Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KTM

PROSTE WŁOSY NA ZAWSZE???

Polecane posty

Gość roksia05
Hymm..tylko chodzi o to,że ja mieszkam na wsi i w okolicy nie ma za bardzo salonów gdzie wykonują to prostowanie i nie mam za bardzo szans zeby porównać jak to robią w tych salonach. I tylko ten jeden właśnie znalazłam..ale jak mówisz ze to za tanio to nie wiem:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorina
Ja tez mieszkam na wsi Na prostowanie jechałam 60 km. To prostowanie nie ma sensu na byle czym i u bylejakoiego fryzjera bo tylko zniszczysz włosy. Kilka lat temu robiłam takie prostowanie i dosyć ze wcale mi nie wyprostowało to jeszcze zniszcyzło i spaliło Smrud był przy każdym myciu az wszystkie ściełam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roksia05
Kurde:/ A ty ile dałaś za to prostowanie,które naprawde przyniosło efekt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorina
700 zł i odrosty będę robić tak ok 1,5 roku po prostowaniu pierwszym. To jest goldwell i on jest drogi .W jednym z salonów chcieli 1600 zł :/ Ale farouk jest tańszy bo ok 300 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patka2241
jest taki zabieg i robią to fryzjerzy którzy przeszli kurs ;] trzeba się pytaqć w zakładach w mojej miejscowości kosztuje to 180 zł i jest na około 6 miesięcy :) a polega na tym że nakłada się preparat na włosy a potem się je prostuje ... i trwa to 4 godziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trwała prosta - podobno bardzo niszczy włosy - nie dałabym sobie tego zrobić, nawet fryzjerzy odradzają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorina
proszę aby osoby nie pisały ze niszczy włosy skoro nie miały robione i pytają fryzjerów którzy nie robili tego . Ja robiłam goldwellem i włoski sa miękkie lśniące i się nierozdwajaja . Wcale nie sa zniszczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorina
Patka trwałe prostowanie jest na stałe a nei na 6 miesięcy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proszę aby osoba dała się wypowiedzieć każdemu kto ma na to ochotę. ty masz swoje zdanie, inni też maja swoje zdanie - uszanuj to jeśli jest nowy specyfik który faktycznie nie niszczy włosów to super! można w takim razie prosić o linka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorina
poczytajcie wypowiedzi moje wcześniej kilk astron do tyłu Wszystko tam pisze jak się robi czym za ile itd Zdjecia przed i po też są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta wiesz co jak czytam takie coś to aż mnie nosi :/ Jak Ci się podobają loczki ,siano itd ot sobie je noś. Jakbyś nie zauważyła ten temat dotyczy trwałego prostowania włosów ,a nie "pokochaj siebie taka jaka jesteś" Ja zawsze chciałam mieć proste włosy i będe je miała dzięki temu ,ze wymyślono w końcu trwałe prostowanie. Jeśli mi się zniszczą włosy to mi odrosną. CO za problem ? Wczęsniej nie miałam prostowanych trwale, nie robiłam trwałego kręcenia, nie rozjaśniałam włosów , nie robiłam żadnych pasemek a i tak miałam strasznie zniszczone. I ti nei chodzi nawet o to czy będa zniszczone czy nie,ale wielu osobom nie pasukją włosy kręcone. Ja mam strasznie grube włosy i jest ich bardoz dużo. Nie mogę chodzic w rozpuszczonych bo mam 3 razy większą głowę.Przy każdej wilgoci puszą się i jest ich 3 razy więcej i nie ważne czy mam piankę na włosach czy nie. W lecie nie da się tak chodzić. Poza tym nawet jak sobie łądnie ułożę loki to ja się w nich naprawdę źle czuję jakbym była nieuczesana. A więc jednak się niszczą? Sorina czytam twoje wypowiedzi i wiesz co trzymaj się, żegnam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorina
