Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grze

czy on/ ona wróciła?

Polecane posty

Gość Brodka*
he dzieczyno jestem taki szybki że już jem :D moje myśli od razy przechodzą w czyny :D szczególnie w sferze jedzenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brodka*
ale Ciemko nie dałem Ci numeru gg :D ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brodka*
szukacie gdzies po swiecie a ja tu jestem ;-) :D hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brodka*
to że połamany nie znaczy że niesprawny :> :) niby tanczyć nie zatańcze ale ze całą noga tez bym nie tańczył :D ... a co facet jak ma jeden człownek usztywniony to już do nieczego sie nie nadaje ? hehehehehhehehehhe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idź Ty chłopie , bo zaraz powiecie że ja zboczona i o usztywnieniach myślę :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brodka*
no Karola skoro noga w gipsie wydaje Ci się zboczona to naprawde coś z Tobą nie tak ;-) hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brodka*
ja nie wiem o czym te dziewczyny myślą ... ja biedny inwalida ... a im się coś kojarzy :D ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brodka*
jasna sprawa z czymże by innym :) ... żeby tak na wszystkie kobiety mój gips tak działał pobudzająco :) to może nie szedłbym w środe się go pozbyć ? jak myślicie ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brodka*
może od razu posąg w brązie każe sobie odlać :) - tak żeby sie nie rozdrabiać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brodka*
a o jakie wady wam chodziło ... wymieńcie co wam najbardziej przeszkadza .. może akurat o czymś nie pomyślałem - zaspokoje waszą ciekawość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brodka*
tak to własnie jest z kobietami :) nie ma sie czasu to by gadały ile wlezie :P a jak mam czas to ich nie ma :D ... hehe ide przeczytam coś i walnę sie na wyrko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyglada na to ze nic nam do glow nie przychodzi :P Same nie wiemy o co nam chodzi :D Porąbane :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doszłam dzis do wniosku..że ten burak, zrobił mi taką \"ryse\" na psychice...że teraz nie umiem sie nawet "otworzyć" przed facetem..i nie bede umiała...jak ja mam sobie kogoś kurde znaleść:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×