Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurcze nie wiem

JAK DŁUGO IDZIE PACZKA...

Polecane posty

Gość Novalis
Zamówiłm coś na allegro. We wtorek dostałęm maila, że pieniądze wpłynęły na konto i że paczka została wysłana (polecony priorytet). Dzisiaj po 3 dniach oczywiście nic nie dostałem, a zapytany listonosz powiedział z uśmiechem, że teraz nie ma priorytetów, teraz wszytsko idzie jednakowo. Tylko, że jasny gwint ja zaplaciłem za priorytet! Jednak z tego co tu wyczytałem to mogę sobie jeszcze dłuuuugo poczekać. I żeby było smieszniej mój brat będąc na wycieczce przysłał kartkę z Wenecji, która dotarła następnego dnia! Ja kuż nic nie rozumiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam te Wasze wypowiedzi i zaczynam się martwić. Wysłałam ponad 2 tygodnie temu paczkę priorytetem, poleconą do Afryki Południowej, miała dojść max za 7 dni, do tej pory nie dotarła.Nie wiem jak to się wszystko dzieje:-) Zawsze wysyłałam tam paczki normalne tzn.ekonomiczne i dochodziły za 8 dni, a tu..oh..ta nasza poczta lub ta poczta afrykańska:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DarkChrist
AA ja zaminiłem telefon za pajaczki i mam problem bo osoba ta niby ze wysłała paczka aa juz idzie do mnie 4 tygodnie xD ii nie wiem jakos nie wierze zeby tak długo szła aa ja wysłałem to doszła do niego w 4 dni xD... aa Teraz we wtorek niby drugi wysłała ta osoba ale tez jakos nie widze tego telefonu ;///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgff
popros ta osobę zeby Ci wysłała skan nadania tej przesyłki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DarkChrist
Prosze ale nie odzywa sie wogole ;/// co mnie bardzo denerwoje raz weszła własnie powiedziała ze wysłała drugi we wtorek wiec juz powinna byc w konia mnie robi ;//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okolice WaW
Jak mnie ta poczta wkurw** :/ Czekam na priorytet już 8 dzień !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nesquik
Witam. No cóż... kupiłem 25.12.08 przedmiot na allegro.pl, paczka została wysłana wczoraj, i czytając wasze wypowiedzi zaczynam się martwić... Paczka oczywiście priorytetowa. Przesyłka nie jest aż tak wartościowa co kolegi powyżej, (PSP - 600zł) ale jednak martwie się. Macie jakieś pomysły co zrobić gdyby paczka nie dotarła ? Wiem tyle, że po 14 dniach można złożyć reklamacje. Tylko co ona da ? Proszę o jak najszybszą odpowiedż. Pozdrawiam, szczęśliwego nowego roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vip320
mam pytanie gość wysłał paczkę ekonomiczną we wtorek kiedy dojdzie paczka wysłana 300 km o demnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polack
do mnie paczka z niemiec idzie już ponad tydzień i jeszcze nie dotarła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nesquik
Witam jeszcze raz :) Ostatnio wyslalem pewną kwote poprzez przekaz pocztowy, (15.01.012. dziś mamy 26.01.09) i niestety odbiorca owej kwoty nie otrzymał. Cóż moge powiedzieć tylko tyle: NIE UFAJCIE POCZCIE POLSKIEJ! Polecam firme kurierską DHL. Pozdrawiam i życze szcześcia z Pocztą :].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Savate
Siemka. Na poczcie nr 1 w Mysłowicach zabawne panie na pytanie kiedy dojdzie priorytet odpowiadają ( zawsze ) z zadowoleniem na 80 % na drugi dzień, mój priorytet idzie już 3 dni, więc byłem w tych piepszonych 20 % niestety. Reklamacje tez można złożyć ale dopiero po 2 tygodniach jak już klienta szlag trafi((: Śmieszne i wkurw.....ce Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kicia kicia kicia kicia
