Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurcze nie wiem

JAK DŁUGO IDZIE PACZKA...

Polecane posty

Gość paradox
Napiszę tutaj taką anegdotę o poczcie polskiej: Kiedyś ktoś mnie zapytał czy wiem ile leci paczka z Nowego Yorku do Gdańska? Odpowiedziałem że nie, oświadczył mi , że ok: 2-4 dni. Poczym zadał kolejne pytanie: Czy wiem ile idzie paczka z Gdańska do Gdyni, i od razu odpowiedział: 14 dni... taki paradox!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bartelus
ty a jak ja wysłałem kuzynce prezent urodzinowy (telefon) to co gwizną mi czy nie a i ile będzie to trwało??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KaSiA8718
Witam.. ja wysłałam paczkę do Szkocji do Edynburga dokładnie 29 kwietnia oczywiście priorytetem i do tej pory paczka nie doszła... najgorsze jest to że w tej paczce był dekoder,pomijając słodycze i jakieś tam sosiki... sama paczka wyniosła mnie ok 130zł a sama przesyłka 98zł... i właśnie z tego co sprawdziłam to moja paczka leży w Warszawie i nawet nie raczą mi jej odesłać...;/ jedna wielka porażka z tą naszą pocztą...;/ http://sledzenie.poczta-polska.pl/ to jest link gdzie można sprawdzić gdzie jest Twoja paczka z tym że musisz wpisać nr identyfikatora i kliknąć "szukaj"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paczak
Witam kupiłem myszkę na allegro.pl 30 maja 2010 z Białegostoku i paczką ekonomiczną do Wrocławia ile będzie jeszcze szła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tim123445688456
Witam zamówiłem karte graficzną, która idzę POCZTĄ POLSKĄ z czego niestety nie miałem wpływu, jak to powiedziec została przezemnie wybrana i przez osobę prezentującą zamówiona. Karta graficzna została wysłana sądząc po adresie zamieszczonym w e-mailu z Krakowa a powinna dojs do (okolic) Bydgoszczy. Ile czasu mam czekac? Może ktoś zamawiał w podobną lokalizacje? Bo teraz zaczynam się trochę martwic czy te GPU mi dojdzie, a jak już dojdzie zastanawiam czy ogólnie będzie nadawała się do podłączenie w magistrali, czy będzie połamana w pól itd. Za odpowiedz bardzo dziękuje jeśli ktoś odpowie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buliś07
Ja czekam na aparat który kupiłam na allegro już dwa tygodnie.Wpłaciłam przez płatności allegro więc pieniążki sprzedawca miał od razu.Następnego dnia po zakupie paczka została do mnie wysłana priorytetem i jest ubezpieczona.Coraz bardziej się obawiam że już jej nie zobaczę.Co jest z tą pocztą?Poskracali czas pracy.U nas jest jedna poczta.Zawsze była otwarta od 8 do 19 a teraz od 10.30 do 17.30 i jeszcze w środku dnia mają przerwę!!!I tak jak wszędzie pracują tam ślamazarne krowy.MASAKRAAAA !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kiedyś na allegro zamówiłam sobie mulinę w piątek i doszła już w poniedziałek. Teraz niedawno znowu sobie zamówiłam tylko na inny adres ok 30 km. dalej. w ubiegłą środę i paczki do dzisiaj nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karem93
czesc jak dlugo idzie paczka POCZTEX nadawca wyslal paczke w ten poniedzialek rano ok.11 godz. czekam czekam i jeszcze nie dotarla a paczka idzie z slupska do warszawy , ile musze jeszcze czekac ?????? pomożcie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez_nazwisk_prosze
dobraa, zeby bylo jasne pisze to ne pelnym wkurwieniu, wlasnie zgubili poja paczke o wartosci grubpo ponad 1tyś złotych...zlozylem juz zawiadomienie do prokuratury o niekompetencji, syfie i balaganie. rzadam zwrotu tej bądz nowej rzeczy ktora zgubili + 100.000 PLN odszkodowania, moj adwokat jak i 2 radcow prawnych mowi mi ze mam 85-95 % szans na wygranie tego procoseu. ludzie nie badzmy idiotami i nie dajmy sie okradac pozdrawiam, Albert

