Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grze

czy on/ ona wróciła?

Polecane posty

phi...herbatka u znajomych wazniejsza od nas hehe :P idz idz...tak sie rozpiszemy ze nie nadarzysz przeczytac Natka :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brodka*
Karola - wyślij jasne nie ma problemu ... tylko jak bedziesz do mnie wysyłała to zebym wiedział kto jest kto :) i taki już sie gubie :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od 3 lat jestem z dwiem dziewczynami, one nie wiedzą o sobie, a ja niewyobrażam sobie zycia bez obu, ale takie życie jest trochę męczące... czy powinienem je zapoznać ze sobą? czy może poszukać trzeciej? Spuść z jednej powietrze. buhahahahahahaa LOL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brodek wyslalam Ci Irreversible i Agusie, wiecej zdjec nie mam, Natka wysle mi jakies jak wroci, a zaraz posle swoje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusia wyslalam Cie wyrazna :) chyba ze mam jeszcze wyslac ta z wieloma palcami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra powysylalam wszystko :) Agatko milo Cie zobaczyc, w koncu razem krzyzem lezalysmy na posadzce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brodka*
Musze sie z wami zgodzić ALE MIAŁYŚCIE GŁUPICH TYCH CHLOPÓW ;-) hehe :) takie laseczki się marnują ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brodka*
dziewczyny na Kfe zaczeły plotkować i server nie daje rady :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brodka*
a ja kocham pająki ... ale mama nie pozwoliła mi trzymać czegoś takiego w domu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga--22
wlasnie ja mam tak jak irreversible- nie chce mi sie do niego pisac nawt bo jak wiem ze zaraz co on odpisze to odechciewa mi sie ale czasem po klotni zmuszam sie i pisze zeby nie bylo ze mi nie zalezy,moze niepotrzebnie robie cos wbrew sobie aby tylko on byl happy... wreszcie doriss 🌼 czy % juz wywietrzaly?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiecie co jest najgorsze????? ze juz w tym momencie moglabym \"leczyc\" go innym facetem... taki mi sie adorator natret trafil ze musialam \"opcje dla znajomych\" na gg zrobic...bo nie dawal mi zyc.. ale nie...ja wole wyplakiwac sobie oczy...bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rok, ale ja mieszkalam u niego prawie od poczatku, nie moglismy sie rozstac nawet na minute...noo wlasnie widac jak nie moglismy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brodka*
dobra dziewczynki ja musze wracać do klepania :/ bo w weekend mnie nie ma i bedą jeszcze wieksze zaległosci ... ale wróce do was z pewnością :) ... trzeba zaplanować optymalna trasem motorkową po waszych miastach :) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brodka*
trzymajcie się dziewczynki !!!! CIEPŁO i głowy do GÓRY !! ładnie sie prosze prezentować :) .papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo wlasnie, a ja nie mialam zamiaru go ranic bo wiem co to znaczy...tyle ze tego ze mowilam \"NIE CHCE BYC W ZWIAZKU\" tez nie rozumial...i zrozum faceta?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×