Widze ze wszyscy tu maja ten sam problem. ja mialam odwrotna sprawe bo to do mnie z niemczech wyslano paczke juz 3 tygodnie temu i wkoncu moj luby poszedl na poczte zapytac co z nia jest ze nie dochodzi a sie okazalo ze wogole jej nie wyslali jeszcze!!!! i stoi u nich !! normalnie szok po dlugich a ciezkich klotniach zgodzili sie laskawie wyslac ekspresem... zobaczymy... tekze nie tylko poczta polska ma wady makabra... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elektryk
Siema! Zamówiłem Przedmiot na allegro.Koleś ją wysłał dnia 24 lutego o godzinie 15.Paczka została wysłana ekonomicznie i nie wiem kiedy dojdzie.Trasa to Rzeszów-Hrubieszów 50km od Zamościa.Nie wiecie kiedy dojdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betoVen
Wiecie co-zaczynam się martwić. Przedwczoraj zamówiłem telefon na allegro.pl, a paczka (priorytet) została wysłana wczoraj o 12.30. Inteligentnie jej nie ubezpieczyłem, ja nie dojdzie to 6 stow w błoto. Za to przypominam sobie jak wysłałem list z wakacji (byłem nad Bałtykiem, wysyłałem na Śląsk) po powrocie do domu (ok.1,5 tygodnia po wysłaniu listu) idę zajrzeć skrzynki, a tam moja kartka. Gdybym ją sam dowiózł było by szybciej. Z kolei list z Niemiec szedł cały jeden dzień.Poczta Polska to loteria, miejmy nadzieje że szczęście w nam dopisze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betoVen
Taka ciekawostka, znalazłem na stronie poczty:P : PACZKA PRIORYTETOWA to paczka dostarczana najszybszą drogą. Paczka priorytetowa jest opracowywana i doręczana w pierwszej kolejności. Paczki priorytetowe powinny być dostarczane adresatowi w następnym dniu roboczym po dniu nadania, jeśli zostaną przez Ciebie nadane do godziny: * 17:00 w miastach wojewódzkich * 16:00 w miastach powiatowych * 15:00 w pozostałych miejscowościach UWAGA: Paczki pocztowe priorytetowe nadane po upływie wyżej wymienionego czasu traktowane będą jako nadane w dniu następnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sforski
No ja również czekam już 9 dzień, coś mnie zaraz trafi, bo zależy mi na czasie a tu nic... Nigdy wiecej nie kupie na allegro z opisem wysyłka GRATIS!!! Teraz żałuje mogłem dopłacic te pare groszy i wyslać kurierem, ale cóż... LOTERIA hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betoVen
Udało się. Paczka przyszła po 26h. Gratulacje dla poczty i oby tak dalej. (niestety pudełko trochę pogniecione:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lamindra
Ja też czekam na paczkę z allegro. Zwykłą ekonomiczną, idzie z pobliskiego województwa...Czekam na nią od 11 lutego, w tym dniu mi ją wysłał nadawca. Boje się że wcale nie została wysłana. Czy to możliwe żeby szła aż 20 dni????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiaczekz
no widzę, że macie ogólnie złe doświadczenia z PP, ja wysyłam zawsze priorytetem i do adresata dociera w ciągu 2 max 3 dni(oczywiście roboczych). Podobnie rzecz się ma jak ja coś zamawiałam, teraz czekam na telefon, który zamówiłam na Allegro i po przeczytaniu całego wątku myślę sobie ze kiedyś tez trafię na taką mega obsuwę ze strony PP. Ale jestem dobrej myśli. I jeszcze jedno, dobrze ze pojawili się konkurenci PP, może u nich będzie lepiej:) pozdrawiam i życzę cierpliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUKAS MISTRZUNIO
