Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grze

czy on/ ona wróciła?

Polecane posty

Gość kinga--22
wiecie co...ja mysle ze od poczatku zwiazku ksztaltuja sie takie zachowania kto bedzie bardziej dominowal w zwiazku...i wlasnie tak jak ghi zrobila ze prosila go o przebaczenie po tym co zrobila on widzial ze jej zalezy i moze juz sie to w nim tak uksztaltowalo...ze to jej bardziej zalezy a on wystarczy ze jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natia postaram sie, na prawde, postaram sie dac mu odpoczac od siebie...juz przy nim nie placze, staram sie korzystac z dobrych chwil jak sie widzimy, placze jak sie juz rozstajemy wieczorem... tzn jak juz jestem sama w pokoju... a on wiedzial ze nie starczy jak tylko jest bo tez kochal i widzialam jak kocha, na prawde... i tez sie staral... a teraz zobaczymy co z tego wyjdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natia, tez tego nie rozumiem... a do tego te plany wakacyjne, co to ma znaczyc... dla mnie tez jest woz albo przewoz, gdybym Go przestala kochac to bym odeszla moglabym sie z nim widywac po przyjacielsku, ale odeszlabym, skonczyla oficjalny zwiazek, a On tego nie robi... jest ze mna dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brodka*
dobranoc dziewczynki ... dziś to ja pierwszy pójde spać :) ale pewnie jak zwykle pierwszy wstane ... dobranoc i owocnych przemyśleń ... oraz spokoju ducha. papa ... flirtowanie zostawie na kiedyś jeszcze ... zrobie wam tylko smaczka :P hehe. kolorowych snów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natia jak by chcial przygotowac do rozstania to nie zaczynalby teraz mowic o wspolnych wakacjach, bo on teraz zaczal o nich mowic... tzn on mowi ze chce mnie powoli odzwyczaic, ale nie wierze, znam go za dobrze... i gdyby nie te slowa to bym powiedziala ze dawno nie bylo az tak dobrze miedzy nami... przytula, caluje jak dawno nie bylo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brodka*
okolice śląska znam dobrze bo tam poznałem byłą :P ale w Katowicach to zawsze sie zgubie nie ważne ile razy tam jestem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brodka dobranoc i wreszcie kiedys posiedz z nami na prawde Cie nie ignorujemy, a jak nie piszesz to co my mozemy? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brodka*
a do Łódki jeszcze nie jeździłem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i z calym szcunkiem do Brodka wez tu faceta zrozum... wlasnie dlatego jestem taka rozbita i nic nie moge zrozumiec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brodka*
ja zawsze mówie jak jest ... jak sie mnie pytają ... nawet jak wiem że zaboli drugą strone ... wtedy mówie delikatnie ale mowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i Natia dziekuje za te slowa ktore daly mi mala nadzieje :) tzn licze sie jakos z tym ze sie nie uda ale ciesze sie, ze uwazasz ze tragicznie nie jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga--22
w samotnosci podejmuje sie najlepsze (bo wlasne) decyzje.. Bo zmuszanie (tym bardziej placzem) to naprawde zle wyjscie.-- natka dobrze mowi ,ja sie tego trzymam ;) wiem ze to sporo daje bo juz przetstowane Agatka trzymam za slowo ;) Natia czy razem? raczej mala przerwa ;) on dzis zadzwonil,chcial cos wyjasnic ale problem w tym ze chyba on sam nie wie o co mu chodzi jak juzm owlam ja nie mam zamiaru mu w tym pomagac,jesli chce-niech mowi ja chetnie poslucham,on chce abym to ja sama do tego doszla,ja nie mam zamiaru na to tracic zycia,wmawia mi cos,probouje zranic i grac na psychice ale widzi ze to nic nie daje,poki co ja daje sobie miesiac moze dwa odpoczynku na przemyslenie co dalej i czy to w ogole ma sens... mnie to zawsze ciekawilo czy faeci to takie cyborgi bez uczuc ;) odejda i faktycznie nie kochaja?a jelsi kochaja to jak potrafia to wytrzymac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale on nie chce o tym rozmawiac a ja nie chce naciskac bo wiem co wychodzi gdy naciskam w takich sytuacjach, powiedzial ze jak cos sie bedzie dzialo to sam powie, wczesniej naciskalam na te rozmowy ale staram sie juz opanowac zeby nie naciskac na niego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga--22
