Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Evita 69

Jest tu facet,ktory moze pokochac kobiete z dziecmi?

Polecane posty

Gość Rozsądku
Masz właściwie rację , tak też mogłoby sie stać , ale niekoniecznie. W życiu bywa różnie - kwadratowo i podłużnie i nigdy nie wiadomo co by było gdyby było. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozsądku
No - jeden z niewielu. Chwała Ci. Pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rety... Czuję się głęboko wzruszona... Dorobiłam się podszywacza. :D Ale przyznacie, ze trudne miał zadanie? Kropka bije w oczy z odległości. :D A czarne nicki mam tylko dwa, niestety. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To co tu robisz rozsądku
woda inaczej ? kostka lodu? kubeł pomyj? Straszysz innych realiami w postaci dzieci Evity ? Dla ciebie to jest problem, a dla kogoś innego może nie. "któryś wypaliłby tekstem:"Nie jesteś moim ojcem!" I miałby do tego święte prawo! A Evita byłaby między młotem a kowadłem. Po co jej to?? " To mógłbyś usłyszeć nie tylko ty, ale jak na razie tylko ciebie to przestraszyło. Nastepny anioł stróż sie znalazł, cholera Ale tak naprawde to boisz sie tego, że moglbys powiedziec - spadaj, nie jestes moim synem. To jest twój rozsadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niby go nie ma
a jak sęp monitoruje i swoje wtrąca - misje ma czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłość zazdrość nienawiść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oszustwo krzywda zemsta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłość zazdrość nienawiść
1. Miłość urojona - zazdrość chorobliwa - oskarżenie fałszywe - nienawiść i zemsta prawdziwa. 2. Refleksja - zwątpienie - wyrzuty sumienia mało prawdopodobne - poczucie utraty. 3. Racjonalizowanie - samousprawiedliwianie - samozadowolenie 4. Samotność - samotność - samotność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłość zazdrość nienawiść
Ofiara zemsty. Niezawinione cierpienie - przebaczenie - pojednanie ? - utrata zaufania - przyjaźń ? - brak wiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Komuś całkiem odwaliło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę mnie nie było... więc nadrabiam straty, czytam i widzę ze kilka fajnych osób jest... Evito co u Ciebie? Kobietko.. co słychać? pozdrawiam wszystkich życzliwych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej nikito nocna kobieto ;) u mnie wszystko ok. Pozdrawiam Cię serdecznie :) i jeszcze kilka innych osóbek, ktore stworzyły tą \'ciekawą\' fabułę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietko :) no tak to już jest że najwięcej czasu dla siebie mam wieczorkiem, a poza tym taki ze mnie nocny marek lub też nocna mara :D pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przynajmniej wstydzisz się
Aniele Ewity ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czego ma się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czego ma się
wstydzić??? pradwdy??? szczerości??? dobrego serca???? czy tego, że zagrano na jej uczuciach??? a ona ośmieliła się zamiast ryczeć po kątach i rozpaczać, wziąć sprawy we własne ręce....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolę bez nicka
To co zrobiliście z tego topiku jest żenujące. Evito wyrazy wspólczucia👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobrego serca
Ewiat i tak już tu nie mieszka. Zastanówmy się więc może, czy postępowanie Anioła Ewity jest w porządku. Co można, czego nie powinno sie robić w necie. Czy rozmowy, choćby przez skypa, upoważniają do zachowań prezentowanych przez Anioła Ewity. Te rozmowy przecież były, Anioł Ewity miał szansę przekształcić to w znajomośc realną. Jesli to Niedźwiedź nie chciał się , mimo deklaracji topikowych, spotkać , Anioł Ewity byc może ma rację. Ale , czy aż "taką rację" by podważać czyjąś dobrą wolę i wiarygodność na innym topiku ? Nie wystarczyłby mailek do Ewity i napisanie o tym i swoich przypuszczeniach na topiku ? To ,co zrobił Anioł Ewity mnie wydaje się brudne. Co wy myslicie na ten temat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do dobrego serca
