Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość madziakomosa

Zmniejszenie jeansów - krawcowa chce 90zł, nie za dużo?

Polecane posty

Z tymi cenami to bywa bardzo różnie ... Ja na ten przykład ostatnio miałam do skrócenia sukienkę, długą z satyny, szytą z koła. W jednym zakładzie krawcowa powiedziała mi, że koszt takiej usługi wyniesie 50 zł ( wydało mi się sporo jak za skrócenie kiecki - tym bardziej, że to była zwykła sukienka bez podszewki itd). Natomiast w zakładzie obok ( ok 100 metrów różnicy) krawcowa powiedziała mi, że weźmie za to 20 zł!!!! i dodam od razu, że jest to naprawdę bardzo sumienna kobieta - w koszt usługi wliczyła 3 przymiarki ( pierwsza aby dokładnie ustalić długość, a druga ewentualne poprawki - okazały się przydatne a trzecia w celu sprawdzenia czy już wszystko jest ok.). I tym sposobem po tygodniu miałam idealnie skróconą - dopasowaną do mojego wzrostu sukienkę. A i dodam, że jestem z Warszawy więc uważam, że koszt przeróbki naprawdę nie był wygórowany. Ps. co do spodni - 90 zł to za dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kedi
Przykładowe poprawki w osiedlowym punkcie we Wrocławiu: - skrócenie jeansów - 10 - 15 zł, - skrócenie zwykłych spodni - 10 zł, - zwżenie jeansów (pas i trochę biodra z tyłu) - 15 zł (jak robię ze skrócenim to 20) - płaszcz zamszowy - skrócenie płaszcza, skrócenie rekawów i przesunięcie patek na rękawach - 75 zł, - skrócenie sukienki - 10 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaki by niebył też człowiek
dużo 90zł ja jestem z podkarpacia a tutaj kobitka za skracanie weźmie 10 jeansów 15zł np a za uszycie całych to 40-50zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za zmniejszenie jeansów sporo
90zeta dużo uszyjesz nowe za ta cenę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcdefghijklłmnoprst
chyba w kulki leci, postawić się jej! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natan514
czesc moja mama oddala do krawcowej 6miesiecy temu ubrania do przerobienia .krawcowa nie chce jej oddac powiedziala ze oddala je do utylizacji mysle ze jest to nie prawda wziela je sobie poprostu dodam ze ubranie byly drogie co teraz robic ?mama chce to zglosic na policje bo przeciez tak nie moze byc w naszym kraju ze kazdy jest taki podly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewfwe
za 90zł to bym miała 2 pary nowe albo jedną super jaką chcę. chyba oszalała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sklep odzieżowy Zapraszam do odwiedzania i polubienia strony. Już niedługo konkurs a do wygrania śliczna torebka www.facebook.com/stylove.lodz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×