Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KTM

PROSTE WŁOSY NA ZAWSZE???

Polecane posty

Gość julcia123
Czesc ja tez mam strasznie nijakie włosy są niby falowanie ale bardziej się puszą i nie moge ich doczesać nie nawidze swoich włosów dlatego często je prostuje ale boje się ,że je zniszcze a jestem jeszcze bardzo młoda bo mam dopiero 13 lat i chciałabym sobie zrobić taką trwała prostą ale nie wiem czy to w moim wieku jest możliwe ja ma brązowe włosy dłługie do połowy pleców nigdy nie farbowałam i nie robiłam trwałej ani innych poważniejszych zabiegów u fryzjera oprócz ścinania .Gdybyscie mi mogły powiedzieć czy to w moim wieku możliwe i czy to zniszczy mi włosy oraz gdzie takie coś moge zrobić w jakim salonie ile to kosztuje i ile się trzyma byłabym bardzo wdzięczna z góry dzięki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorina
Julcia na poprzedniej stronie pisałam gdize za ile ,na ile itd Wystarczy poczytać :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość c4rr3r4
sorina mam proste gladkie i lsniace nie wiem na jakiej firmie robi ale jak same wyschna tez sa proste chodzilo mi o to ze myje codziennie rano przed praca wlosy i dlatego musze je suszyc bo sa dlugie i zanim by wyschly to bym spozniona byla;p i tez robie tylko odrosty ale niestety albo stety wloski bardzo szybko mi rosna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorina
to sie pochwal zdjeciami :D no i jak możesz to też z przed zabiegu. I zapytaj się jakie to kosmetyki. Bo ja się dowiadywałam w największych salonach we Wrocławiu i np Schwarzkopem nie prostuje się tylko rozprortowywuje i fryzjerka która to robi powiedziała że po tym nie bedą gładkie i proste ze trzeba je doprostowywać. I te zaniegi o których pisałam wcześneij i inne dziewczyny też na goldwellu i Farouku trwają 5 godzin i 2 fryzjerów musi być przy tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość c4rr3r4
przed zabiegiem prostowalam w sumie nigdy nie mialam zadnych kreconych one sie po prostu brzydko wywijaly szczegolnie przy wilgotnym powietrzu i tez robilam 5 h i robily dwie fryzjerki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorina
Hmmm to zapłaciłas ok 230 zł i masz na 400 miesiące? To może to było faroukiem? Bedziesz jeszcze tam prostować? zapytaj fryzjerów. Po kosmetykach goldwella odrosty po roku można robić nawet wiec cenowo wyjdzie tak samo ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julcia123
no tak a ile wz macie wsyzstkie lat bo mis ie wzdaje ,e jesteđcie wsyzstkie dorose i nie wiem cyz bde daa sobie to yrobi teray bo jak cyztaam to sorinie kayali cyekac pol roku az jej sie naprawia bo miala za bardzo spalone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorina
Julcia coś Ci się z klawiaturą stao i nie wiem czy dobrze zrozumiałam że boisz isę ze jesteś za młoda zeby robić takie prostowanie? ja mam 25 lat i gdyby takie coś było dostępne kiedy miałam 15 i stać by mnie było to bym się nie zastanawiała :D Mozesz zapytac fryzjerkę. Tak będzie najpepiej. Ja dopiero będę prostować w styczniu. Bo moje włosy są za krótkie :/ Jak wyprostuję ot napisze jakie sa efekty itd :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kj25
Cześć dziewczyny! Weszłam na wasze forum i z chęcią się do was dołanczam...otóz..też mam z natury kręcone włosy ale prostuje je od ponad 2 lat i niestety są sianowate więc prostowanica musi być. Od niedawna uzywam produktów fryzjerskich i sa świetne!zwłaszcza CHI jedwab czy keratyna, świetnie nawilżaja włosy i dbają o nie przed wilgocią(więc sie nie puszą),wysoką temperaturą, są gładkie i zadbane jak od fryzjera.Polecam wszytkim dziewczyną które mają wysuszone i zniszczone włosy.Koleżanko od rozjaśniania uzywaj takich produktów a prostowanie nie bedzie grało roli tyle że odpowiednio je nawilżaj:))Miałam rozjaśniane wiec wiem co mówie:)))Pozdrawiam i niepolecam trwałego prostowania-osłabia i niszczy cebulki :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorina
A czy Ty miałaś robione trwałe prostowanie włosów? To polega na zmianie struktury włosa i jest napewno lepsze jak zrobi się takie coś raz w roku niż jechanie po włosach codziennie prostownicą :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julcia123
zgadzam sie z soriną nie ma po co prostowac codziennie włosów jak można raz na pół r0oku moja mam ma bardzo spalone włosy bo cały czas prostuje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda-do2.pl
PESTKA-4 proszę napisz w jakim zakładzie prostowałaś włosy na podlasiu i za ile, ja jestem z Białegostoku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorina
Ja po prostownicy miałam tak zniszczone ,że fryzjerki nie chciały zrobić mi tej trwałej :/ Ale teraz naprawde mi odżyły więc jeszcze 3 miesiące i będę robiła to prostowanie na stałe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teleranek
oczywiscie że prawda. Są nawet żele do włosów w sklepach do trwałej i prostujesz sobie nakładasz żel i masz proste kilka miesięcy! Ja trwalą robie z lokami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teleranek
oczywiscie że prawda. Są nawet żele do włosów w sklepach do trwałej i prostujesz sobie nakładasz żel i masz proste kilka miesięcy! Ja trwalą robie z lokami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorina
Ta jesne :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julciacia
nie wiem czy ty sie z choinki urwałaś teleranek jak ja prostowałam takim żelem to mi sie nie chciało trzymać przez minute

