Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grze

czy on/ ona wróciła?

Polecane posty

I to jest plus calej sprawy, trzeba zerwac kontakt, nabrac dystansu, odpoczac, sprobowac sie \"uniezaleznic\" . To pomaga, zdecydowanie :) Ja tak mam, mialam to \"szczescie w nieszczesciu\" ze pracowalam z ex, zostawil mnie i bylam skazana na niego i rzucilam ta prace ! Odpoczelam, przetlumaczylam sobie wiele, zrozumialam i teraz znowu mozemy sobie przebywac razem, bez nadmiernych emocji, ot pracownicza relacja ;) Takze polecam taka cisze na jakis czas, albo juz na zawsze - tu juz wolna wola. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chce w przyszlosci utrzymywac z nim kontakt...bo jest wartosciowym czlowiekiem...ale czasami zaluje ze nie rozstalismy sie w zlosci...przynajmniej to by mnie trzymalo!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie czekam na ten dzien az mi przejdzie...tylko jeszcze nie wiem co ma mi przejsc?! ale chcialabym sie juz obudzic bez tego bolu serca i zoladka...ehh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irreversible to przejdzie, na pewno. Nie bedzie lekko i nie bedzie to ot tak od razu...ale w koncu bol bedzie mniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj Dred kiedy niezle brykal, trzeba je duzo wypuszczac z klatki, bo uwielbiaja takie biegi po domu :) I jakie ma w koncu imie ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis rozmawialismy 2 godz przez tel...caly czas placzac... a juz byly 4 dni ciszy po swiatecznych zyczeniach i pomalu sie z tym godzilam...bardzo pomalu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam jeszcze zdjecia...taka wielka antyrame ktora sam dla mnie zrobil ;/ wisi na scianie...wiem ze musze to zdjac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam kolo 3000 zdjec...pelno filmikow... prezentow...koszulke...kapcie..maskotki...nawet zwierzaka od niego mam...RATUNKU!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam pare rzeczy od niego, zadnego zdjecia, ale zawsze to byly wyjatkowo wyszukane prezenty :P W jego stylu normalnie :P Świr. :D A no i na urodziny dostalam lancuszek z literka na ktora zaczyna sie jego imie, nie nosze, gdzies lezy, chcial zebym nosila bo to niby blisko serducha - co za banal :o Ale wyrzucac nie bede. Od exa exa tez mam jakies rzeczy poupychane po szafkach, dla mnie akurat pozbycie sie tych \"gadżetów\" to zadne przeciecie liny, nic by to nie zmienilo. Najtrudniej pogodzic sobie z glowa i sercem ot co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie juz tak przyzwyczailam do tych rzeczy od niego ze mi nie przeszkadzaja...dokladnie...glowa i serce powinny zrozumiec to ze jego juz NIE MA!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Otoz to, celem zycia nie moze byc tylko jego powrot, trzeba znalezc sobie inne zajecia, bo inaczej mozna oszalec. Ale wiem ze u Was to jeszcze nie ten etap, chyba ze wykazecie sie duza twardoscia - jesli tak chyle czola :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nawet gdy biegam tancze spiewam to i tak mysle o nim :) troche mi sie humor poprawil jak z wami rozmawiam :* oby tak dalej... torche sie wprosilam na topic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siora ja wysylam standardowe zdjecia :P Wysle Ci tez jedno, moj autor jak je zobaczyl powiedzial ze jest to zdjecie z serii \"jestem biednym psem\" :P On to tez jest pokorbiony :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz Wam powysylam. Powiem Wam iż ja sie chyba rzeczywiscie na zdjeciach nie usmiecham :P Bo mam oczywiscie jakies, ale sa okrutne :P Bleee :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×