Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grze

czy on/ ona wróciła?

Polecane posty

Ale czujecie, dziewczyny, co by było gdyby wszyscy tak uważali? Gatunek by wyginął po 18 latach, bo każdy w życiu chociaż raz zakocha się nieszczęśliwie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kici, mnie sie w ogole nie miesci w glowie takie podejscie ... szok. Ja nawet ani przez moment nie pomyslalabym tak... I wyznaje zasade gdy mi zle nie pije, bo to najgorszy sposob zabijania smutkow. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natia to prawda---> kim jestes ze chcesz wiedziec takie rzeczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolcia :D :D :D jak sie czujesz przed czekajacym cie egzaminem :D na prawko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natia to prawda
Natia znasz mnie, nawet pare razy maila sobie wyslalysmy ale napisalam pod pomarancza bo nie chce zebyscie uznaly mnie za ciekawska...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czuję się bardzo spokojna na dzien dzisiejszy. Obawiam sie ze jednak bede trzesla ostro tylkiem...stres ogromny mnie dopadnie na bank, mam tylko nadzieje ze nie bedzie mi sie nic trzeslo, bo lipa jak nogi lataja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja :) Ja sie pytam. nie bylo mnie ponad miesiac i nie wiem za bardzo co sie dzieje i co sie dzialo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zrob siary :P :P A kaza Wam otwierac maske i mowic co gdzie jest :D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O dziewcinka ;) ;) ;) Kurde nooo naskrob na maila, bo mi nie odpisalas na mojego :D :D :D Jak sie czujesz? Wiesz ja na pomaranczowy mam uczulenie bo rozni delikwenci sie tu kreca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kaza, kaza, niestetysz :P A ja nagminnie myle pojemnik na plyn hamulcowy z tym na plyn chlodzacy :D A to juz w srode, a testy nieruszone :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzies tam daleko dudni a ja pisze pomoce naukowe :D Wiec musi wytrzymac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E jak daleko to luzik. Ale ja sie zastanawiam jak to u mnie walnelo ze mi dziure w plycie glownej zrobilo ehmm ciekawe :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie mam pojecia moze Brodek bedzie wiedzial, bo to spec :D burza juz jednak blisko... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktory egzamin :P ? Jakos duze zageszczenie tego typu atrakcji ostatnio u mnie. ;) Jak sie masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co się stało konkretnie ? Ex czy nie ex ? A prawo jazdy, w przyszlym tygodniu w srode :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będę trzymała kciuki. bardzo mocno. nie Ex. mam wrażenie, że jestem kolejną zabawką w jego życiu ;/ a wydawał się taki podobny do mnie, mogliśmy gadać 7 godzin i dalej nam było mało. niby nie miałam okazji się zaangażować, ani nic, ale kurcze boli i smutno tak jakoś... i oczywiście myśli do Exa teraz wracają, no bo jakżeby inaczej :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety i tak bywa, co począć ? Trzeba tylko nie tracic wiary, ze jednak ktos przyzwoity na tym swiecie sie znajduje i gdzies czeka. A kciuki sie przydadza, bo strach bedzie taki ze ho ho :) Mam nadzieje ze nerwy nie zapanuja nad moimi nogami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi się już nie chce wierzyć, potem znów się rozczaruję i co? bezsensu. jeszcze rozumiem gdybym to ja nalegała na te spotkania, gdyby to mi zależało. ale nie.. przeczytałam przed chwilą, że myli Ci się płyn chłodzący z hamulcowym, a one mają chyba swoje własne oznaczenia. w każdym samochodzie takie same. sprawdź, może to Ci ułatwi sprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×