Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurcze nie wiem

JAK DŁUGO IDZIE PACZKA...

Polecane posty

Gość egipska bogini
a ja wyslalm mezowi paczke do francji,8 dni temu,jeszcze nie doszla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jake
A ja zamówiłem płytę na allegro z Anglii, i priorytetem doszła równo w tydzień 9.06.09 a 16.06.09 dostałem, najlepsze jest to że mała paczka priorytet kosztowała mnie tylko funta z kawałkiem czyli ok 5 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olzo
Paczka idzie naprawde długo czasami to już brakuje mi cierpliwości . Tylko raz mi sie zdażył o ze paczka szła 3 dni max gdy zamówiłem aparat na allegro a poza tym jednym razem tragedia tydzien ponad tydzień . Przelewy płacone na poczcie potrafią iść koło tygodnia paczka idzie tydzień i już mamy 2 tyg. czekania i jak tu sie nie wkużyć wkońcu za to płacimy i to nie małe pieniądze . Pozdrawiam i życze jak naj mniej problemów z pocztą polską :) chodź jest to nie możiwe .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Długi
Ja tęż mam podobny problem z pocztą , czekam na paczke priorytetową już prawie 2 tyg . Na początku myślałem ze to winna sprzedawcy ze może jeszcze paczki nie wysłał napisałem do niego maila po około tygodniu czy kasa wpłyneła na konto odp ze czekał na przelew tydzien który to był realizowany przez poczte polską oczywiście . Napisał ten pan że wysłał te paczke na drugi dzień rano apaczka i tak idzie idzie i nie moze dojść to już ponad dwa tygodnie . Poczta Polska to jedna wielka poraszka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość długi
Mam jedną rade nie płaćcie przelewów na poczcie bo pieniądze są tak właśnie długo przelewane koło 1 tydzień bo słyszałem ze poczta ma jeden tydzien na obrót tymi pieniędzmi tak że lepiej zapłacić w banku . A po drugie zamawiajcie ubezpieczone paczki to zawsze bezpieczniej troche .pozdro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina17
zamówiłam tel na allegro 15.06 i facet wysłal go 17.06 ale do tej pory jak go nie było tak nie ma a paczka miała być dostarczona kurierem... ile mam jeszcze czekać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do d*py z ta poczta
siema ja zamowilem karty mtg na allegro, i zostaly one wyslane w poniedzialek o 13 z Wolomina prirorytetem do Gdyni (tam mieszkam ) i to ma byc priorytet ze do dzisiaj , tj. czwartek nie mam tych kart :) smiechu warte powiem i tyle skoro place za priorytet to powinien dotrzec dzien maks 2 dni po nadaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamil K.
To co się zastaje na poczcie, to jakaś gechenna... Wymienie pare szczegułów: 1. Idę mamie na poczte wysłać listy (polecony priorytet etc..) biorę książkę adresową ze sobą i stoje w kolejce do okienka... stałem około 45-ciu minut, po czym pani w okienku oznajmiła, że tu jest za dużo klejenia i mam się udać do okienka obok, po czym stałem kolejne 30 min. To co te "panie" (jeżeli tak można nazwać te krowy) robią na tej poczcie, to jest śmieszne... Rozumiem, może być jedna, max 2-wie złośliwe panie, ale żeby cała poczta tak traktowała klijenta, to jest śmieszne... 2. Zamówiłem sobie kierownicę Pc/ps3 z allegro, którą poleciłem wysłać "Za pobraniem, priorytetem" czekam już hmm... z 2.5 tygodnia... To jest poprostu śmieszne, a paczka idzie z Nowego Sącza do Opola... Morał taki, że lepiej sobię samemu odebrać paczkę (udać się po nią) niżeli czekać tyle czasu... Popatrzcie: DHL, jest to Niemiecka Poczta krajowa, a zarazem kurier. Czy kiedy kolwiek spuźnił się wam kurier z paczką? bo mi sie nie zdażylo... poprostu Poczta Polska sobie robi tzw. Jaja ! A to kwestia tych "Pań" na poczcie, gdyby to panowie pracowali, było by 0 problemów... każdy chyba się ze mną zgodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a spoźnił kurier
wożą paczki po tygodniu, nawet nie próbując dostarczyć :O U mnie tak robi UPS :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a-n-i-a-1989
Mam problem. W serwisie Alegratka.pl zamówiłam telefon. Wieczorem przelałam pieniądze i napisałam, że przelew jutro dojdzie - jeszcze tego samego dnia dostałam odpowiedź, że "jutro pójdzie przesyłka". Minął już tydzień, a przesyłki nie ma. Pisałam 2 razy na pocztę czy przesyłka została wysłana, ale nie otrzymałam żadnej odpowiedzi. Próbowałam się dodzwonić ale telefon jest wyłączony a poczta głosowa pełna. Domyślam się, że niestety zostałam oszukana. Co robić w takiej sytuacji? Jak odzyskać pieniądze? Proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinamarc
