Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grze

czy on/ ona wróciła?

Polecane posty

A jeszcze jedno kiedys tez rzucilam sie w wir randek, aby zapomniec. Jednak niezbyt pomaga, teraz powiedzialam sobie, ze juz tak wiecej nie zrobie i jak na razie jestem grzeczniutka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uuu zmina tematu, a ja wszysciutko popsulam:/ tak to jest odezwac sie w nieodpowiednim momencie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zazwyczaj ostatnie posty na stronie przechodzą bez echa, bo nikt ich nie zauważa.. normalnie bym to zostawiła, ale nie w tej sytuacji. ja naprawdę nie wiem co robić... copy: \"jednak nie jestem taka silna, jak myślałam. moja bardzo bliska przyjaciółka ma poważne problemy. nie układa jej się ostatnio z chłopakiem, z którym są już ponad dwa lata. dzisiaj wybiegła z lekcji z płaczem i uciekła. dodzwoniłam się do niej, wróciła bezpiecznie do domu. zobaczę się z nią wieczorem, teraz ma angielski... bardzo się o nią martwię, chciałabym jej pomóc. ale nie daję rady. mam wrażenie, że wszystko do mnie wraca. te wszystkie uczucia, emocje, myśli sprzed 2 miesięcy, zaraz po rozstaniu.. co robić?\" :( :( :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciezko doradzac bo kazda przechodzi cos ciezkiego i kazda z nas potrzebuje czegos innego.Powiem tak...powinnysmy zajac sie czyms innym aby niue myslec!Zajac caly dzien praca rozrywkami czymkolwiek tak latwiej...wiem nadchodza wieczory i znow meczarnia...ale uzalaniem sie nic niezdzialamy!tylko pogarszamy cala nasza sytuacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PO ROKU...
hej pomozecie?? czy widzicie dla mnie szanse???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz po ponad miesiacu znowu go zobaczylam i poplynelam, stad ten podly nastroj ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potrzebny mi gong dla otrzezwienia. W dodatku wstepnie umowilam sie z kims na piatek a teraz to juz nie wiem czy tego chce. Jak Boga - wysiadam :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po roku...
pomozcie dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oddał mi pieniadze... Wiesz to zaden dlug, nie pozyczal nic. Lonely czy \"Twój\" odpowiedzial cos na to co przeslalas ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam... Lonely co nam innego pozostaje skoro nas nie chca? Wybic sobie ich mlotkiem z glowy ? Ja szlam po ta kase jak twardzielka, mialam plan wziac pieniadze, powiedziec ze sie spiesze i wyjsc, taaa jasne ;) . Siedzialam godzine, nie umialam wyjsc :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lonely, ja mam konto na myspace, ale rzadko tam zaglądam, chyba tylko po to, żeby zobaczyć kogo mam w znajomych ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i znow cisza...a gdzie natia? KArola jakos bedzie...co ja mam powiedziec jak widze mojego dzien w dzien.....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lonely ja Twojej sytuacji nie zazdroszcze, to jest dopiero orka :( Natka ponoc pisze prace, ale pewnie zajrzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×