Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Evita 69

Jest tu facet,ktory moze pokochac kobiete z dziecmi?

Polecane posty

Gość Nikito
a może to właśnie Ty pociągniesz ten topik dalej? Dla samej siebie? obiecuje pomóc , pogadać z Tobą , dotrzymać Ci towarzystwa żebyś miała czas na rozkręcenie topiku :) Zobacz , panowei już zaglądają , ja mam nadzieje , że Ci którzy poważnie podchodzą do sprawy w temacie topkiu :) Ja nie szukam , ale bardzo bym chciała , żebyś Ty znalazła tego właściwego , nie ułudę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no proszę... jest i tu rozżalona czy też rozgoryczona menda :O do \"Nikito\" z tego jak piszesz, dobrze mi życzysz.. wynika, że mnie znasz:) a ja chętnie się dowiem Kto mi tak dobrze życzy i przejmuje się moim losem? Co do pociągnięcia topiku... to nie wiem, nie szukam nikogo na siłę, jak ma się znaleźć to się znajdzie, albo mnie znajdzie :) Evita też nie poznała swego faceta tutaj... Ale gdyby coś... jestem w pobliżu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikito
Bardzo się cieszę z tego , że wiesz że trzeba jednak szukać :) Że nie zatrzymałaś się w swoich pragnieniach :) Wierzę , że i Tobie się uda :) Masz we mnie przyjaciółkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiek jest ważny
Ale najważniejsza jest wzajemna akceptacja i porozumienie dusz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Nikito\" (jakbym sama do siebie pisała :) ) miło, że tak piszesz... ja jednak chciałabym wiedzieć w Kim mam tą przyjaciółkę? jeśli nie chcesz się ujawniać tu to proszę na email. Co do szukania to napisałam, że niekoniecznie szukam, może tyle tylko, że staram się mieć oczy otwarte ;) i nie przegapić tego właściwego, ale ilu jeszcze przyjdzie mi poznać zanim się znajdzie, albo mnie znajdzie... czasami wątpię... Nie zatrzymałam się w pragnieniach, ale wiem też o tym że nie zawsze a wręcz rzadko człowiek ma to co by chciał - życie. \"Wzajemna akceptacja i porozumienie dusz\" - jak nabardziej się zgadzam z przedmówcą/czynią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikito , jeśli się zgadzasz z przedmówczynią, to bardzo mi miło , bo to byłam ja :P Jestem równiez \"Nikito\" , teraz mam już własny płaszczyk . Może być? :) Wiesz ja myślę , że czasami faktycznie wystarczy jest nie przeoczyć kogoś , to masz rację. Jak się szuka specjalnie , to mówią , że kobieta odstrasza mężczyzn , że oni w jakiś sposób to wyczuwają i uciekają jak diabeł od święconej wody :P A w dzisiejszych czasach mamy tak mało czasu na życie towarzyskie , że nie wiadomo gdzie się rozglądać? Powiedz mi coś o swoich dzieciach , masz chłopca i dziewczynkę? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość winda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość winda
Jolik99 :) Miło, że masz płaszczyk ;) ale to nowiusieńki płaszczyk a mnie ciekawi jaki miałaś wcześniej, być może mi nany... :) skąd ta sympatia do mnie? z tego topiku czy innego? Mam dwie fantastyczne córeczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalkar
pokochać to małe piwo ale kogo stać na kobietę z dziećmi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiu :) witaj 🖐️ słuszna uwaga :) Mnie nawet nie można kupić a utrzymywać nie ma potrzeby... a czy będzie kogoś stać w innym sensie... to czas pokaże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikito pięknie jest mieć dziewczynki :) zobaczyć w nich swój obraz sprzed lat :D Wiem , że na pewno dajesz soboie radę w ich wychowaniu. Kobieta jest w stanie poradzić sobie z wieloma trudnościami w życiu i sama je pokonać , a w Tobie widać siłę , spokój i opanowanie :D Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość menda