daj sobie człowieku spokój!!! ileż jeszcze można wałkować ten sam temat!!! ja pomijam fakt, że to topik o możliwości pokochania kobiety z dziećmi... brudne wg mnie jest to, że ciągle starasz się grzebać w tych sprawach, które dotyczą prywatnych relacji i...intymnych dwojga obcych w sumie nam ludzi myślę, że Anioł Evity wchodząc tu, chciał wymóc na Niedźwiedziu jedno - powiedzenie wprost - po co wchodzi na tego typu topiki, skoro nie zamierza sie tak naprawdę angażować??? nie wiem czy było to słuszne czy też nie ze swej strony mogę jedynie powiedzieć, że każdy reaguje inaczej; ja po nieudanej znajomości netowej - w ogóle wycofałabym się z netu i tego typu znajomości Anioł ...zrobił co zrobił czy słusznie??? to już Bóg oceni chyba jeżeli każdy postępowałby jak Anioł, może nie byłoby takich sytuacji np w życiu realnym, że za ścianą jest katowane dziecko a sąsiedzi nic nie słyszą i nie widzą tak...ślepi i głusi są przecież.... co można w necie??? chyba wszystko to samo co i w życiu jeżeli moja znajoma lub znajoma znajomej zainteresowałaby się mężczyzną, co do którego mam nie najlepsze zdanie - oparte podkreślam na WŁASNYM DOŚWIADCZENIU Z NIM, ja powiedziałabym jej to każdy ma prawo do wyrażania własnych poglądów na czyjś temat, ale nie do oceny a Ty właśnie próbujesz oceniać postępowanie innej osoby na podstawie postów na dokladkę śmieszne to DAJ SOBIE SPOKÓJ aniołowi też niedźwiedziowi i innym również wspóczuje założycielce topiku, że musi czytać te "przepychanki" dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uważniejszy czytelnik
12:15 Cichutko Ci powiem Nie rozmawiam z Toba Evito w sposób jaki byś wolała, bo raczej nie jestem tym, którego szukasz...Chciałem Ci pomóc, bo...polubiłem Cię. Jeśli nie chcesz by topik był "podnoszony", po cichu powiedz - nie rób tego...i więcej tego nie zrobię... W następnych postach napisał, co dla niego znaczy to raczej. Miesiąc temu facet wyjaśnił kobiecie, o co mu chodziło, określił się, a wy ludzie nawet minimum wysiłku nie włożyliście w przeczytanie tego topiku. Pieprzycie te swoje mądrości już tyle dni, a żadna z was przemądrzałe baby nie zadała sobie trudu, żeby przeczytać topik i dopiero gadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piękne to jest
uważniejszy czytelniku baby??? a Ty chłop? cudowne jest takie odkrycie się , prawda? mężczyzna, który w ten sposób wyraża się o kobietach, nawet jeżeli nie ma na ich temat pozytywnej opinii jest poniżej jakiejkolwiek krytyki, bo chyba jesteś mężczyzną? skoro w takiej formie mówisz o kobietach najpierw naucz się elementarnego szacunku do płci przeciwnej , własnej również a dopiero potem zabieraj głos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela37
a propo tematu milosci to wszystko zależ od tego jaki jest ten facet .czym kieruje sie w życiu ijakie ma pragnienia oraz czego oczekuje od tej drugiej osoby?a pokochac można każdą kobiete z dziecmi czy bez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wole bez nicka
Czytając to cierpliwośc mi szwankuje:P A na powaznie dorośli dojrzali ludzie a tyle zamieszania i zmącenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do do dobrego serca
A co tobie dało prawo do tego tonu , którego użyłaś ? W poście jest zawarte pytanie - co wolno, a czego nie wolno w necie. "brudne wg mnie jest to, że ciągle starasz się grzebać w tych sprawach, które dotyczą prywatnych relacji i...intymnych dwojga obcych w sumie nam ludzi" Dla mnie brudne jest to, że pod pozorem troski o dzieci Ewity, opluła kogoś konkretnego, z zemsty . Nie wystarczył by jeden post, typu " mam podstawy przypuszcvzać , że człowiek , który podnosi topik, to ktoś, z kim spotkałam się w necie. Nasze kontakty były miłe, ale on się raczej nie zaangażował w znajomość ze mną. Może tobie sie uda, przypuszczam jednak , że też nie" I koniec zbawiania świata, rozumiesz , co piszę???? "to już Bóg oceni chyba" ty w to Boga nie mieszaj , Anioł sam się wystawił na ocenę ludzi , jasne ? "jeżeli każdy postępowałby jak Anioł" - to donosicielstwo kwitło by jak przed wojną światową w Niemczech. Mylisz donosicielstwo z brakiem interwencji na krzywdę dzieci za ścianą. "jeżeli moja znajoma lub znajoma znajomej "Ewita jest znajomą Anioła Ewity ? "ja powiedziałbym jej to" - rozumiem , poleciała byś z rewelacjami. Nie lepiej , najpierw poinformować , że sie ta osobę zna i na wyraźną prośbę , powiedziec swoje zdanie? "śmieszne to DAJ SOBIE SPOKÓJ" Jakim prawem zabraniasz i oCENIASZ co mam robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Komuś to jest potrzebne
Niech sobie pisze, skoro ma taką potrzebę , to tylko świadczy o osobowości tego człowieka , o jego kulturze i podejściu do kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VIRUS.
u›ä-0ä-˘ âL˘âT˘ä-uÓ0äܢ uLä-t|ŐH˘:J˘u>âL˘âT˘ä-uń0äo˘u›ä-0ä-˘u›ä-0ä-˘ âL˘âT˘ä-uÓ0äܢ uLä-t|ŐH˘:J˘u>âL˘âT˘ä-uń0äo˘u›ä-0ä-˘u›ä-0ä-˘ âL˘âT˘ä-uÓ0äܢ uLä-t|ŐH˘:J˘u>âL˘âT˘ä-uń0äo˘u›ä-0ä-˘u›ä-0ä-˘ âL˘âT˘ä-uÓ0äܢ uLä-t|ŐH˘:J˘u>âL˘âT˘ä-uń0äo˘u›ä-0ä-˘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tu się porobiło.... myślałam że ta rozczarowana Cichutko-Niedźwiedziem (którego i tak lubię nawet jak się komuś narażę :) ) już się nagadała i da sobie spokój, przecież napewno ma jego maila czy inny kontakt, to proszę te rachunki wyrównywać prywatnie, a to jest topik Evity jakby ktoś zapomniał Evito odezwij się co u Ciebie? czekam :) Kobietko co tam ? ;) Niedźwiadku pozdrawiam :) jak również wszystkich życzliwych, normalnie i zdrowo życzliwych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×