Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Heluśka

AB-OVO klinika leczenia niepłodności w Lublinie - opinie i porady

Polecane posty

Gość Beti1982
Edzik brałam 2 tabletki na dzień plus do tego 2 łyżki oleju lnianego. A na wieczór czerwone wino takie pół na pół z wodą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti na stronie którą podałaś było info o Niepokalanku Mnisim i trochę o nim poczytałam myślę, że watro byłoby sprawdzić jego działanie tylko jak myślisz czy można go łączyć z lekami na stymulację i Duphastonem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beti1982
JA osobiście go nie próbowałam ale za to piłam dużo pokrzywy. Myśle że można , zioła w małych dawkach nie powinny szkodzić . Niby wino alkohol a polecają je na endometrium:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BoLubie
Dziewczyny alkohol dobry na odstresowanie tego wszystkiego i wrzucenie na luz. Słowa dr Olchy po czym po jego "slowach" wzielam to do siebie :d i zaszlam w ciaze. Juz teraz 18tc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BoLubie gratulacje ;) Dlatego tak jak Beti pisała winko czerwone idzie w ruch :D Czy któraś z Was orientuje się ile kosztuje Ovitrelle w Abovo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beti1982
Coś ok 100.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mhm to jak by któraś z Was chciała taniej to ja kupowałam w Aptece Gemini za 60 zł Ovitrelle . Ostatnio na blogu mamaginekolog przeczytałam, że istnieje coś takiego jak certyfikat Fetal Medicine Foundation lub certyfikat PTGiP do badania USG w I trymestrze z oceną ryzyka. Na stronach można sprawdzić jaki lekarz posiada taki certyfikat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beti1982
Gemini jest na Unickiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćiwona
Witajcie kochane. Jestem nie tylko nowa na tym forum ale i kompletnie zielona. Powiedzcie mi proszę jak wygląda pierwsza wizyta w ab ovo. Z mężem planujemy się tam wybrać po dwóch latach nieudanych starań. Na jakie badania powinniśmy się przygotować i na jakie koszta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beti1982
WIzyta 150 plus badanie nasienia chyba 100. A badania to już zleca lekarz . Na stronie Ab Ovo jest cennik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwsza wizyta to raczej 250. Mi jeszcze na pierwszej pobrali AMH i toxoplazmoze, bo sporo badań już miałam, więc ok. 500 zł zostawiliśmy. M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BoLubie
Heej. Jakies duze sumy... ja pierwsza wizyta 140zl. Dr dala skierowanie do szpitala na hormony 3dni. Maz nasienie 100zl. Po szpitalu znow wizyta 140 plus leki (+/- 200zl)Ocena wynikow męża jak i moich. Po miesiącu kuracji maz jeszcze raz nasienie 100zl. I wizyty co mieisac pozniej 140zl. Plus jeszcze miedzy czasie monitoring tez 140zl. U mnie obeszlo sie bez inseminacji a dalej nie wiem jakie koszty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My pierwsza wizytę w kwietniu mieliśmy to na bieżąco jestem. Do szpitala teraz dr nie kładzie. Wiele badań już miałam, ale sporo okazało się, że jeszcze nie Do tej pory pewnie za wszystkie badania i wizyty (w tym też endokrynolog) i leki od kwietnia pewnie ok.3000 poszło... M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) jestem tu nowa ale tematy sa mi bliskie. Fajnie ze jest miejsce gdzie wszystkie możemy porozmawiac. My również leczymy sie w Ab Ovo u Dr Tkaczuk. Bedziemy przystepować do in vitro- nie było u nas innego rowiązania,nie mamy jeszcze ustalonego terminu ale jest juz co raz blizej a z tym co raz wiecej pytan i stresu. Czytajac owy watek zrozumiałąm ze w kazdym przypadku jakikolwiek konkrety przeciagaja sie w czasie o kolejne miesiace. Bardzo mi ulzyło bo juz myslalam ze my jestemy w pewnien sposób olewani to dr nie odpisuje, trzeba prosic o odpowiedz to nie mozna umówic sie na wizyte to znowu co innego to moj***adania bo po drodze cos wyszło to badania partnera i tak leczenie przeciaga sie w latach. Kosztuje to wszystko duzo czasu zdrowia nie wspominajac o pieniadzach... Zapewne wszyskie zadajemy sobie te pytanie kiedy to wreszcie sie uda:) Czy jest wsród was ktoś kto jest po zabiegu in vitro i sie udało?? a jak tak to za którym razem??? Bede bardzo wdzieczna za odpowiedzi. Troche zaczyna mnie to wszysko przerastac a może bardziej przerazac...a z drugiej strony juz spora droga za nami teraz stymulacja, biopsja jader, punkcja, zapłodnienie...transfer i to czekanie...czy sie uda czy nie a jesli w ogole to za którym razem... a i jeszcze może wiecie jak to jest z jajeczkami i nasieniem męza. tzn czy pobranie jajeczek i nasienia musi byc mniej wiecej w tym samym czasie? zapłodnienie "świeżych" jajeczek świeżymi plemnikami daje wieksze szanse niż mrożonymi? wiem ze powinnam o takie info pytac doktorki ale wiecie jak to jest, nie zawsze o wszystkim na wizycie sie dowiecie...za tydzień mam wizyte na której bedziemy mieli szanse sie o wszystko dopytac, podpisywanie papierów itd im bliżej tym mam wiekszy zamet w głowie ;) uf napisałąm tyle :D Pozdrawiam przyszłe mamy i tatusiów bo przecież w końcu się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beti1982
Haniu ja jestem po criotransferze który by w czerwcu i jestem w ciąży. To był mój 3 transfer w tym drugi crio. W maju podchodziłam do criotransferu ale była ciąża biochemiczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do cen za wizyty w ab ovo, zależą one też od tego do którego lekarza idziecie. Wiem że prof. ma np. za wizytę stawkę 180 bez względu na to czy trwa ona 5 min czy pół godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy dr Tkaczuk przyjmuje teraz? W czerwcu dostałam informacje ze nie zapisują. Dopiero we wrześniu czy to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ją dzownilam we wtorek i bez problemu zostałam zapisana . Może tylko na stymulację są przyjęcia ciężko powiedzieć, ale zadzwoń i daj znać co się dowiedziałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja wogule Dr Tkaczuk przyjmuje w sierpniu ,? Czy któraś z was wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beti1982
Dr od 13 do końca sierpnia będzie na urlopie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beti a Dr Tkaczuk będzie prowadzić twoja ciążę? Czy leczy tylko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beti1982
Na razie nic nie mówiła o zmianie lekarza wiec myśle ze poprowadzi mnie do końca ciazy. Będę u niej 9 sierpnia przed jej urlopem to może coś więcej powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny a ile kosztuje wszystko w ab i co jeśli chodzi o in vitro ? ja jestem po 2 inswmimavjavh zdecyduje się chyba na 3 ale jakoś nie wierzę w ich skuteczność. problem jest z pomnikami męża dlatego my mamy aid