Natia no dokaldnie:D ja to jak mi cos nie pasowalo to dalam w leb torebka i bylo ok:D jemu potem co sie okazalo nawet to podobalo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga--22
a w ogole dziewczyny co powiecie na wieczornego skype'a :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga--22
o Ty maly sciemniaczu jeden :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga--22
no kurcze dziewczyny to kiedy zrobimy jakis zlot,chocby i w tym kraku ;)nie ma to jak pogadac przy piwku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
same mowici by nie naciskac a widze jak on reaguje to co mial powiedziec powiedzial... a ja nie bede naciskac bo wtedy jeszcze mniej powie, akurat tego sie juz nauczylam przy nim, bedzie mial powiedziec wiecej to mi powie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja proponuje bardziej centrum Polski ;) ze 2 dni, moze 3...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on nie mowi mi ze naciskam ale ja widze jak reaguje jak zaszczute zwierze, osaczony, czasem spytam, ale nie wymuszam odpowiedzi jak przyjdzie pora zeby powiedzial to wtedy mi odpowie i wiem ze tak jest najlepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga--22
Natka na ile din...hm... no na jakies 2,3 tak mysle ze ok chociaz to juz do uzgodnienia ,najlepiej to wybrac sie gdzies nad morze... Facetom czasem niestety trzeba dosadnie bo inaczej bedzie jezdzil jak po lysej kobyle-swieta racja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mowie czas trwania ze 2-3 dni, ale to juz za jakis czas, moze czerwiec nawet ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga--22
Pokazac ze potrafisz sie postawic, masz prawo byc kochana, skoro jest z Toba w zwiazku, a nie byc z kims kto mowi takie rzeczy. Bo powiedzial to dosadnie. - no kurcze ja to tlumacze ghi od godzinki co najmniej ;) mowie ze tak bedzie okej ze go nie straci Natia najlepiej to Wawka ale...pomarzyc mozna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga--22
Natia ale tak juz jest jak chlopak sie przyzwyczail do pewnych zachowan to teraz na tym bazuje,moj tez sie buntowal ze jak to ja sie nie odzywam przez 7 tygodni,bo keidys to przezcies nie wtytrzymalam 1 dnia a teraz....no ale satnowczosc jest uwienczona sukcesem ;) przestawil sie i tak trzeba widac z nimi,po dobroci nie mozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga--22
Natia amen ;)zaskakiwac kiedy mozna a ghi ma do tego spore pole do dzialania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga--22
oj natka zostan dawaj gg my nawijamy z ghi teraz dolacz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga--22
Natia to chyba jakas kopiatka bo tak zasyuwa szybko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga--22
ale dobrze mowisz a jesli moge spytac...wiek?bo raczej ciezko bedzie uwierzyc ze masz ok 20-stki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga--22
bo rzeczowo mowisz,zbyt rzeczowo jak na ten wiek ;) ja tlyko orok mlodza a jeszcze.,...jakies nadzieje mną rządzą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga--22
a wiem wiem alekazda sytuacja jest indywidualna,dlatego trzrba mysle nabrac troszke dystansu i wyczuc sprawe na zimno,ja tez przyznaje sie bez bicia bylam ulegla ale na szczescie szybko sie otrzasnelam,przeczekalam jego bunt i gadki w stylu to knoiec zegnam bujaj sie,ale potem wrocil bo....nie bylo moich nawolywan ,proszenia,blagania i mysle ze moge to nazwac swoim zlotym srodkiem,teraz teaz sobie cos ubzdrural i ja nie zamierzma w to wnikac,jesli chce-prosze bardzo niech powie ale ja nie zamierzma w to wnikac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×