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość c4rr3r4
teleranek ty sam zel jestes;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XxXkiiaXxX
a może ktoś wie gdzie taki zabieg się robi mam kręcone włosy i pragnę je mieć proste proszę o szybką odpowiedz !!! naprawdę mi na tym zależy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorina
w większych salonach fryzjerskich .Pytaj o prostowanie włosów Goldwellem albo Faroukiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szilaa
ja bede miec robiona trwałą faroukiem, zgadzam sie ze tylko goldwellem i faroukiem warto, bo reszta to psudoprostowanie, na długie wlosy trzeba wydac ok 450zł, nie ma co sie oszukiwac za 80zł cudow nie bedzie, ogolnie to polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szilaa
ja bede miec robiona trwałą faroukiem, zgadzam sie ze tylko goldwellem i faroukiem warto, bo reszta to psudoprostowanie, na długie wlosy trzeba wydac ok 450zł, nie ma co sie oszukiwac za 80zł cudow nie bedzie, ogolnie to polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szilaa
ja bede miec robiona trwałą faroukiem, zgadzam sie ze tylko goldwellem i faroukiem warto, bo reszta to psudoprostowanie, na długie wlosy trzeba wydac ok 450zł, nie ma co sie oszukiwac za 80zł cudow nie bedzie, ogolnie to polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorina
kiedy prostujesz? wrzuć zdjęcia przed prostowaniem tylko takie jak wyschną po wymyciu bez prostownicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szilaa
prostuje w piatek.nie mam włosów mega kęconych,raczej lekko powywijane i mega puszące, prostownica obowiązkowa.widziałam efekt po farouku i był naprawde super dlatego sie skusiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorina
OOO :) To daj swije zdjęcie przed i po

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wdowa87
a znacie może jakies salony w okolicach Katowic które wykonuja ten zabieg wlasnie na goldwellu lub farouku ?? :) potrzebuje naprawde dobrego salonu, kasa sie nie liczy :) chce miec widoczny efekt ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariolllka
fajne opisy są na http://www.handsomemen.pl/Tag,Chemiczne%20prostowanie.html Prostowanie chemiczne ZAWSZE niszczy włosy , w mniejszym lub większym stopniu - tak naprawdę zależy od kondycji włosa , od produktów jakich używa fryzjer, ale nie ma co si oszukiwac -chemia wnika w strukturę włosa, zmienia go od wewnątrz, zatem ryzyko że może zaszkodzić jest zawsze - Do najpopularnieszych metod prostowania w Polsce używamy : Sodium Hydroxide - wodorotlenek sodu, najsilniejszy, ale i najskuteczniejszy ze środków. Substancja zmiękcza włókna włosa i je spulchnia. Preparat występuje w stężeniu 5% i 10%, jego pH waha się od 10 do 14. Wg polskich przepisów w profesjonalnych preparatach nie może jednak stanowić więcej niż 4,5% wagi preparatu. Im silniejszy jest preparat, tym czas działania oczywiście powinien być krótszy. Mocniejsze stężenie zapewnia również większy efekt. Przed zabiegiem włosy muszą zostać umyte. Proces prostowania włosów tą substancją jest nieodwracalny, co oznacza tyle, że włosy znów będą naturalne i skręcone gdy odrosną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szilaa
ja jak pisałam wcześniej prostowałam włosy faroukiem niecały mieś temu, jest bardzo zadowolona, włosy są proste i nie zauważyłam żeby były zniszczone, w moim przypadku wrecz przeciwnie,mniej wypadają i intensywniej sie byłyszczą.polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolkamulatka
a co radzicie mulatce ktora ma włosy skręcone jak sprężynka od długopisu, po prostu afro? pomóżcie! nie chce miec calkiem prostych tylko fajne loki o dużym skręcie... bardziej skręcone niż fale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×