Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KTM

PROSTE WŁOSY NA ZAWSZE???

Polecane posty

nataszka - trwale prostowanie to raz, że kosztowny zabieg, dwa nie zawsze skuteczny. Ja bym proponowała zainwestować w jakaś na prawdę porządna prostownicę;) Rozejrzyj się może w sklepach fryzjerskich- ja Ci mogę zasugerować taki model http://www.kalamis.pl/product-pol-3524-Prostownica-Hair-Goddess-Special-Edition-Black-elegancka-torebka.html jest to prostownica z płytkami ceramiczno-turmalinowymi, które powodują, że włosy się nie elektryzują, a co za tym idzie nie puszą aż do tego stopnia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxMalaPyskataxxx
Ja mam czasem kręcone , czasem loczki.. A najgorsze jest to ze wyprostuje wlosy to zostaja mi na jakiejś 10 , 15 min i zas mam kreconee ;/ co trzeba z nimi zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojojojj
hey mama pytanko ostatnio bylam u fryzjerki pytac sie o trwala prosrujaca i powiedziala mi ze uzywa jakiegos preparatu po ktorym trzeba prostowac wlsoy jeszcze przez 2 miesiace zeby sie to utrwalilo, slyszalyscie cos o takim sposobie?? bo ja nie;pchce wiedziec czy to warto robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k1992
słyszałam ze po takim zabiegu włosy są bardzo uszkodzone, slebe i łamliwe. czy to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość livinio
Moim najnowszym odkryciem jest keratynowe prostowanie włosów. Ostatnio przeczytałam o tym sposobie - http://www.warszawa.berendowicz-kublin.pl/show.php?id=30&lang=pl&m=1 i wydaje mi się, że jest to jedna z lepszych i bezpieczniejszych metod. Ma się spokój na ok 4 miesiące włosy wyglądają zdrowo i ładnie. Ktoś może próbował tej metody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, szukam pomocy ponieważ od urodzenia mam kręcone włosy i jest to moim utrapieniem. Marzę o prostych włosach, prostownicą trochę je wyprostuje ale zaraz potem są one kręcone. Już raz prostowałam " trwale" u fryzjera ( płyn bardzo mocno działający - coś jak trwała ondulacja na bazie chemi) ale zraz po wyjściu od fryzjera włosy mi się pokręciły. Mam czarne, bardzo, bardzo grube włosy - przypominają czarną żyłkę dlatego pomyślałam że wyprostuję je płynem firmy Soft sheen Carson Dark and lovely kupionym w AFRO SHOP w Niemczech. Jest to preparat dla włosów murzyńskich i nie bardzo wiem jak zadziała. Czy któraś z was słyszała o tym produkcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia9022
Dobrym i długotrwałym sposobem jest Zabieg polegajacy na nałozeniu na wlosy keratyny.jest to wydatekmniej wiecej 400zl alewlosy idelanie proste:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziiiiik
Też miałam to prostowanie keratyną. Ja robiłam w spa cece. No i tak : włosy są gładsze, to fakt. Nie puszą się tak a to było jednak moim najwiekszym problemem no i na tym najbardziej mi zależało. Idealnie proste nigdy nie będa, ale efekt jest mniej więcej taki jak po prostownicy no tylko nie pali sie włosów co dzień. Zobaczymy jak długo będzie mi się efekt utrzymywał, mojej znajoma po tym samym juz długo ma proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem fryzjerka od paru lat. i powiem wam ze tzw "trwała prostująca" jest zabiegiem chemicznym ktory niszczy naturalna strukturę włosa. łamie ja wiec włosy nigdy nie wrócą do starego kształtu. Zabieg keratynowy jest o wiele bezpieczniejszy dla włosów. sama robię te zabiegi :) Wien wiem na czym polegają .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o ludzieeeeeeee
A ja mam na maksa proste włosy i chciałabym fale :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o ludzieeeeeeee
Ale nie chcą mi się kręcić i od razu mi się prostują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o ludzieeeeeeee
No właśnie :D Koleżanki mówią, że mi zazdroszą, a ja zazdroszczę im tych fal i loków :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ma kreciołki straszne. i dlugo nei mogłam ich polubic. prostowalam namiętnie. ale wkoncu sie zaprzyjaźniłam z nimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość layla86
Ja zrobiłam trwałą prostująca w Farouku. Efekt super. Po pół roku poszłam poprawić odrosty. Nic dodać nic ująć, efekt porażający, szczerze polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Są dwie metody prostowania włosów chemiczne prostowanie i prostowanie keratynowe, to pierwsze bardziej się sprawdza na włosach naturalnych a to drugie na zniszczonych lub farbowanych czyli takich jak moje heheh, Robiłam prostowanie keratynowe około sześć miesięcy temu i jestem bardzo zadowolona, co prawda włosy zaczeły wracać do poprzedniego stanu ale i tak jest super polecam dziewczynę która i to zaproponowała jest bardzo dokładna. trochę się obawiałam tego zabiegu bo jest dosyć drogi więc zasypywałam ja telefonami ze swoimi wątpliwościami zawsze udzieliła mi wyczerpującej odpowiedzi http://gretastorynews.blogspot.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irminananana
Dzięki lilianna35 zadzwoniłam do niej i już się nie boję jestem umówiona i zadowolona, napisze jeszcze jak będę po zabiegu pozdrowienia :))))))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Chcę sobie zrobi trwałą prostującą, ale szukam sprawdzonego salonu, który dobrze taki zabieg wykona. Może ktoś się orientuje gdzie w Poznaniu najlepiej się zgłosić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś też miałam ten problem, non stop falujące włosy, a teraz marzę, żeby się choć trochę pokręciły, moje włosy są proste bez używania prostownicy:) No cóż kobieta zmienną jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lokiania
Hej dziewczyny, byłam ostatnio na prostowaniu keratynowym z firmy Alfaparf, jestem bardzo zadowolona włosy są błyszczące i wygładzone, jedynie co to używam teraz suszarki z rana i są proste, polecam osobiście Haircoccon w Katowicach, profesjonalnie i relatywnie tanio:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klgj,cvj,n.
czy ktos ma instrukcje do prostowania fraukiem, kupilam zestaw, jednak nie dostalam instrukcji, prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy znacie jakiś salon w Warszawie w którym wykonują zabieg prostowania kosmetykami Goldwella?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można zrobić trwałe proste na kilka miesięcy. Ale nie każdy fryzjer robi takie włosy. Trwała kosztuje do 400 zł lub niżej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry wszystkim Kobietkom!  Jestem studentką Psychologii i prowadzę badania dotyczące obrazu siebie i funkcjonowania zawodowego kobiet. Wszystkie kobiety, które NIE mają dzieci, a ponadto są aktywne zawodowo proszę o pomoc. https://docs.google.com/forms/d/1Y3fohcOGcHLCP8ZPQMBK6Unl75JsBdGM7gIIIjPNyxg/viewform?c=0&w=1 Każda uzupełniona ankieta jest dla mnie na wagę złota. Z góry dziękuję! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem Wam ze to jest salon do którego powinnyście na pewno trafic http://beauty-center.pl/ To jest rewelacyjne miejsce dla kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×