Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grze

czy on/ ona wróciła?

Polecane posty

Ok, uciekam w shower i coś do jedzenia zrobić, a potem sie zobaczy ;-) Zajrzę tu później jeszcze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, powstrzymajcie mnie! ;P bo znów mam nieodpartą ochotę Go odzyskać! przynamniej humorek dopisuje :) więc jakieś pozytywy są :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tu jestem zawsze, mam dyzur nocny, podwójnie placa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluje zdania egzaminu, grunt ze do przodu. Wlasnie wyslalam esa do intruktora i czekam na odpowiedz, a na testy ide jutro... chyba ze on nie bedzie mogl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja mam nadzieje, bo nie chce tego przeciagac w czasie w nieskonczonosc, ale juz od godziny na smsa nie odpisuje ;) A sam mowil ze woli jak ktos do niego pisze a nie dzwoni bo czesto nie moze po prostu odebrac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mialam super goscia od hotelarstwa, mlody, wesoly, wszyscy mysleli ze z nim to luzik bedzie, a jak dowalil egzamin to ponad polowa nie zdala :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze nas tak skubany pilnowal, ze sie slowem nie mozna bylo odezwac ;). Nie mam tez odzewu od D. widzialam Go przez minute na gadu rano, ale chyba mu padlo :o Chyba bede musiala zdobyc ten nr.kom i zadzwonic :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie pokazal sie jako dostepny i zaraz zniknal. Dla mnie np. ekonomia byla katorga, mialam to przez rok i ledwo na 3+ to zdalam. Nie znosze takich rzeczy. Mnie to sie np. fizjologia podobala, psychologia ... chyba najciekawsze przedmioty poki co, no i hotelarstwo bylo ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co Siora bede leciec, usiade jeszcze nad tymi testami, wylacze kompa zeby mnie nie rozpraszal. ;) Jakby D. sie pojawil napiszesz mi esa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, ja myslalam ze u Ciebie dziala :D No nic to. Kit. ;) Lece, fruuuu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ho Mało Ćmo :) Ja siedze i wciąż tłukę testy na prawko, jutro ide zaliczyc ten wewnetrzny egzamin, a potem to juz wsiade do fury i bede narazac instruktora na liczne stresy :P Mam nadzieje ze nauczy mnie jezdzic ;) :D A tak to jakos dzionek minal, kolejny ... A moze ten usmiech to tak ogolnie dla ludzkosci ;) a nie do konkretnej osoby ? Hm ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja (kiedy Go nie było): czasem mam ochotę zapytać do kogo się tak uśmiechasz ;P On (kiedy wydawało się, że mnie już nie ma): w zasadzie do nikogo ;d cieszyć się czy płakać? wierzyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobieca natura, dzielaca wlos na czworo ;) ale Ty go znasz i wiesz o nim wiele wiec ... wiesz pewnie jak to ugryzc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucky strike.....
nom;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucky strike.....
mi również;) cholera nawet nie ma tematu gdzie można popisać bzdury...kafe umarło:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucky strike.....
po północy już będzie za późno (trzeba będzie poudawać, że się uczę;) ) tak zobaczyłem , że masz" parę" wpisów na koncie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucky strike.....
rozumiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest po pólnocy i co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedobre GG :P W kazdym razie Ci napisalam ze w piatek dowiem sie wszystkiego i Ci doniose :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie sie to wydaje bardzo dziwne ! Kumpela mi wczoraj powiedziala ze spotkala laske od nas z roku i ta jej wyskoczyla wlasnie z informacja ze podobno nie mozna miec juz warunku ! Ale coz dowiem sie z pewnego zrodla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×