Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość help help help

Dziewczyny!!!! Gdzie kupię dzianinową sukienkę, obcisłą, do kolan, z golfem

Polecane posty

Gość help help help

czerwoną lub brązową, w cenie do 200zł? Plis, jak wiecie, to dajcie znać, bo dziś byłam w H&M, C&A, Promodzie, Tatuum, Orasyu, Reserved i nie widziałam nigdzie takiego cuda:( W ogóle nie wiem, czy coś takiego dostanę:( Widziałam kiedyś jakąś ulotkę z podobną, ale czarną, ale bardzo, bardzo mi zależy na takiej kiecce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukałaś na allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość help help help
nie szukałam. Ale tam nie ma nic takiego raczej. Są jakieś szmatki:( Ja bym chciała przymierzyć i to musi być sukienka nie jakaś tam, tylko taka z dobrej wełenki. I nie mam konta na allegro. No, cena może być ewentualnie do 300zł, ale lepiej ok. 200:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatnio
Kupiłam w solarze,ale troche ponad 200zł/nie pamietam dokładnie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usa1234
www.victoriassecret.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OLIVIA_
W lumpeksie sa takie ,ładne i tanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usa1234
a fakt w Solarze takich duzo widzialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekierkaSzymona
mam taką czarną z duuużym golfem do kolana bez rękawów.o taka chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usa1234
do Szukalas na Allegro, umiesz czytac ze zrozumieniem, bo zaczynam miec watpliwoesci :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usa1234
Jak nie masz nic do doradzenia w temacie to nie zasmiecaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukałaś na allegro
hehe z golfem..............polecam majty :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba ktoś nie wie co to
jest dzianina, a moze ktoś coś tu chce zareklamowac z Allegro jakieś badziwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usa1234
kiepskie poczucie humoru...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukałaś na allegro
no nie umiem właśnie:-P tłumacz poszedł do sracza:-P więc sama kombinuję:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba ktoś nie wie co to
Dzianina - wyrób włókienniczy płaski powstający przez tworzenie rządków lub słupków wzajemnie ze sobą połączonych oczek. Przędza w dzianinie ma bardzo duże wrobienie, dzięki czemu dzianina jest bardzo elastyczna i rozciągliwa we wszystkich kierunkach. Dzianina w przeciwieństwie do tkaniny tworzona jest z jednej nitki na maszynach saneczkowych lub jednej, czy wielu osnów, wykonywana na osnowarkach. Mogą być gładkie, wzorzyste, ażurowe, fakturowane lub z okrywą włókienną. W przeciwieństwie do tkanin, dzianiny rzadko trafiają do sprzedaży w metrażu i są w większości konfekcjonowane. Dlatego producent dzianin musi posiadać dodatkowo, dział szwalni. Dzianiny to również wyroby wykonane sposobem domowym, przy użyciu dwóch lub więcej prostych drutów stalowych, aluminiowych, czy nawet prętów z tworzywa sztucznego ewentualnie drewnianych patyczków, tzw. robótki na drutach. W ten sposób wykonywano dzianiny już w starożytności. Dzianiny to wyroby różniące się zasadniczo od innych wyrobów włókienniczych płaskich. Wykonywane są z jednego układu nitek - osnowy (ewentualnie kilku osnów). Nawet w tzw. dzianinach wątkowych rolę wątku pełni również jedna z osnów. Podstawowymi cechami dzianin są: * duża elastyczność * rozciągliwość we wszystkich kierunkach * miękkość * przewiewność * mała stabilność wymiarów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajne widziałam w Zarze (rozszerzane), zerknij może do Mango Dziewczyny mają rację z Solarem, może też Simple

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba ktoś nie wie co to
do szukałas na Allegro - nie dziękuj, nie ma za co :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość help help help
o rany... nie chodzi mi o halke do spania, tylko o sukienkę WEŁNIANĄ, na jesień, z golfem, obcisłą:o Przecież w czymś takim jak z allegro to moge co najwyżej spać, i to jak mi się piżamy zapodzieją:o Nie gustuję w takich wdziankach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość help help help
No to poszukam jeszcze. Ale czy one są tez w kolorze czerwonym, pomarańczowym, jakimś brązie? Bo ja gdzieś widziałam taką, ale była tylko czarna. No i to było na jakiejś ulotce, tylko kawałek było widać, nawet nie wiem, czy to sukienka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupilam w lumpeksie welniana sukienke z dekoltem w serek za 10 zl, tyle ze szara.. musialabys poszukac. a jak nie jestes przekonana do second\'ow to szukaj tam, gdzie radzi limonka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ja bym chciała taka brązową
lub bezową❤️ Ale da się kupic taką sukienkę, ładną jakąś, ale taką zupełnie prostą, bez zbędnych ozdób i rozszerzeń, taką do kolan, za mniej niż 200zł?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ja bym chciała taka brązową
ale nie w SH:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość help help help
Właśnie nie wiem, nawet nie wiem, czy jeszcze w ogóle gdzieś taka kupię:) Zwłaszcza czerwoną. Ale fajnie by było;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość help help help
O, znalazłam coś podobnego na stronie reserved: http://www.re-reserved.com/pl/nowinstores/index.htm Tam w kolekcji trzeba sobie przewinąć i taka dziewczyna z czapka w kratę ma sukienke wełnianą:) Ale ja bym chciała taką lepiej leżącą;) i czerwoną lub brązową... Poza tym tej nie widziałam e Reserved, jakieś oszustwo:( A mogłabym chociaż przymierzyć i zobaczyć czy będe w podobnej mogła chodzić:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może jeszcze ktoś się wypowie
???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambinek
ja chyba w H&M coś takiego widziałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość help help help
Dzisiaj przeszłam wszystkie te sklepy iw iele innych, bo obeszłam całego Klifa i Arkadię- nigdzie nia było takich sukienek:( W zarze były jakieś dwie, nawet czerwone, z golfem, ale dość cienkie, no ale nie było rozmiarów!!! Same Li XL:o A ja potrzebuję S... Był za to geniaslny sweter z golfem, długi, myślałam, ze to taka sukienka. Moherkowy, z golfem, za pupę. Ale jednak jako sukienka za krótki...:( Bu. Chyab będę musiała się nauczyć robić na drutach i sama sobie wydziergać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×