Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grze

czy on/ ona wróciła?

Polecane posty

lonely soul dobrej, spokojnej nocy 🌻 Aaa, niech mi ktoś allegro zablokuje, właśnie skończyłam płacić za rzeczy kupione na aukcjach.. i przeraziłam się saldem konta :O Nie noo.. Allegro jest złe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potwierdzam Allegro to zlo przewielkie :P Sama kiedys mialam manie, a teraz kasy malo to i czlowiek nie szaleje ;) Pieką mnie oczy strasznie, poloze sie juz do wyrka. Spac mi sie juz chce. Do juterka laski !!! 👄 DOBRANOC !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola dobranoc 🌻 A ja szukam w tym roku wcześniej prezentów świątecznych, żeby póżniej mieć już spokój, skoro będę miałą nauki w przysłowiowaą cholerę:-( Ale zaraz też trzeba chyba do wyrka wskoczyć :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane a ja znowu z innego kompa bo swojego nie moge sie doczekac. bylam na studiach w weekend, wiecie jestem na 4 roku a juz musze stworzyc plan swojej pracy. jestem w szoku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grze :-) Witaj! A co konkretnie studiujesz? Kurczę, ale nie chce mi się wstawać.. Ale widzę, że nie tylko ja tak mam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawo.. Hum, to podziwiam, ciężkie studia. Ja mam na studiach2 \"Prawo cywilne\" i jakaś ora mnie bierze z tym, bo i proszadzący jakiś dziwny, i jedo wymagania na zaliczenie - jeszcze dziwniejsze - praca \"do wyczerpania tematu\" i \"sami sobie wybierzcie temat\" grrrr GRRR). A ja właśnie dzisiaj mam ambitny plan wziąć się za magisterkę, tyle tygodni to odwlekałam, już dłużej się nie da.. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kici kici a ty co studiujesz? niestety nie mam zadnej pracy z cywila na kompie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, ale ten swiat maly. Halinko a na jakiej jestes? ja mam seminarium z prawa karnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja mam z nim zajecia w tym roku z postep.cywilnego. temat- odpowiedzialność karna za pomówienia (calkiem przyjemny)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To rada od seminarzystki odnośnie do kapecu - notować toczka w toczkę to, co prof. mówi na wykładzie, na wykładach nie gadać, siedzieć spokojnie, nie wiercić się, a na egzamin wkuć wykład ;) tak samo zobowiązania ;) ech, jak ja bym chciała wrócić na studia :D w tym roku masz najciekawszy egzamin na studiach - teoria, aż Ci zazdroszczę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teorie mam z prof L. Mor.... mialam juz z nim logike. a co do zobowiazan to nie wiem jak bedzie bo Pani juz zalozyla ze polowa obleje i to nam zakomunikowala uroczyscie na pierwszym wykladzie. a masz moze jeszcze notatki z tych przedmiotow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grze, a ja w tym roku zaczęłam \"finanse i bankowość\", bo chce mieć jeszcze jeden, poza moją magisterka (któą mam nadzieję obronić w czerwcu jednak:D ) dyplom, zawsze się przyda. I właśnie na FiB sie męczę z tym prawem.. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z dr Swi mialam pr cywilne w zeszlym roku i uwazam ze to byl najlepiej przeprowadzony wyklad do tej pory na calych studiach. zob mam z dr Bag. ate notatki masz moze na kompie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to trzymam kciuki za mgr. a co do tego cywila to pelno jest materialow, zalezy jeszcze o czym ma byc ta praca. ja tez meczylam sie jeszcze z innym kierunkiem ale na szczescie juz skonczylam bo odkrylam na 2 roku ze wcale mnie to nie interesuje, le glupio bylo przerwac jak to syudia 3 letnie. - ekonomia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grze No właśnie, żebym ja wiedziała, jaki to temat ma być? Szanowny pan dr nie uznał za stosowne nam rzucić jakichś wskazówek. Ale pomęczę mojego znajomego prawnika, może on będzie miał jakiś pomysł jak to ugryźć.. :-) A są już zdjęcia z wystawy?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To koniec, nie wiem co o tym myslec jak sie zachowac, ale on znalazl juz sobie inna po 3 tyg.:( a dzwoni do mnie jako kolega jednka teraz ja czuje sie jeszcze gorzej niz sie rzostalismy...jak szmata bo wiem, ze ma kogos i sie mna chyba zabawil, a ja sie zaangazowalam...... o losie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×