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beti jak po wizycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beti1982
Hej, jest wszystko ok. Wczoraj ledwo do Lublina dojechałam a droga powrotna to był koszmar. Cały dzień męczyły mnie wymioty a dziś nie jest lepiej:( ale tak ma być wg Pani Doktor:) Doktor juz nie będzie sie mną zajmować - skierowała mnie do Femmedu do Dr Błazukiewicza który ma mnie dalej prowadzić. Czy coś o nim słyszałyście ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BoLubie
Hej hej. Ja byłam jedynie u tego dr Błazukiewicza ostatnio na usg już połówkowym , bo mają dobry sprzęt ponoć lepszy od luxmedu i fakt to prawda. Mogę powiedzieć ,że doktor przyjemny wszystko mówił,tłumaczył rozmawiał. Gdzie było to tylko iść i nie jestem jego pacjentka. Ja od siebie moge polecić do prowadzenia ciazy dr Tomasz Gęca. Polecony rowniez od dr Tkaczuk. Jest też możliwość u niego wizyt na Nfz. Każdy zgłoszony problem,bol przegada wszystko dokładnie sprawdźi. Badania tez kieruje na nfz. Jestem już w 20tyg i u niego od 11tyg. Przyjmuje w Profi-Med

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bolubie
Miało być USG A nie -iść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×