku warunki pogodowe mi nie sprzyjały... coz nastepnym razem juz sie uda :D to milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie ktos kocha? :P to niech mnie chociaz przytuli, bo miałam pecha:( ale i tak nie jest zle w koncu niektorzy naście razy podchodza do egzaminu a dla mnie to byl pierwszy w dodatku warunki pogodowe mi nie sprzyjały... coz nastepnym razem juz sie uda :D to milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blanqua pewnie ze kocha i przytula :) Nie martw sie. Nastepnym razem na bank sie uda !! Ostatnio instruktor na kursie mowil nam ze w u mnie w miescie dziennie nie zdaje ok.250 osob , a srednia zdawalnosc to ok.26-28% :o A i tak podreslil ze teraz jest lepiej niz przed ta afera lapowkarska, bo wtedy to prawie nikt nie zdawal ;) W Lodzi wlasnie przeszla nawalnica sniezna, a juz myslalam ze mamy \"po zimie\" ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj od razu mi lepiej, cieplej i wierze ze tak wlasnie jest i bedzie:) ta zdawalność to chyba wszedzie tak, u mnie (Tarnów w małopolsce) też, nawet w gazecie lokalnej wczorajszej o tym napisali... jakos mi nie pomoglo, do dzis nic sie nie zmienilo ok 70% zdaje testy, a ok 30% jazde... hehe jeden chlopak zaczal manipulowac ta klawiaturka i od razu przeszedl do wyników, oczywiscie oblal:( bedzie mial co wspominac \"informatyk\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ze mna jak z dzieckiem za reke i na piwo ... moze byc w Krakowie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×