Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Heluśka

AB-OVO klinika leczenia niepłodności w Lublinie - opinie i porady

Polecane posty

Gość Beti1982
Ja mieszkam w Puławach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dodi88
O proszę. Jednak świat jest mały. No ale w Puławach duphaston po 33 zł kupowałam.chyba że znasz tania apteke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beti1982
Hehe , ja w Faragalu na Centralnej kupowałam , dokładnie nie pamietam ale za 2 opakowania zapłaciłam niecałe 50 zł i byłam bardzo zdziwiona .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dodi88
Beti jak po wizycie? Co Ci Dr Tkaczuk powiedziała. Ja czekam na okres i też muszę się umówić. Ciekawa jestem czy wogule komuś w tej klinice udał się crio transfer. Bo niestety jak narazie o tym nie slyszalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beti1982
Hej , będę podchodzić w tym cyklu bez zastrzyków bo wszystko ładnie wyglada i rośnie . W poniedziałek mam kolejna wizytę i zobaczymy co i jak .Ciesze się ze jak na razie nie muszę się kłuć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dodi88
Często tak jest że stymulacja pobudza też 2 cykl. No to super. Ja dziś dostałam @ i muszę się na czwartek umówić. I zobaczymy co dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey, Dziewczynki potrzebuję nr komórkowego do Dr. Tkaczuk-Włach ponieważ muszę 12 czerwca pojawić się na USG (2 stymulacja Aromek)niestety nigdzie nie ma wolnych terminów, a Panie z rejestracji powiedziały żeby kontaktować się bezpośrednio z Panią Dr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BoLubie
Hmmm zawsze jak sie mowilo ze usg w stymulacji miejsce zawsze bylo +/- 1 dzien pozniej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beti1982
Dokładnie . Jak to nie jest wizyta ginekologiczna to u mnie nigdy nie robiono problemu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie u Mnie też nigdy nie było problemu ale niestety nie tym razem :/ Nie wiem co robić w takiej sytuacji. Dobrze , że od lipca Dr. Tkaczuk będzie przyjmowała w Żaglu może łatwiej będzie o miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BoLubie
Dzwon i probuj Musza Cie zapisac. Jest to stymulacja. Wiedza ,ze to mus. Szkoda miesiaca....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to wiem ale jak wiecie Panie w rejestracji nie są zbyt miłe ....już dzwoniłam 3 razy i nic :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem w takiej samej sytuacji, dr napisała mi, że zaprasza 13 do Femmedu, żebym zadzwoniła i się umówiła, więc tak zrobiłam. Zadzwoń i Ty i się zapisz. Pozdrawiam, M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Mon
Ja jak dzwonilam w pon. Mowiac ze to bedzie obserwacja cyklu, to w bez problemu wpisano mnie na czwartek. Takze to troche dziwna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Mon
Beti Dodi a jak tam u Was sytuacja? Bylycie juz u dr.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beti1992
Ja mam jutro wizytę, jest Ok i będziemy umawiać transfer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dodi88
Ja też jutro idę do Dr. Tkaczuk . Okaże się co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Mon
Dajcie znac po wizycie. Ja ide w piatek bo beta nie spada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Ja nie wiem mam jakiegoś pecha. Dlatego chciałam zdobyć nr do Pani Doktor żeby jej zapytać. Dziś w Femmed Pani powiedziała żeby dzwonić jutro może się coś zwolni .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Ja nie wiem mam jakiegoś pecha. Dlatego chciałam zdobyć nr do Pani Doktor żeby jej zapytać. Dziś w Femmed Pani powiedziała żeby dzwonić jutro może się coś zwolni .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dodi88
Mon a ta beta jest większa czy taka sama? A USG miałaś robione? To trochę dziwne żeby się utrzymywała tak długo bez ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beti1982
Już po. We wtorek o 14 mam transfer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Mon
Beti bede trzymac kciuki! Dodi beta urosla przez tydzien z ok 148 na ok 276, a nastepnie po 48h na ok 378-wynik z dzisiaj. Strasznie sie denerwuje. Mysle ze to ciaza ektopowa ale dopiero jutro mam usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie może ile kosztuje inseminacja? Mamy do września czas jak się nie uda to Dr. Tkaczuk doradza inseminację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beti1982
600 zł plus do tego trzeba doliczyć leki i wizyty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehs no to nieźle , ale miejmy nadzieję, że nie będzie takiej potrzeby. Dzisiaj dostałam kilka nowych leków więc trzeba zabierać się do roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beti1982
Mon jak tam po wizycie ? A Dodi co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dodi88
No dostałam fostimon 2 ampułki bo słabo rosną pęcherzyki. No i we wtorek hormony i wizyta. I się okaże czy się ruszylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dodi88
Beti a we wtorek który będziesz miała dzień cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beti1992
Dodi to będzie 21 dc. Mi ostatnio tez słabo rosły i Doktor zrobiła kombo z festinomu i mensinormu pół na pół i ruszyło . Teraz pracuje nad endo z kwasami dha i olejem lnianym i winkiem hehe.Ale Doktor twierdzi ze jest super bo miałam naturalny pęcherzyk w 13 dc 16 mm i wczoraj sam pękł bez ovitrellu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×