Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Evita 69

Jest tu facet,ktory moze pokochac kobiete z dziecmi?

Polecane posty

\"Czy to nie\" = *Melania* ? :) ładnie :) przyjazne miejsce robi się od razu gdy są tu przyjaźni ludkowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na to nie licz Zgodo... choć też bym sobie tego życzyła, są ludzie i ludziska i pewnie niejeden bedzie próbował Cię zakłócić Zgodo :) ale zawsze możemy stawić temu zgodny opór :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miała niezwykły głos...Malania... Przypomniał mi się film Soldier Blue, śpiewała w nim tytułową piosenkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tak przy okazji, moja niezmiennie ulubiona piosenka filmowa snuje się po \" Franticu \'\" Polańskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgodny opór...odwaga czy brawura ? :D Podziwiam Cię... Dobranoc Mel...Ładny skrót ? 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc ludu pracujacy miast i wsi :D A...żeby nie było ten, tego...koleżeńsko podziwiam...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to się okaże, czy barawura :) chyba też pójdę, skoro idziecie ... ładna stópka Zgodo... a ja chciałam sobie dodać takową: Bądzmy ludźmi choćby tak długo, póki nauka nie odkryje, że jesteśmy czym innym .... :) dobrej nocki w takim razie i do jutra mam nadzieję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczwiście to
było na temat topiku buahahahahaha gtatuluję samokrytycyzmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) to będzie jeszcze bardziej na temat :P widzieliście jak nasi chłopcy ograli serbię 3:0 :D pozdrowionka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w co grali ? A teraz bardzo poważnie i na temat : BYLIŚMY JESTEŚMY BĘDZIEMY !!! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :D miło Cię widzieć Zgodo :) a gdzie Melania? a może moje koleżanki też się odezwą...? Kobietko...? co tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może mnie odwiedzicie ? Zapraszam, nie przymuszam :D Pozdrawiam serdecznie. Ale wiem, że jestem niestała, na dodatek , kręci mnie jakis cel. Więc pewno sie nie uda.Ale chciałabym mieć jakiś kącik swój, z Wami. Jesli nie teraz, to może kiedyś. Wiem jedno, nie chce nikomu wchodzić w paradę, za dużo zdrowia mnie to kosztuje. Pozdrawiam szczerze i się szczerzę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest i Melania :) nie ma sprawy .. jak zapraszasz to napewno odwiedzę , może nawet zagoszczę jak już będziesz miała ten kącik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór zgodliwym i przeważnie zgodliwym :D I cóż to, Mel chce zaginąć, trzeba będzie zorganizować ekipę poszukiwawczą :D Mel, ja wprawdzie na parady nie chodzę, ale to wolny kraj, bez obaw :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam Cię serdecznie, ekipa poszukiwawcza zbędna. Masz mnie na talerzu :D Tylko, czy zechcesz sie dzielić doświadczeniem ? I bywać czasami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×