Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grze

czy on/ ona wróciła?

Polecane posty

Ja chyba jestem tez powaznie uzalezniona od netu, kafe, allegro, od poczty na wp ... Help :P Co tu poradzic na Twoje chorobsko ... ech ... Wiem co to znaczy, bo moja ostatnia angina ropna to byl jakis hardcore przez kilka dni wszystko plynne bo nic nie moglam przelknac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fujjjjjj ! Nawet mi nie mow o tym syropie, autorka probowala mnie tym leczyc w dziecinstwie i wiem czym sie to skonczylo bleee :P Do tej pory pamietam, wiec to naprawde bylo cos okrutnego. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no smazona cebula, surowa w malych ilosciach jest ok, ale np. gotowanej to nie przelkne ;). Fuch :P. Pisalas ze wyjazd P. sie odwlecze, czyli kiedy ma zamiar wyruszyc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytalam dlaczego tak wyszlo, ze termin sie przesunal, ale juz wyjasnilas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, wylaczam kompa, poczytam troche bo ile mozna przed tym monitorem siedziec :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaa ale trzeba kiedys rozsadkiem sie wykazac ;) Zreszta taka sennosc mnie lapie hoho taka duza :D Lece. Fruuu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja tez tu tkwie, uzaleznienie !! aaa :P Ja to sobie tylko Pana Wojewodzkiego obejrze, chociaz ogrodnik kusi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie fajni goscie, nie wiem czy ogladalas ostatnio jak byla Chylinska ... łudząco przypomina mi ja jedna dziewczyna z ktora mialam okazje pracowac, wlasnie taka kobita o totalnym usposobieniu wulgarnego chlopa :P Ciezko bylo z nia wytrzymac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chylinka jest juz matka, twierdzi ze jest taka normalna i nadopiekuncza, ale przeklenstwami to chyba beda pierwsze slowa jakie wypowie jej syn :P . Naprawde w tv moglaby sie opanowac ;) Ja tez przeklinam, ale no bez przesady z drugiej strony. :P Umiem sie obyc bez tego :P . Mam plan zajec wkoncu, Siora mialas moze marketing uslug turystycznych i rekreacyjnych , organizacja i zarzadzanie, metody badan terenowych ? Jesli tak, powiedz czy sie da zniesc, bo te przedmioty mnie lekko powalily :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I da sie zdzierżyć te marketingi ? Reszta przedmiotow wydaje sie ok : geo.turystyczna Polski, organizacja i funkcjonowanie obiektu noclegowego, dawne zamki, palace i dwory, no angielski i wf :P Mam zajecia do konca czerwca Ty tez ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ostatni zjazd mam 24.06 :P Niezle to przeciagneli w tym roku. W sumie skoncze zajecia i mam ten oboz na 10 dni, potem jeszcze miesiac praktyk zawodowych i tak jakby wakacje hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dobrze, ze to nic z plucami, bo takie paskudztwo ciezko wyleczyc. Ja wyskoczylam z wanny, ogarne sie, zjem i myk do skarbowki z picikiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez juz jestem na dyzurze ostrym na kafe :P U mnie tez dobrze, jutro wieko pomna chwila, ciekawe czy zdalam poprawke :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, właśnie kończe użerać się z rozdziałem pracy.. Bo okazało się, że deadline jest jutro :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nobodys home
czesc Dziewczynki :) czytam Was od pewnego czasu właściwie nie wiem dlaczego, a może jednak wiem ;) ?? tak naprawdę teraz to ja jestem tą stroną porzucającą i mam do Was pytanko, nie wiem czy mam się odzywać do mojego Ex on bardzo chce kontaktu ale ja się boję że będę sprawiała mu tym ból, bo zdaję sobię z tego sprawę że mu dalej zależy, więc może lepiej żeby o mnie zapomniał, żeby nie miał ze mną kontaktu?? jak radzicie?? PS: super z Was kobitki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nobodys home , jesli NIC juz nie czujesz i wiesz, ze NIC z tego nie bedzie to nie kontaktuj sie z Nim, bo wtedy serce boli najmocniej. Jesli widzisz jakas szanse na zejscie sie to utrzymujcie kontakt, bo moze wtedy uda sie cos zbudowac. Takie moje zdanie! SIORA MOJA GDZIES ZNIKANĘŁA !!! Natka !!! Odezwij sie bo ja sie tu martwie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nobodys home
w tym momencie nie widzę szansy powrotu, nigdy nie mów nigdy, ale w najbliższym czasie nie, właśnie wiem, że to boli tylko, że on też pisze mi cały czas żebyśmy utrzymywali kontakt, żebym nie odcinała się od niego ja juz mu wiele razy mówiłam że to skończone żeby nie robił sobie nadzieji, ale czy to do niego dotarło czy faktycznie chce mieć ze mna kontakt tylko dlatego że on dalej wierzy w to że będziemy razem ja też chciałabym wiedzieć co u niego ale nie chce za żadne skarby sprawiać mu bólu, od zerwania nie widzieliśmy się bo jestem za granicą i zobaczymy się dopiero pod koniec marca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nobodys home , powiem Ci tak... Hmm ... ;) Wiem, ze jakby ex sie do mnie odzywal tj. pisal, dzwonil itp to pewnie jakas tam nadzieja bym sobie zyla, ze a nuz kiedys zechce wrocic... Co nie znaczy zebym czekala z otwartymi ramionami, o nie, nie ;) :P Powiedz jeszcze czy dlugo byliscie ze soba ? Bo ciezko ot tak zerwac ze soba kontakt gdy sie bylo ze soba kilka lat... Rozstaliscie sie bo ... no nie wiem, klotnie, nieporozumienia czy wmieszala sie osoba trzecia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nobodys home
Karola to jest wszystko bardzo bardzo skomplikowane rozstalismy się po ponad 3 latach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli dlugo byliscie ze soba i wiem ze na bank ciezko ot tak zerwac kontakt... Zreszta to wszystko wlasnie zalezy od sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dzisiaj smigalam po miescie fura :D Łoł :D Nie myslalam ze to az tak męczy .;) Jutro ide w fryca, ciąć włosięta i pasemka zrobic a co tam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natka rozumiem rozumiem. Grunt ze dzis juz lepiej :) Widzialas Pana D. na gg ? Mial jakis opis ? Ostatnio cos sie nie stara :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×