Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grze

czy on/ ona wróciła?

Polecane posty

Się nie przyznaje Kocie :P Doris same ciekawe tematy, musisz sie wysilic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doris widocznie jeszcze nie czas na to aby wejsc w kolejny zwiazek - odczekaj ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miało być dziś jedno piwko..skonczyło sie na 3 a do tego lekarstwa biore...których (jak widac ) nie można mieszac z alkoholem... a jutro wyjeżdzam...i miałam pic...słowackie winko:P a tu lipton:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doriss, co do tego \"mienia chłopa\" Eech, to ak nie działa. U mnie minęło już sporo czasu po tym gałganie, ale do tego stopnia mnei zraził do związków, że chwilowo nadal nie czuję sie \"na siłach\". Zamieniam się chwilami w jeżozwierza. Dopóki jest tylko kumplowanie się - ok, ale jak coś więcej ktoś chce to od razu 3 kroki w tył robię.. :O Jeszcze nie ten czas. Chcę się nacieszyć wolnością! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie podejrzewałam,że takie \"wydarzenie\" tak się potrafi odbić na ludzkiej psychice. Nie dośc ,że ja z natury jestem porąbana, to jeszcze bardziej mi zrył psychike:P teraz to dopiero będe rąbnięta:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyno, no co Ty gadasz:-) Ja po tym rozstaniu odżyłam, czuję się super i choć cierpiałam, to teraz cieszę się, że skończyło się. No, może jedyny żal mam o to, że pewne sprawy ciągną się do dziś i jest to nieprzyjemne. Ale myślę, że i to jest kwestią czasu.. Zresztą część dziewczyn tu wie, o czym mowa :O Nie spiesz się i nic na siłę. Niech Cię królewicz sam znajdzie. A teraz naciesz się faktem, że masz czas tylko do Twojej dyspozycji, że możesz robić co, kiedy i jak chcesz. :-) Bo to bardzo dużo. Porozpieszczaj się, poszukaj nowych radości w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ, oczywiście, że ja JUZ TERAZ się ciesze, że mnie zostawił...:P tylko,że nie zmienia faktu ,że czasem łapie doły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga--22
brodek no ale tylko mnie zdradzisz a popamietasz! nie omieszkam dac w leb:classic_cool::Da co do spadnia do 12 to...wszystkiego sie nauczysz ;) wreszcie doriss przyszla ;)bo juz myslalam ze lewa reke zgubilam :D bez Ciebie jak bez kieliszka ;) ja pewnie bede miala podobnie,on mi kiedys powiedzial ze ja po zetknieciu sie z nim nie pokocham innego,ze jestem skazana na iego(pewnie dlatego jest tak pewny siebie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc kinia:* no mój też mi kiedyś powiedział, \"...że będe skazana na niego do końca życia\"wtedy Go wyśmiałam, a teraz wiem ze coś musiał w tym byc:) Kiniu i Twoja lewa ręka...wyjeżdza na trzy dni..więc zgadamy się dopiero we czwartek:( kurde....popiłam dziś...i źle sie czuje...a do tego te tablety....chyba musze albo przestac pić,albo jej jesć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga--22
no to ladnie i z kim bede pila ;) a za mnie jutro trzymajcie kciuki bo ide w sprawie pracy na rozmowke ,jesli sie powiedzie to bede miala czas tylko w nocy ;) czyli mniej czasu na rozmyslanie az tak sie zle czujesz? to tak z reguly po alko?moze slaba glowka;) ja to mam mocna,moj to sie smial ze jakby ktos chcial mnie uwiesc po % to predzej by splajtowal:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie chodzi o główke...tylko ze zażywam lekarstwa na depreche...i nie powinnam pić... kinia, kiedy idziemy na piwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga--22
doriss kochana chocby i zaraz:D ehh ja to kurcze zaluje czemu nie jestem z krk :O nawet nie mam tam znajomych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga--22
ja to chyba tez bede musiala sie rozejrzec za jakimis antydepresantami bo cos mnie lapie ale wlasnie podobno ich nie powinno sie laczyc z %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga--22
Agatko ja na Twoim miejscu bym go zdrowo opieprzyla,jemu potrzebny jest taki kop w dupe,zalezy Ci na nim?odzywacie sie do siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga--22
no to skad sie dowiedzialas ze on teraz cpa? hmm...skoro bylo tak cudownie to czemu sie rozstaliscie,czy tylko przez narkotyki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brodka*
_Agatka__ to Cie raczej nie pocieszy ale miałem takiego znajomego i on sie nie zmienił ... cały czas jest taki sam nic go nie obchodzi za bardzo nie ma planow żyje z dnia na dzień. jesteś naprwade młodziutka (wcale nie lekceważe Twojego uczucia) masz czas zajmij sie teraz sobą i nauką bo do niego nie dotrzesz ... dla przestrogi powiem że ten mój znajomy zrobił dziewczynie dziecko ... niby przestal brac ... był ślub i wszystko było cacy 4 miesiace po narodzinach dziecka ... a potem koledzy mecze i znwou sie zaczeło ... ta jego zona została sama z dzieckiem ... też młodzi .. za młodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga--22
oni chyba nigdy nie dorosna :O masz do niego jakis kontakt? jesli tak to ja bym sprobowala,zrozum tez jego ,jemu jest na pewno ciezko,umieesz wybacz?to zapomnij o tym ze tak Cie wtedy potraktowal,pomysl co bys zrobila gdyby Cie zdradzil...nie wybaczylabys a przy zdradzie taki problem blednie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brodka*
na końcu miało być :( *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga--22
brodku no wreszcie:classic_cool: juz myslalam ze zapsales nasza schadzke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brodka*
jestem cały czas ale poczułem się troche nieproszony widząc że dziewczynom się lepiej rozmawia beze mnie... wiec nie przeszkadzałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga--22
:O a widziales moja wypowiedz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brodka*
którą ? że bedziesz mnie była ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga--22
a tą:classic_cool: nie no mowiac powaznie,czemu tak to odebrales?napisales ze idziesz sie polozyc wiec...nie bylo jak Cie stamtad poderwac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brodka*
poczytałem sobie książkę do programowania szukająć wyjscia z mojej zagmatwanej pracy ... ale nie leżałem tylko tu sobie czytalem ... tak jakoś wyszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×