Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grze

czy on/ ona wróciła?

Polecane posty

Słuchajcie, normalnie dzis odwozila mnie pod dom, kobieta - tez kursantka, gdy wsiadala do auta to myslalam ze to jej pierwsze godziny jazd wciaz pod nosem sobie powtarzala \" o Boze, o Jezu, o Matko \" , cala sie doslownie trzesla... Ok ruszylismy ona caly czas \" o Boze, o Jezu, o Matko \" fotel przysunela sobie tak blisko ze nos miala prawie na szybie, bo sie jeszcze zgiela w pol zeby wszystko dobrze widziec. Cala sie czerwona zrobila na twarzy, pot na czole, nerwowe ruchy, po czym ona mowi do instruktora ze w sobote ma egzamin ! :P Chron nas Stworco przed takimi kierowcami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może więc chłopak ghi, zrozumie, że kocha ja kocha jak poczuje, ze moze ja stracic... tak powiedziec kocham Cie, bo sie jest z kims i jest wspaniale to łatwe, a jednak w chwilach kryzysu sie to liczy najbardziej, oni kryzysu nie maja to moze tak palnął bo skad ma wiedziec co do niej teraz czuje, motyle juz mu wyfrunely... w koncu czas robi swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siora wiesz, sikac bede, ale widac ze ona po prostu boi sie jezdzic, az instruktor do niej mowi \" pani sie wyluzuje \" ... a ona z przerazeniem w oczach \" o Boze, o Matko ja sie boje \" :P Musze nadrobic co napisaliscie...plodni ludzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola no niezle... ja mam egzamin w poniedzialek i tez puszczam troche po gaciach ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze jakis czas temu wiekszosc krawężników była moja :P Kocham je toć się chciałam do nich zblizyc :P Do wszystkich :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zostało mi ok.8-10h ja nie chce zdawac w Łodzi, wiec musze sie zgadac i pojezdzic po Piotrkowie, nie zapisalam sie jeszcze na egzamin, bo najpierw musze miec swistek ze 30h za mna. Iwona trzymac kciuki bede :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, no :P Miasto dziada :P Ale coz, tam podobno latwiej :P Choc dzis mnie instruktor ostrzegal ze tam znowu ludzie chodza jak chca i sa zmora dla zdajacych i jeżdzących...ale chociaz pojazdow szynowych nie ma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatka :P Ale to Trybunalski :P Jezu faktycznie wszedzie cos w guscie tych Piotrkow :P Plaga!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A krem kupilas Natka ? Ja tez planuje na jakies zakupy sie wybrac, ale to chyba po wyplacie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brodka*
no i panienki jesteście na mnie skazane jeszcze przez tydzień. moje kolano jest jeszcze w kiepskim stanie :/ wiec o spacerkach moge zapomnieć ... nie mówiąć o wyprawach na rowerze. nie wiem jak ja wytrzymam w domu. a taka pogoda sie robi ...ble

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brodka*
ale za to jaka jazda była fajna :) jak tylko się zrosne wracam na rower :P ... a chcieć nie chciało, jak to mówią wypadki chodza po ludziach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryzyko jest wpisane w takie rowerowe szalenstwa, ja musze moj odkurzyc i wycignac z garazu i troche go przewietrzyc - niech ma rowerzysko cos od zycia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brodka*
obowiazkowo :) nóżki i pośladki świetnie można poćwiczyć :P i jeszcze światu zwiedzić kawałek :) ... jak nie świruje w lesie to czasem sobie gdzieś na kopiec wyskocze albo za Kraków .. rower to piękna sprawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje łódkowe peryferia nie sa bogate w lasy - niestety. A tez lubie i to nawet nie dla posladkow czy nog, ot przyjemnosc, tylko dupsko potem boli, oj boli ;) Mnie rower pomogl zarowno po jednym jak i drugim rozstaniu, cudowny rozbijacz i uwalniacz emocji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brodka*
jak sie wiecej pojeździ to dupeczka bedzie bardziej ubita :) i juz nie bedzie bolała tylko trzeba pierwsze kilometry przetrzymać :) jak byłem młodszy to robiłem dziennie 25 a 160km nawet czasem w ciągu dnia jak jakaś wycieczka była :) teraz to tylko tak na 2-3 godzinki wypadam(wypadałem) :P ale masz racje ja też sie wyładowywałem na rowerze i naprawde pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brodek, ale tyłek to na drugi dzień boli, że ho ho, musze sobie chyba taki żelowy kuper kupić :P hehe. Agatka, oj zazdroszcze okolic, u mnie to lipa, bo niby peryferia ale jak sie kawalek wyjedzie to napotyka sie na 3-pasmowke i auto za autem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze jak przychodzę to nikt nie pisze :P unikacie mnie ??? :P Karola tym razem nie zawiedz z kciukami;) qrde wstyd, ze jeszcze tego plastiku nie mam w kieszeni, juz tyle przejezdzilam... no ale to kwestia czasu, szkoda tylko, ze tak dlugo trzeba czekac od jednego egzaminu do nastepnego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brodka*
Karola* jak siedze tak w domu to własnie tak bym chciał .. jak w piosence :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojojoj Agusia weź jakies dropsy, albo kropelki, albo herbatke ... bo sie nam calkiem rozlozysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wish I could recklessly love like I\'m longing to I wanna run with the wild horses Run with the wild horses, oh :) W ogole konie są piękne oh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×