Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grze

czy on/ ona wróciła?

Polecane posty

wiem ze nie wr óci... tak myśl pelęta mi sie. po głowie jak jakaś głupia pisenek....ze nie wróci, nie wróci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola;-) Nadal czekam na maila ze zdjęciem!! Ja muszę dziś ogarnąc zaległości, jakie zrobiły się przez zjazd.. Coś topić przycicha. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocurze ołkej, beda zdjecia , ja tez ciekawam jak pozostałe bywalczynie topikowe wygladaja :P Mam tylko foty Siory swej :) Poddam sie jakies sesji ktoregos dnia i przesle zdjecia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie :D Gwiazdorka jestem po prostu.;) :D Ołkej Dziołchy cyknę ktoregos dnia zdjecia i Wam przesle. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe czy foto odzwiercieli wyobrazenia :D Nie jestem dlugonoga, sexy blondyna to od razu mowie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ćmo czyżby Tato oddał kabel do wirtualnego swiata ? :D Wiosna nadchodzi, w Łódce dzisiaj 11 stopni, oł jes :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a już dawno ;D ale dalej smęci, że za dużo przesiadujemy z siostrą na kompie ;> z tym Słoneczkiem to było o Tobie ;) ;* ale w Krk też śliczna pogoda :] gdybym tylko była zdrowa... ;( zatoki... niemiłosiernie boli ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...że ja niby Słoneczkiem ? Hmm ;) Mnie sie słonko z wiosna kojarzy.;) Kraków ech ... ładne miasto, nawet bardzo ładne. Łódka taka sobie, ale patriotyzm lokalny przeze mnie przemawia i lubie to moje miasto. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano i powrotu do zdrowia Ci zycze 🌻 co bys szybko mogla z tej wiosenki skorzystac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok Ćmo, podeślę Ci coś, może coś nie super aktualnego, bo domyslam się, że tu nie chodzi o grzywkę czy pasemka, ale o chęć zobaczenia facjaty tej świruski która tu farmazony wypisuje ;). Tylko proszę o nie zamieszczanie zdjęć na portalach randkowych, tudzież erotycznych ( Uwaga! zdjęcia nie beda w negliżu :P ) :) . Acha i ja licze na rewanz !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no oczywiscie jestem najmniej aktywna to i ominela mnie promocja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane!!!!Nareszcie mam net!!!!niestety jeszcze nienadrobilam wszystkich stron...wiec nie wiem co i jak!Pozdrowionka dla wszystkich nie bede wymieniac nickami bo za duzo hehehe ;) a co u mnie? przez miesiac sie duzo wydazylo....jak sie wyprowadzalam mojego bylego cos uderzylo....i dzwonil do mnie odwiedzal w pracy widzimy sie codziennie praktycznie....i nie dla tego ze ja chce...tylko on...!!!!!!!!!!Ja ulozylam sobie jakos zycie...nie powiem mysle o nim...ale staram sie ulozyc wszystko dla sibie... za duzo krzywdy zrobil a tak naprawde tez i sie nie zmienil jedynie zalezy mu na widywaniu mnie.....moge ujac to ze w jakis sposb sie przyjaznimy ostatnio duzo mu pomagalam w jego problemach,bo taka juz jestem...szkoda mi go bardzo bylo ze sobie spieprzy zycie robiac glupie rzeczy.....o co mu chodzi czy chce powrotu ale ciezko mu sie przyznac nie wiem...narazie nie ma szans!!!Nawet gdyby chial....musialabym zobaczyc ze chce naprawde ze chce sie zmienic itd ale nadal jest ta sama osoba wiec...nie ufam nawet nie mysle o byciu z nim...zaczynam myslec o innych ludziach spotkaniach aby zobaczyc jak jest.Czy nadal czuje cos do niego??Pewnie!!!Uczucie jeszcze nie wygaslo szczegolnie moge powiedziec to teraz jak niue mieszkamy razem a jednak rozmawiamy codziennie..brakuje nam naszych starych rozmow dobrze sie rozumielismy,bylismy na pewien sposob dobra para...ale on to spapral konkretnie i teraz nie wystarczy tylko przepraszam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wiec wszystko sie odwrocilo. teraz wyjezdzam na tydz na wakacje dokladnie 19 marca na dominicane hehhe:) sie powygrzewc troche a jak wracam czeka mnie randka z calkiem niezla sztuka hahaha;) tak wiec sobie radze!!!! Teraz ide troche odpoczac bo mam pierwszy dzien net od...miesiaca....!!!!!!Do jutra kochane wy moje!!!! Buziaki@!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taa Lodz tez sie pochmurzyla, a wczoraj bylo tak cudownie. Ja dzisiaj ide na jakies piwko z okazji swieta. A co :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedz Natka naprawilo Ci sie juz to gg ? Czy dalej sa problemy ? Czytalam ze serwer im nawalil, ze ludzie nie mieli gadulca przez kilka dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to uzalezniona jestem, niby z nikim prawie nie gadam a gg chodzi :P Na odwyk musze sie udac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ode mnie też wszystkiego najlepszego! (dostałam ślicznego tulipanka od dwóch nieznajomych chłopców z mojej szkoły. już nie są nieznajomymi ;> to zaskakujące jak taki drobiazg poprawia humor, już nawet nie myślę o tym, że Były pewnie zapomniał) Karola: jesteś śliczna! masz taką słodką twarz, i ta zamyślona, melancholijna minka! chcę więcej Twoich zdjęć! :D ps. byliśmy wczoraj na Testosteronie (super film :D teraz trzeba coś takiego nakręcić, tylko w wersji: kobiety najeżdżają na facetów :P ), ja moja przyjaciółka (świętowaliśmy jej urodziny), nasza wspólna dobra znajoma i Były. wszystko było super, dobrze się bawiliśmy. dopiero jak już byłam sama z moją przyjaciółką, opowiedziałam jej, że jestem z Byłego dumna, bo sam pamiętał, żeby kupić jej kwiatka (a nie zna jej zbyt dobrze, itd.)... i w pół słowa zamarłam. wiem, że to głupie, ale zorientowałam się, że ja nic nie dostałam od Niego, nawet maleńkiego kwiatuszka, życzenia też były spóźnione. nie mówić o piwie, na które nigdy pewnie nie pójdziemy... ale staram się o tym nie myśleć. niespodziewany tulipan przywrócił mi dobry nastrój :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciemko o losie wez mnie nie zawstydzaj plisss. No i ja tez chce Twoje zdjecie !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×