Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grze

czy on/ ona wróciła?

Polecane posty

Gość agato
no i oczywiscie chce zebysmy byli przyjaciołmi. nie wiem co mam robic jakis głu[pot sobie nawciskał ze ,,miłosc niszczy to co piękne'' nie rozumiem Go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agato
szkoda ze nikt sie nie oddzywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Glowa do gory, kiedys bedzie lepiej ;) i nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo- wiele tutaj takich przypadkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agato
Bo widzisz ja mysle ze On skonczył to bo jednak kochał i ja cierpiałam za bardzo czyli teskniłam potwornie.On w innym kraju. i mysle zeby mi było łatwiej tak zrobił o losie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakochane kobiety bardzo tlumacza swoich facetow. Mnie jakos nie przekonuje stwierdzenie ze zrywa sie dla czyjegos dobra.... Choc moze ... Ale ten kto zrywa mysli przede wszystkim o sobie. Choc dlugo dlugo myslalam ze jest inaczej. Po jakims czasie skutecznie spadaja klapki z oczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agato
Natia jestem na 106 stronie . hmm sama nie wiem co mam myslec. to pare dni. mamy kontakt esemesowy jeden dziennie na dobranoc do mnie pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zycze jak najlepiej, moze facet zrozumie ze zle postapil, ale ja juz jestem do takich rzeczy bardzo sceptycznie nastawiona, juz mna tak zycie wytargalo ze chyba w nic nie wierze. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agato
Postanowiłam od dzis juz nie odpisywac na esemesy .moze uda sie zapomniec. a Ty jak sobie radzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja? Jest mi dobrze, oczywiscie nachodzi mnie co jakis czas myslenie, ale to juz pikus w porownaniu z tym co bylo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agato
JA czytam dalej ciekawe jak tam losy dziewczyn sie potoczyły pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze dziewczyny przyjda kiedys i opisza, sa takze szczesliwe zakonczenia ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam z pracy... stolica nie ma nad nami litości :P Wakacje ? Kiedy to było :P ? Jak zyjecie Dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agato
witajcie dostałam eske ze mnie kocha ale sie boi stałych zwiazkow. i co ja mam zrobic i odpowiedzialnosci z tym zwiazanych. o losie i co ja mam zrobic? nie chce tak latwo odpuscic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agato
czesc to czemu nie powie nie kocham cie to byla pomyłka czy cos w tym stylu o niebo by mi łatwiej było. jestem na 140 dopiero hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to odwieczne pytanie kobiet- dlaczego faceci tak lawiruja i mowia cos co chcemy uslyszec a nie to co jest prawda. ??? Moze nie chce Cie urazic i woli mowic ze cie kocha ale nie nadaje sie do zwiazku, czyz to nie wygodne? Przykro ze faceci tak postepuja, no ale... norma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agato
wyczytalam ze najlepsza metoda bedzie milczenia i pewnie tak zrobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×