kochani nie moge tego czytać to wszystko prawda co piszecie :))))) hehe nom.. teraz tak ja wysylam paczki za pobraniem ida tak ja wysylam w poniedzialek we wtorek klient ma :) dlatego sie ciesze ze tak szybko jednak ostatnio podniecilem sie tanim zakupem tel i kazalem wyslac chlopakowi go zwykłą paczką idzie juz 5 dzień i śladu nie ma :((((((((((((((((((((((((((((((((((( załamka bo to MOTOROLA V8 RAZR2 :* KOCHAM JĄ A nie ma juz 5 dzień pani z poczty powiedzila ze zwykła paczka za pobraniem idzie 4 Dni MAX !! no ludzie a tu 5 dzień i nie ma :( załamka ... dziwne bo za pobraniem słalem i ktoś juz miał na następny dzień a raptem drożej o 5zł ta jest zwykła ale za pobraniem i taAAAAAAAAAAAAK DŁUUUUUUUUUUUUGOOOOOO!!!! :o( FUCK ps.pozdrawiam WAS moi miluśińscy :D jak sie trafi śliczna dziewczyna co to przeczyta a chce romansu to ślij coś na moj E-mail :P GABALUCK@interia.pl POZDRO :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Franko
Zamowilem przedmiot na allegro, paczka szla 7 dni.. priorytet oczywiscie... Zeby bylo smieszniej paczka pochodzila z miasta oddalonego ode mnie o 40km.. Po tygodniu czekania zdenerwowalem sie do pobliskiego budynku poczty.. Odziwo byla... Nie wiem jak dlugo tam lezala... Czytajac wasze posty troche sie boje, bo dzis zamowilem tel na allegro.. mam nadzieje ze nie bede musial zbyt dlugo czekac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Franko
poprawiam sie- zdenerwowalem sie i poszedlem do pobliskiego budynku poczty... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vitkovskyyy
moja paka idzie już 4 dzien ... czasem przychodzą po tygodniu, po 3 dniach a czase po 2 tygodniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Armatura
To zależy, są miejsca gdzie listonosze gdzie w ogóle nie noszą paczek tylko zostawiają awiza w skrzynkach, a czasami i tego nie, więc trzeba chodzić na pocztę i się dowiadywać. Jak już coś wartościowego to zdecydowanie lepiej kurierem choć z nimi też różnie bywa. Ostatnio małżonek przeżył niezły szok kiedy z zamówioną kosiarkę, zamiast kuriera przybył pracownik Husqvarny i na miejscu, czyli u nas w domu, a właściwie w ogródku, wytłumaczył co i jak, pokazał, przeprowadził próbny rozruch i jeszcze zupełnie prywatnie dał mi kilka wskazówek odnoście rabat kwiatowych. Zupełnie inny standard obsługi, prawie jak z kosmosu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boru
PACZKE WYSLANO MI WE WTOREK ,,ILE TA PACZKA BEDZIE SZŁA 800KM JEST DOMNIE ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytryn
siemka! czytam patrzę i nie dowierzam!!! ach strach pomyśleć jak dlugo ja będę czekał na paczkę z Otwocka!!!? mieszkam w Tczewie a paczka z częściami do auta idzie już 10 dni!!boże ile jeszcze? cz ktoś się orientuje? bo ja już tracę nadzieję!!! pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytryn
no ja czekam i czeka i czekam....... paczka ma być za pobraniem!!! a w środę będzie dwa tygodnie!!!!! moja dziewczyna czeka już trzy tyg. na priorytet!!!!( na pewno zaginęła) poczta polska to lenie i złodzieje!!!!!!!! takie jest moje zdanie!!!pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinka0144
...witam...chciałam zapytac jak długo może iśc paczka z wielkopolskiego do Warszawy....z góry dzięki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biloś
Jak długo idzie paczka z Wejherowa do małej wsi na podkarpaciu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boru
paczka idz kolo 7 dni ....na podkarpacie ..z wejherowa :D:D:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×