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chanelaa;*
Ja zamówiłam sobie buty(410zł z przesyłką ekonomiczną) na Allegro 11.08.2010. Dzisiaj jest 20.08.2010 i jeszcze nie doszła! Zależało mi na czasie bo tydzień jestem poza domem w hotelu i już w niedzielę muszę wracać! Nie wiem co mam robić, zawsze brałam ekonomiczną i to były 3-4 dni! Szkoda mi tych butów i pieniędzy, które na nie wydałam, pewnie już mi tu nie przyjdzie. Dzisiaj muszę się wybrać na pocztę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miasiaa 20
Witam wszystkich. Mam pytanie dotyczące paczki ekonomicznej. Więc, zakupiłam sprzęt na allegro 8.08.2010. W 9.08.2010 zrobiłam przelew na konto danej osobie. Czekam na paczkę od 16.08.2010- wtedy została dopiero wysłana (poniedziałek) i do dnia dzisiejszego jej nie ma (21.08.2010). Moje pytanie się nasuwa, czy te paczki rzeczywiście tak długo idą?? dodam że paczka jest z woj. dolnośląskiego.(Karpacz). Ile idzie taka paczka do Warszawy??. Trochę się martwię. :( Czy taką paczkę do domu przynosi listonosz? czy zostawia awizo ?. Trochę kasy zapłaciłam i teraz nie wiem co z paczką :( Proszę o jakieś odpowiedzi. :( Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chaccaron
A z POZNANIA do STAROGARDU GDAŃSKIEGO ? DOstałam e-mail'a z powiadomieniem o wysłanej paczce priorytetem wczoraj o godz. 10:41 . Kiedy dodzie ? Paczka jest lekka 170 bigli. (haczyków do kolczyków)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chaccaron
Oczywiście PP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klandix
Ej no wiecie co.. Zamówiłam se na allegro zajefajna bluzke zapłaciłam w poniedziałek a jest piatek Porażka... Nie wiem co mam robić a jeśli nie przyjdzie to w ogóle bede załamana bo 60 zł w plecy :( :(:(:(:( Pomóżcie ja juz napisałam do tej pani ale ona nic nie odpisuje :(((( .... Nasza pczta to jest jedno wielkie 0 !!!! \Pozdro i życze miłych skojarzeń z nasza poczta ... Ojj niestety jest to nie możliwe ... XDddd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gimer
Ja muszę przyznać ,że Poczta polska ostatnio mnie mile zaskakuje. . Wysłane zostały do mnie 4 listy polecone priorytetowe wszystkie przed godziną 15 i były u mnie następnego dnia podkreślam ,że odległość była spora do ponad 500km jedna nawet 800km oby tak dalej pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gimer
AHA wszystkie z różnych części polski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolek612
Jak ja wysyłałem paczkę ekonomiczną z Kielc do Opola (ponad 200km) o godz 17 to następnego dnia przed 15 była już u odbiorcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pogromca975
Witam mam pytanie mieszkam w małej wsi na podkarpaciu i mam pytanie za ile mi dojdzie paczka ekonomiczna z Białegostoku jak paczka została wysłana w poniedzialek i do dzis nie mam. W paczce byl fingerboard i niewiem co teraz :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werr .
mam już zawachania... tak mnie nastraszyliście PP mianowicie w śr. wysyłam przelew dla sklepu jeździeckiego okser i nie wiem czego mam się spodziewać zaraz po przelewie mają mi wysyłać paczkę Ekonomem ... mianowicie trasa będzie wynosiła trochę mniej niż 60 km z Nakła nad Notecią do Piły ... ile mw bd czekać na paczkę ? bo święta i wql ...czy PP pracuje w święta ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorin owens
wyslalam paczke poczta polska tydzien przed swietami do londynu i jeszcze nie doszla wyslana byla priorytetem! juz nigdy tak nie zrobie! tylko kurier nastepnym razem m,yslicie , ze zaginela?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biniu600
Witam. Dziś o godz 18 poszedlem na poczte i dalem im paczke zeby ja wyslali na Podkarpacie a ja z Kuj-Pomorskiego ok 400km. Wiec ile bedami szly pieniadze za ta paczke skoro wyslalem ja przez POCZTEX(podobno) najszybciej i najbezpieczniej;):) Prosze o szczera odpowiedz. Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nimfaaaa
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mst
Nie tylko poczta leci chu.. UPS "zgubił" mojego laptopa i pieniędzy nie chce oddać, to dopiero złodzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tekdo
Witam,moim zdaniem trzeba być niekompetentnym beznadziejnym człowiekiem aby przez poczte złodziei naszych przesyłać coś ekonomicznym... Ja tylko priorytetem lub priotetem z poleconym zamawiam lub sam polecony ale nigdy ekonomicznym.Serwis takeagift wysyła ekonomicznym niech sie nie zdziwi jak poczta zacznie okradać ich paczki ekonomiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werr.
Paczka z oksera doszła ( nie licząc świąt) przez jakieś 4 dni , nie jakoś długo. Teraz zamówiłam kolejną z tego samego sklepu , też ekonomem , ciekawe w ile dojdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ile czasu będzie szła paczka zależy od tego z czyich usług korzystamy :) No i oczywiście od odległości między nadawcą a odbiorcą. Nawet na drugi dzień to może być. W kazdym razie - na stronce: http://www.ainkurier.pl/cennik jest przykładowy cennik z czasem dostawy - łatwiej się w tej sposób zorientować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echem...
ja zamowilam na allegro aparat cyfrowy za 650 zl...o dzisiaj nie dotarl a mija juz ponad rok...firma wyslala ale ktos zajebal....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ani uśka
Posłuchacie! Ja często zamawiam na allegro.pl i np.: Zamówiłam smartfon LG Swift Me P350(czarny) i wysłali ten telefon z Poznania do Warszawy w poniedziałek rano to smartfon przyszedł w środe o 12.05. Na paczki z allegro czeka się ok. 3-7dni roboczych! A jeśli masz wątpliwości to po prostu tam zadzwoń!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zrazik
Ta poczta to porażka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×