witam ja kupilam wozek dla dziecka w serwisie ale gratka paczka idzie juz 7 dni roboczych i nie moze dojsc!!!!porazka!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bami
Ja wysłałam paczkę do Niemiec 14 lipca i jeszcze nie doszła. Niech to chuj strzeli. Powiedzieli mi wprawdzie na poczcie, że może iść tydzień albo 3 miesiące. Jednakże tracę już nerwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bami
okazuje i się że doszła na początku sierpnia, ale odbiorca mnie nie poinformował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annadaria
ja czekam na paczke z drogim zegarkiem od rodzicow, ktora wyslali mi priorytetem 8 pazdziernika z Polski do Holandii na wyspe. paczka powinna dojsc w max tydz..i 2 poprzednie tak wlasnie doszly.....jestem tak wnerwiona, ze nie mige zasnac, bo nie moglam sie na ten zasr...ny zegarek doczekac!!!!!!! i co tu robic z ch...mi???? zasr....poczta!!!!!!!!!!dojdzie czy nie dojdzie? czy to normalka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wlasnie czekam
na paczke z polski do usa mala zwykla priorytetowa- zawsze dochodzila w 4 dni zawsze w tyle samo a teraz minelo 8 i paczki jak nie bylo yak nie ma :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JokerForever
Ja zamówiłem sobie antyramę z Wrocławia do Jeleniej paczką ekonomiczną i idzie już ponad dwa tygodnie jak nie trzy. Poczta Polska rządzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milena .
ja zamówiłam na allegro na szczęście tanią rzecz , ale nie wiem czy jest już wysłana :p , bo zrobiłam przelew na konto sprzedawcy i nie wiem czy wysłał , ale ma same pozytywy , więc może już nadała , albo nada w poniedziałek , albo w sobote jak się da w sobote :p , a paczka ma mi iść priorytetem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milena .
a zapomniałam dodać , paczka idzie z Wieliczki do Warszawy . długo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JokerForever
A paczka wciąż nie doszła (Wrocław-Jelenia Góra) choć mija już miesiąc od jej wysłania :/ Stanowczo nie polecam paczek ekonomicznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poster
Kur.a wysłałem paczkę za pobraniem paczka doszła, a przelewu na konto od poczty niema już miesiąc. Co do hu..a kotoś sobie pożyczył moją kasę... poczta LIPA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ventus
Powiem tak: - Jeżeli już coś Wysyłacie to tylko priorytetem. - Jeżeli kupujecie coś na "allegro" co ma wartośc przekraczającą 150 zł to radze skorzystac z opcji "priorytet za pobraniem" - Nie tylko Wy Zostaliście oszukani przez sprzedających na "alegratka" - ale co tu się dziwic jeżeli nie stosują takich zabezpieczeń prawnych jak na "allegro" bądź "e-bay". - Kurier jest idealny na przewóz naprawdę ważnych, wartościowych rzeczy. Najlepsze jest DHL (a korzystałem już z wielu usługodawców). - Polecam założenie skrytki pocztowej (szczególnie dla studentów) - o dziwo ilośc zaginionych przesyłek diametralnie maleje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlomek43
To Długo??? Moja szła 17dni i jeszcze fochy na poczcie robili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość micla
mi zawsze idą po 3 dni a teraz już tydzień idzie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziolko8321
Do mnie wysłano paczkę, nie poleconym,2 tygodnie temu z Niemiec..I jeszcze nie doszła :-( Nie wierzę, że jeszcze dojdzie...Ktos sobie zrobił prezent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zxcvbn
jak długo morze isc krakowa paczka do białgostoku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bad romance
z krakowa to paczki zapie.... ja wyslalem w poniedzialek a koles mial we wtorek rano SZCZENIN :) za to ku... boje sie bo jutro wysylam na jakas wies a cisnienie jest by na srode byla ku...r

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bad romance
w razie jak by co dealuje dobre fanty na allegro zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rotfl lol
Paczka nie idzie..... bo nie ma nóg !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzykmistrz
ze stolicy paczki szybko idą . ;p jak w sobote zamówiłem to w pon rano była, nie wiem jakim cudem . taki zonk, że szok . ale teraz jak zamówiłem w środę, też z Wawy, to do dziś nie mam [ w zeszłą środę] . i jeszcze na jedną paczkę czekam - już 11 dni - a 60 km tylko drogi . a jeszcze kurierem wysyłka . to teraz czekam, jak ta ciota, na dwie przesyłki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kubczor
Mi paczka z Anglii szła 3 dni a z Warszawy do Jeleniej Góry już 5 dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×