Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurcze nie wiem

JAK DŁUGO IDZIE PACZKA...

Polecane posty

Gość Inarius
Ja już zaczynam się obawiać o moją nagrodę z zagranicy. Mój aparat za ok. 2500 zł - 3500 zł ( zależnie jaki obiektyw dostanę w zestawie) ma zostać / został wysłany ( w mailu dostałem wiadomość, że wysyłka będzie na początku tego tygodnia ) na początku tego tygodnia. Mam nadzieję, że przesyłka dojdzie w szybkim tempie, a sprzęt nie zostanie "zagubiony", ani uszkodzony jak tutaj mówicie.. Już się boję normalnie.. Co do tego czy aparat został wysłany kurierem czy paczką to nie wiem, bo nie otrzymałem takiej wiadomości od firmy organizującej konkurs.. No cóż.. Poczekam i odezwę się niedługo.. :D Miłego czekania na paczki, prezenty, słodycze i inne Wasze wysyłki.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a23dt
moj telefon kupiony na allegro idzie juz 13miesiecy i 27dni.Moze niedlugo przyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inarius
A ile za telefon dałeś / dałaś? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pedro Rizzo
zgadzam się, głupoty gadacie...ja też często korzystam z poczty (allegro), i priorytetem to idzie max 2 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inarius
No mam nadzieje, że mi aparat dojdzie do piątku albo chociaż w następnym tygodniu niech będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ok-dhl
Muszę przyznać, że jak na razie nie zawiodła mnie firma DHL. Paczki przychodzą całe i szybko. Był zamawiany plecak dla siostry wieczorem i przyszedł następnego dnia ok 16. Był też zamawiany laptop i przyszedł w ciągu 2 dni, statyw do aparatu też przyszedł w ciągu 2 dni. A teraz czekam na telefon z Warszawy do okolic Gdańska, jestem ciekawa kiedy przyjdzie, bo wczoraj ok 13.30 był zamówiony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość @llegrowiczka
Ta poczta polska to jakaś kpina jest. Ludzie mi się skarżą, że przesyłka priorytet idzie im 2-3 dni. I co ja mam na to powiedzieć, jak miałam klientkę z Niemiec i wysłałam jej paczkę za pomocą http://www.lexsystem.com/ (za co ona oczywiście zapłaciła) i już dzień później miałam pozytywny komentarz na Allegro... Jak widać można dostarczyć paczki na czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***:ZoCzKa:***
Siemankooo:) czytam i czytam same negatywnee informacjee...mieszkam w Holandii i chcee zamowic sukienkeee na sylwestra i rowniez sie boje ze nie dojdziee;/ czy ktos moglby mi pomoc? i doradzic...ile by szla taka paczkaa? zyczee Wszystkim Wesolych Świat i Dosiego Roku!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziomek12333
Witam zamówiłem buty z Gdańska do Szczecina buty idą kurierem POCZTEX nadanie paczki pisze 17:28 kiedy dojdą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczta jak rowniez kurier to chyba odwieczny jeden wielki jezdzący(i chodzacy) skandal. I z jednym i drugim mialem troche do czynienia , gdyż rozwozilem do wysylki przedmioty z allegro. Poczta - chetnie by przyniesli przesylke na zlotej poduszce z kawa i ciastkiem wprost do lozka, lecz kawe wypija i zjedza ciastko uprzejme panie na poczcie, bo przerwa na regeneracje musi sie odbyc co 30 min, a co do lozka, spokojnie nie obudza nikogo bo moze im sie nie chciec przyjsc. Niestety nie zatrudniaja tam ludzi od myslenia tylko od pracy, TAKZE 'PROSZE z GORY' nie wymagac od nich za wiele. Paczki dochodza od 1 dnia do miesiaca nie ma co ukrywac(jesli dochodza), a to czy to priorytet czy zwykla, to naklejka nadaje tylko ladnej kolorystyki a "prioritaire" brzmi bardzo swiatowo, wytargane jak szmaty a jak juz dojdzie nalezy dziekowac pracowniką że nie podpiepszyli zawartosci. Warto sprobowac im wysłac "zbuka" to moze sie kiedys naucza nie otwierac co nie ich. Kurier - zachwalana potega wsrod opcji wysylkowych , czesto dostarczaja na czas to fakt, a co wiecej w ogole dostarczaja w porownaniu do PP! Lecz glownym atutem firm kurierskich jest talent ich pracowników do "rzutów" bo potrafia machnąć przesylka do 2 metrow! Szok, bo lepiej niz Polska Reprezentacja. Wszystko co tutaj tak skromnie opisalem, wywodzi sie z wlasnych doswiadczen oraz z opowiadan klientow. Z gory 'przepraszam pracownikow PP i Kurierow, którzy odpowiednio wypelniaja swoja