Jordan jakbyś czytała to byś wiedziała ze opisywałam stan przed prostowaniem Teraz sa takie jak na zdjeciach miękkie śliskie błyszczące gładkie i proste. Wypowiadam się bo anim prostowałam swoje włosy to rok czasu siedziałam w internecie czytajac wszystko co jest i wiem ze jak chce się mieć dobrze zrobiony zabieg to tylko goldwell albo farouk i to u spraedzonego fryzjera bo jak coś źle zrobi to albo spali albo beda sie łamac po jakimś czasie. Ja jestm 9 miesięcy po prostowaniu a włoski sa nadal cudowne. Opisuje tu wszystko jak było i jak to wyglada teraz żeby innym było łatwiej a sa osoby które nie mają zielonego pojęcia o tym ( fryzjerzy także - byłam u takiego ostatnio podciąc włosy ) a wypowiadają się jak to niszczy. Jak się zrobi beznadziejną metodą to niszczy wiec jeśli ktos chce mieć piekne proste i zdrowe włosy to tylko goldwell albo farouk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorina
Tak tylko fale były na godzine potem robiła się jedna wielka szopa i włosy były strasznie zniszczone nigdy gładkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żuczek82
Gdzie można w Katowicach lub okolicach wykonać zabiek prostowania kosmetykami goldwell??? Proszę o pomoc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorina
Podzwoń po wiekszych salonach w okolicy i zapytaj czy tam prostują tym zabiegiem. Ja tak zrobiłam z Wrocławiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorina
Ja tez mieszkam na wsi do Wrocławia mam 60 km ale nawet nie szukałam po jakiś małych miasteczkach do okoła bo CI fryzjerzy nawet nie wiedza o co chodzi. Jeśli coś pójdzie nie tak to włosy sa praktycznie do obcięcia dlatego warto znaleść naprawdę dobrego , doświadczonego w tym fryzjera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorina
jak się robi byle czym i u byle kogo to niszczy . Ja robiłam 10 miesięcy temu Włoski sa super miękkie , lśniace i proste U mojej siostry tak samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorina
jak się robi byle czym i u byle kogo to niszczy . Ja robiłam 10 miesięcy temu Włoski sa super miękkie , lśniace i proste U mojej siostry tak samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć! słuchajcie..mam wielki problem.. przeczytałam wszystkie wasze wypowiedzi i nadal nie wiem co zrobić,bo wasze zdania są podzielone.. mam włosy podatne na "skręcanie" (loki) i są one bardzo grube i puszyste;( żeby podkreślić loki muszę nakładać pianki-a tym oto sposobem przy każdym myciu głowy strasznie wypadają mi włosy..więc nie zbyt uśmiecha mi się coś takiego.. ostatnio wymyśliłam sobie trwałę prostującą,ale boję się zaryzykować,iż na moje włosy taka trwała może nie "zadziałać" i po prostu stracę pieniądze.. proszę o poradę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patka2241
Ejj .. a w waszych miejscowościach ile taki zabieg kosztuje ? bo podobno czym większe miasto tym taniej .. u mnie w lecie kosztowało 200 zł a teraz kosztuje 180 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patka2241
Ooo kurcze .. to ja chciałam przed balem gimnazjalnym zrobić ale skoro takto z tym jest .. to może lepiej nie robić ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patka2241
Napisałaś : "Patka trwałe prostowanie jest na stałe a nei na 6 miesięcy " ale mi fryzjerzy mówili co innego ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorina
bo to co ci mówili to jakis ich badziewne pseudoprostowanie i za taką cenę nei ma co się dizwić . Jesli chcecie miec proste włosy na zawsze ( odrost jest już normalny ) to albo firmą Goldwell albo farouk te inne rozprostowywują tylko włosy i niszczą je strasznie Ale zabieg Goldwella i Farouka jest już dużo drzszy i tak Goldwell to koszt od 700 zł do 2000 a farouk tak ok 500 zł na włosach długich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorina
A jeszce co do niszczenia włosów to moje były straszne gdy używałam prostownicy a po prostowaniu goldwellem suszę je suszarką i co 4 miesiące podcinam ko ncówki DO tej pory mi się nie rozdwajają , ko ncówki sa sper , włosy miękkie , gładki i nigdy wcześneij takich nei miałam a nic na nie nie kłade , szampon i od zywka do spłukiwania wystarczają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorina
misiaa nie za bardzo rozumiem w czym mamy Ci pomóc? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×