rozżalona... rozgoryczona mnda? naprawdę tak odczytujecie moje posty? przeciez pisałm to z sympatią... że happy end! znając jednak życie, wiem... że swego szczęścia trzeba szukać na własną rękę Et tu Brute contra me!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
być może błędnie zinterpretowałam Twój post, ale to pytanie \"Szukacie TU jeszcze emocji? \" zasugerowało mi że Twoim zdaniem nie powinien już tu nikt się wpisywać bo koniec tematu i czego tu szukamy.. a ja np szukam \"Kobietki\" :) , sympatycznej kobietki, która kiedyś odwiedzała ten topik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dotrzymuję czasami Nikicie towarzystwa , żeby nie czuła sie samotna na tym pustym topie :) Może też z czasem jakiś men tu zagości , a może kilku menów i kilka pań poszukujących partnerów :) Pozdrawiam cieplutko Mendo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolik, fakt cudownioe jest mieć dziewczynki, a zwłaszcza takie :D myślę, że nieźle sobie daję radę z ich wychowaniem, póki co :) A co do trudności w życiu to zauważyłam, że nie tylko kobieta, po prostu człowiek, to takie stworzenie, które może naprawdę dużo znieść i wytrzymać... nawet nie sądziłam kiedyś jak wiele... A Ty Jolik masz dzieci? powiesz mi coś o sobie w końcu? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zajrzałam Nikito :) Cieszę się , że i Ty tutaj lukasz , może faktycznie warto? Będę bardzo szczęśliwa jeśli pojawi się tu więcej panów i to takich naprawdę zainteresowanych kwestią znalezienia bliskiej osoby :) A teraz zmykam już do spania , dobranoc Nikito :) Mendo , zajrzyj czasami , dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Jolik, szczerze mówiąc to watpię w tych panów... Dobranoc Mendo, pozdrawiam, zajrzyj do skrzynki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć;) nikita > przestań wątpić w tych facetów!!!! Najlepszym przykładem jestem, że można trafić na takich...;) A założycielka coś nam się ociąga... Gdzie jesteś??!! Mnie tu boli wiesz co, a Ciebie nie ma....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evita6_9
Skarbie,nie ociagam sie tylko bylam w szkole:)jeszcze Cie boli??????:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evita 6_9
teraz chyba bedzie ok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam podłuzszym czasie a przede wszystkim Ciebie miła nikito🌻 zrobiło mi się ciepło na serduchu dzieki Tobie, dziekuje. temat przygasał, wiec nie zagladałam, a teraz pojawił sie na pierwszej stronie kafe i jestem.. gratulacje dla Evity, zycze powdzenia:) a Tobie nikito duuuuużo miłosci, ktora czeka na Ciebie za rogiem:) bede zagladac nikito........... dla Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj *Kobietko* :D 🌻 cieszę się że się odezwałaś :) co u Ciebie? nie zaglądałaś tutaj a może można Cię spotkać na innych topikach? :) Dziękuję za miłe słowa i życzenia miłości, która czeka za rogiem... a nie wiesz przypadkiem za którym? ;) :D Evito, Michasiu :) dzięki, cieszę się z waszego szczęścia, ale jakoś i tak wątpię.. sami widzicie kto tu zagląda- facet, który pisze: \"pokochać to małe piwo ale kogo stać na kobietę z dziećmi ?\" - bez komentarza. Pozdrawiam serdecznie i zmykam do pracy 🖐️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikito , Nikito , kobieto małej wiary :P Jeszcze nawet nie zaczęło się kręcić topikowe koło , a Ty tracisz nadzieję ?? :P Będzie dobrze, zobaczysz :) Bliżej wiosny amorki zaczną działalność :D Evita i Michas muszą częściej tu zaglądać , żeby nikt nie zapomniał , że można i w necie swoje szczęście znaleźć :D Pozdrawiam zakochanych :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siostra miłosierdzia emergency
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj siostro :D Pewnie Twoja pomoc też przyda się tutaj :D Żeby nam panowie nie posłabli z wrażenia :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sprytna jesteś
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×