Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Evita 69

Jest tu facet,ktory moze pokochac kobiete z dziecmi?

Polecane posty

Nikito , wracając do pana pozdrawiającego nocą :) Miły , prawda? :) Dlatego już zajęty :D :P Ale są inni ... mam nadzieję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kto jest gospodynią topiku
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem...a czemu?zażalenia i wnioski możecie do mnie kierować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak tylko się pytam
Zdawało mi się, że ktoś inny przejął obowiązki, ale wszystko po staremu. To dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdyby nawet tak było , to bardzo to komuś przeszkadza? Bo myślę , że Evicie 69 na pewno nie . prawda Evito /z dużej lliterki / ? :P Czy mogę trochę się tu porządzić Evito , gdy Ciebie nie ma ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozwólcie, że powiem Wam co powiedziała mi Evita, kiedy przeczytała pytanie Jolik......Powiedziała \"Róbta co chceta!!(prawie jak Owsiak:P) Ja tam swoją sprawę już załatwiłam!!!\" Wredna trochę co??:P:P:P:P Babolu mój kochany!!!!:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.........pewnie,szczera jestem!po co będe zawracać gitare jak już znalazłam miłość mojego życia..albo mi się tak wydaje;);):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to rozumiem , że Nikita ma błogosławieństwo i przejmuje pałeczkę :P I strasznie się cieszę , że zdrowy rozsądek zapanował na topiku :D A dla wszystkich potwornie zazdrosnych i nie lubiących mnie bab mówię - wypchajcie się , będę tyle pomagać Nikicie ile mi zdrowia starczy i czasu , a wasze wredne teksty wcale mnie nie zrażą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne,kobietki!szukajcie swojego szczęścia,bo naprawde warto,nie zrażajcie sie trudnościami....trzymam za Was kciuki.........mooooooooooooocno!!!!!!!!!!!!!!!!!buziaczki!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Jolik 99
A możesz napisać, kto cię tu nie lubi. gdzie są te wredne teksty ? Nikt cię nie zna . Rozumiem, masz misję i trudno. Jesteś napalona na konflikt, oby ci celu , jakim jest pomaganie Nikicie, nie przesłonił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy to jest życzliwy tekst? \"Rozumiem, masz misję i trudno. Jesteś napalona na konflikt,\" Nawet jeśli mam \"misję\" jak to nazwałaś , to na pewno nie jestem \"napalona na konflikt\". Wystawiłam tylko język osobie , która bardzo , ale to bardzo mnie z jakiegoś dziwnego powodu nie lubi, Jeśli nie Ty nią jesteś , to naprawdę nie masz się czym przejmować i denerwować , bo nie jestem tu żadnym agresorem . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Jolik 99
Coś ci się koleżanko pomyliło. Przeczytaj powtórnir, co napisałaś o 20:41 i odpowiedz na pytanie. I nie odwracaj kota ogonem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś Cię bardzo nurtuje moja wypowiedź koleżanko :) Więc niech będzie tak : bardzo przepraszam wszystkie panie , które oną wypowiedzią poczuły się obrażone , może faktycznie za mocno powiedziałam :( bardzo przepraszam . Dobrej nocy wszystkim życzę , szczególnie tym które szukają i tym , ktorzy chcą znaleźć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja menda
Jolik rozweseliłaś mnie... ale to się nie liczy... bo zrobiłaś to podstępem jesteś nadal bardzo niegrzeczną dziewczynką :D siostra się nie ujawniła... nie znamy jej kwalifikacji może trzeba będzie rozejrzeć się za lekarzem :P co ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Seksuolog
Potrzebna porada ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Chyba sie trochę pogubiłam... Jolik, widzisz tu jakieś zazdrosne baby? albo kogos kto Cie nie lubi? No i o co chodzi z tymi mendami :O tyle sie ich narobiło... nie nadążam chyba :) Ktoś napisał, nawet nie wiem kto, ale miał rację - bezbronna nie jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maria1947
Nie trać nadzieji.Ja rozwód wziełampo 30latach ,a powód trochę podobny do Twojego.Mam 12-letnią córkę i doszedł jeszcze problem tata czy dziadek. Mam już z nim troje dorosłych dzieci i to one wpłynęły na to co się stało.Gdybym ciągnęła dalej to rodzina by się rozleciała......... Tez chciałabym znależć kogoś odpowiedzialnego.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"nie trać nadzieji\" to było do mnie czy do Evity? :) bo chyba ja powodu swojego rozwodu nie podawałam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja menda
Nikito🌻 jesteś moja droga... jak obiecałam zaglądam niekiedy:) a zaglądam... żeby podtrzymać rozmowę... i aby topik wypływał może zahaczy o niego SAMOTNY mężczyzna?... twoje przeznaczenie? ktoś tu ciebie pilnuje... twój anioł stróż zapewne /bardzo poważny z niego anioł/... i chroni przed takim złym stworzeniem jakim jest menda, sam mendą się nazywając /mówiłam szeptem... jednak smutno/ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja menda
Panie seksuologu... proszę przedstawić swoje uprawnienia kserokopię dyplomu oraz pozwolenia o na prowadzenie praktyki lekarskiej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj M... właśnie nie wiem kto mnie tu pilnuje... i czy przed Tobą? wątpię, ale jak juz wspomniałam wyżej ( i ktoś inny też) bezbronna nie jestem i aniołów czy też anielic stróżów nie potrzebuję :) nie smuć się 🌻 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja menda
już się nie smucę:) "bezbronna nie jesteś" to mówiłam ja... menda miłych snów życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj nagle wymyśliłem Ciebie Twoje imię zadźwięczało we mnie Choć tyle innych jest Wciąż słyszę jego dźwięk Do mnie mów najłagodniej Jak tylko Ty potrafisz I podaj rękę spłoszoną Szczęściem nagłym Dla Ciebie usta moje I ciepło moich dłoni A potem przyjdą noce Jak psy wierne pod nasz dom Choć tyle innych jest Wciąż słyszę jego dźwięk Do mnie mów najłagodniej Jak tylko Ty potrafisz I podaj rękę spłoszoną Szczęściem nagłym Dla Ciebie usta moje I ciepło moich dłoni A potem przyjdą noce Jak psy wierne pod nasz dom /Dżamble

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Przeznaczenie*
przede mną się nie schowasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne , że nikt nie schowa się przed swoim przeznaczeniem :) Każdy jakieś ma :) Miłej niedzieli wszystkim życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×