obowiazki (chwala im za to ze tacy jeszcze sa)'', gdyz polecialem z tym wszystkim bardzo ogolnikowo. A tak zwiazane z tematem, ostatnio mama mojej dziewczyny wyslala nam zdjecia + czekolade, ok 18.02 z niemiec listem ekonomicznym (prawie granica z francja) i do tej pory nic nie widac nic nie slychac :P Mam nadzieje ze komus spodobalo sie moje zdjecie i wlozyl je sobie do portwela albo do gablotki, a czekolada bedzie mu obfitowac z biegunke z pozdrowieniami ode mnie z Opola :P Czekam na okazje kiedy bede musial cos wyslac, wysle koperte z czekolada napakowana srodkami na rozwolnienie i bede liczyl ze zaginie na poczcie :D Na koniec, nie ma co zadawac pytan "czy dojdzie" "po ilu dojdzie", trzeba czekac bo szacowany czas dostarczenia miesci sie w slowach "dojdzie, albo nie dojdze" - w tym pierwszym trzeba sie cieszyc. Pozdrawiam i zycze ' nie stracenia' nadziei w czekaniu na przesylke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcialem jeszcze dodac ze kiedys znajomym, rodziny wysylaly pieniadze zapakowane w 'czarne koperty' , nie wiem czy teraz takie cos obowiazuje i jak to jest szanowane przez pracownikow PP, ale oznaczalo to "wysylke z kondolencjami". Zacny i pomyslowy sposob, na brak rozgarniecia. Z ciekawosci nie orientuje sie ktos czy czarne koperty jeszcze obowiazuja i czy pracownicy poczty maja jaki kolwiek szacunek dozawartosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czoher
Witam ja mam pytanie ile moze isc paczka wyslana z holandi z Rotterdamu bo mija juz 5 dni roboczych a jeszcze jej nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gyt578
Jeśli chodzi o przesyłki w Polsce, to mogę powiedzieć, że wiele z nich przychodzi właściwie w 24godziny. Tak jest na pewno na wysylamtaniejPL. Poleca, świetne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pio1211
Witam, jak zamowilem z allegro paczkę(z pod warszawy do Białegostoku) i koleś mówi że wysłał w piątek to kiedy powinno dojść bo dziś pon, a to dość blisko jest -_- ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zasranapoczta
ktos mi powie,czy na poczcie paczki wysylane za granice sa otwierane,sprawdzane itp? Czekam na paczke juz8dzien,Pani n apoczcie powiedziala mamie,zey wyslala priorytet,byl to piatek przed poludniem,a we wtorek bedzie u mnie(niemcy),czekam 8 dzien,nie ma nic:( Paczka jest bardzo wazna,bo sa w niej leki dla psa od weta,psiak mial je dostac jak najszybciej. Mama juz dzwonila na poczte,dostala odpowiedz,ze nie sa w stanie sprawdzic,ze paczka utknela,bo mogla sobie ja wyslac poleconym. Mila Pani nic nie wpsominala,ze lepiej bedzie wyslac ja poleconym. Myslicie,ze jeszcze do mnie dotrze? Paczki z chin do mnie dochodza szybciej,a ta Polska Poczta,to najlepiej niech sie rozpadnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wczoraj zamówiłam kuchenkę mikrofalową była to sobota. Dzisiaj w poniedziałek dotałam ese- mesa, że kuchenka została wysłana i w ile dni powinna dojść. Były to 2 dni czyli przeważnie jutro powinna dojść. Zależy to też pewnie od ceny. Gdy zamawiamy rzeczy na allegro mamy możliwość wybrania koszt przesyłki jeżeli zapłacisz 8 zł. więcej plus koszt kuriera przesyłka zostanie wysłana szybciej i będzie krótko szła. Pewnie zależy to też od wagi. Mam nadzieje, że pomogłam <'')

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
paczka, ktora wysylalam z ta firma www.pol-art.pl kosztowała nieco wiecej niz na poczcie, a byla o wiele szybciej i bezpieczniej, na poczcie duzo rzeczy sie gubi ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko zależy od tego, z usług jakiego kuriera skorzystasz. Jeśli wybierzesz np. http://globport.com to przesyłka dojdzie bez problemu w przeciągu maksymalnie trzech dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kilka dni, tak myślę. :D Polecam kuriera, bo z pocztą to nigdy nie wiadomo... Najlepiej go zamówić na http://globport.com :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej jak dlugo odzie przesylka z holandii do niemiec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek
Dnia 18.09.2017 o 19:47, Gość gość napisał:

Hej jak dlugo odzie przesylka z holandii do niemiec?

Z firmą buspolskaholandia.pl w ciągu 24 godzin, nawet szybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×