Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grze

czy on/ ona wróciła?

Polecane posty

Dzis czuje sie niefajnie. Przeziebilam sie w sobote. Wieczorem zaczal sie bol gardla i kosci, nadgarskti, kark... Rozlozylam sie. Aspiryna 3 razy w nocy, nie bardzo sie wyspalam, wszystko mnie bolalo. Kaszel itd. Dzis slabo sie czuje, oslabienie. A mialam kilka planow...wyglada ze nic z tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, mozna. Ale raczej nie w pracy! A moja choroba rozwija sie w najlepsze. W pracy klima, na zewnatrz upal! Cudownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim.Mam nadzieje,ze mi cos doradzicie.Bylam ze swoim chlopakiem 6 lat od pol roku mieszkalismy razem.Wiadomo jak w kazdym zwiazku byly upadki i wzloty.Ja stwierdzilam ze nie kocham swojego chlopaka,zapoznalam bardzo przysojnego faceta u siebie w pracy,bardzo sie w nim zauroczylam myslalam,ze wogole to sie w nim zakochalam,dlatego postanowilam zerwac se swoim chlopakiem nie jestesmy ze soba od 8 miesiecy,zaczelam chodzic z tym obecnym chlopakiem z mojej pracy wiadomo jak poczatki zawsze sa piekne.Teraz stwierdzilam ze jednak bardzo kocham swoje EX bardzo bym chciala do niego wrocic ale on mnie juz nie chce,prawdopodobnie ma nowa dziewczyne na ktorej mu bardzo zalezy,a ja jestem zalamana nie moge spac po nocach mysle o nim caly czas.Juz tak dalej nie moge zyc blagam was o pomoc co moge zrobic zeby wrocil on mnie tak strasznie kochal !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
carlain 20 zawaliłaś sprawe i nie wiejm jakiego rodzaju pomocy szukasz ?? naważyłaś piwa to musisz teraz wypić ... wydaje mi się że nie kochasz swojego ex\'a ... sama nie wiesz czego chcesz ... lepiej pobądź sama troche i ułóż to sobie w głowie ... po takim czasi on juz pewnie wycierpiał swoje i pewnie doszedł do siebie ... wiec nie niszcz mu zycia po raz kolejny bo wydaje Ci się że jednak go kochasz ... puste słowo z Twoich ust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o Brodek wrócił :P Caralain zgadzam sie z nim w całej rozpiętości. Wasz czas sie juz skonczyl. Sama to sobie zrobilas wiec nie nazywaj mnie zgorzkniała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blanqua ja nie miałem skąd wracać bo nigdzie nie poszedłem. wróciłempo prostu do swojej skorupy ... to wszystko... Ale jak zobaczylem ten post to mnie trafiło ... jakby moja była po tym wszystkim jak ją prosiłem żeby poczekała przemyślała ... że ... rutyne przyjdzie w kazdym związku ...a ona i taki kopneła mnie w dupe ... ... i jakby po 8 miesiacach nagle po tym jak mnie zdradzila z kimś innym, okradła ze wszystkiego na co pracowałem jak byliśmy razem .... by sie zjawiła i mi powiedziała coś takiego to bym jej chyba kark skęcił ... w cudzysłowiu oczywiscie :P U mnie wszystko dobrze ... moje leczenie jest zakończone i czuje sie dobrze. Oczywiscie pewne objawy związane z tym co było na pewno bedą mi dokuczały ... jak widać powyżej :P ... ale juz czuje sie oki. Teraz czas na mnie. Wiec mowie wam dziewczyny trzymajcie sie i poczekajcie a bedzie coraz lepiej :) baba/facet nie jest potrzebny do szczescia :) a \"sama\" nie znaczy \"samotna\" :) korzystajcie z życia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nadal jestem chora. I chodze do pracy...ledwo wyrabiam i do tego te oslabienie, a z nim pojawiajace sie zle mysli, smutek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Studia... to ja mam juz dawno za soba. Ale moja rada, baw sie ile wlezie!!!! Potem nie bedzie okazji! I coz mam 30 lat, nie mam juz zludzen. Nie wierze w milosc, tzn w milosc kobiet- tak. Odwrotnie - nie. Poztanowilam byc sama i myslec tylko o sobie. W koncu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemka 🌼 Agatka, gratulacje :D heh dziwne pokusy mam żeby sie odezwac do bylego, jejć co sie ze mna dzieje ? :( :( milego dnia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niewiadimo Nie mów tak bo to nie prawda, że tylko kobiety potrafią kochać !!! to nie jest problem żeby jedno albo drugie kochało ... problem w tym żeby oboje kochało jednocześnie ... przykre to ale rzadko to się zdarza :/ trzymaj się i nie trać nadziei !!! _Agatka__ Gratulacje :) dziewczyny mówią dobrze ... bawić się ... tylko nie przesadzać z ta zabawą :> wszystko jest dobre w pewnych rozsądnych granicach. Ale studia to najlepsze lata, wiec nie zmarnuj ich tylko na naukę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej..ale smutno dzis..czarna niedziela niemal... :( wrocilam z Bieszczadow-bylam na weekendzie,slyszeliscie o wypadku awionetki w okolicach Leska-zginelo 5 osob okolo 13... o 12.45 mniej wiecej ten samolot przelatywal nad moim polem namiotowym ..straszne co sie dzieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatko ... moze z czasem moze drugi kierunek ale jezyki maja przyszlosc;) ja poszlam w inna strone i moge sie nazwac jezykowym imbecylem...:) oby Ci sie spodobalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki wróciłam z wakacji i jestem jak nowo narodzona....mam jeszcze chwile smutku ale bardzo rzadko ....życie w pojedynke nie jest takie złe jak sie ma takich przyjaciół :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Sabunko gratuluje wypoczynku. Co do zabawy...nie da sie przesadzic, obys tylko nogi nie zlamala od tej zabawy...mi sie to ostatnio przytrafilo. Rozpacz potrafi byc naprawde niebezpieczna, na szczescie skonczylo sie na ooogromnych siniakach. Ja jeszcze nie do konca zdrowa. Najgorsze jest oslabienie i czarne mysli. I caly czas o nim mysle. I dopadaja mnie momentami takie urywki roznych obrazow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niewiadimo Myślałem że to ja tu jestem od rozbijania się ;-). Wracaj do zdrowia i nie wracaj do tego co było a jak będziesz miała jakieś obrazy przed oczami to odpędź je od razu. Jeszcze nie jesteś gotowa żeby wspominać. Widzisz na naszym przykładzie że da się z tego jakość wyjść, wiec spokojnie i powoli dąż do celu jakim jest wewnętrzny spokój :) bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochani zdałam testy na prawko........wiem ze to dopiero połowa sukcesu (ta łatwiejsza) ale i tak jestem zadowolona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochani co sie z wami dzieje ..........czy wszyscy urlopują ?? Jeśli tak to życze miłych chwil wypoczynku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja czasem jak juz mam dosc slonca to przychodze na kafe :P teraz jest ta chwila :D pozdrowka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co dostałam dziś taki komplement (chyba komplement) .....w kazdym bądz razie odebrałam go pozytywnie......cytuje \"Sabinka co sie stało, od wyjazdu na wakacje zachowujesz sie tak jak dawniej (czas przed exem) taka wesoła i szcześliwa jesteś i masz coś takiego w oczach ...... tak mi powiedziała kolezanka która mnie zna pare ładnych lat, bo w sumie to jak byłam z moim byłym to sie bardzo uspokoiłam, 4,5 roku spokoju.....a teraz znowu sie bawie :) ide spać.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sabinka23 no to dobrze Ci kolezanka powiedziala:) znaczy, ze \"leczysz\" sie z exa;) teraz juz bedzie tylko lepiej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakas mi sie dziwna Kafeteria zrobila :D nie umiem sie przyzwyczaic :P U mnie jakos sie toczy :P odpoczelam, na chwile zawitalam do domu i potem znowu jade i tyle wakacji. Ale ciesze sie ze szybko zlecialo :P Jest moze babol nad babolami ?? Siorka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×