Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KTM

PROSTE WŁOSY NA ZAWSZE???

Polecane posty

Gość KTM

SŁYSZAŁAM ZE FRYZJER MOZE WYPROSTOWAC WLOSY RAZ NA JAKIS DLUZSZY CZAS NP NA POL ROKU I NIE TRZEBA JUZ PRZEZ TEN OKRES UZYWAC PROSTOWNICY JESLI SLYSZALYCIE O CZYMS TAKIM TO PISZCIE ILE TO KOSZTUJE I GDZIE MOZNA TO ZROBIC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro mozna zrobic trwala krecona (loki) to w sumie logiczne by bylo gdyby dalo sie tez wlosy trwale wyprostowac, powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KTM
DOKŁADNIE TAK SAMO POMYŚLALAM JAK TO USLYSZALAM ALE NIE WIEM CZY TO JEST PRAWDA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kateeee
Witam! Mozna zrobic "trwałą prostującą"... Teoretycznie trzyma sie 3 miesiace ale to zalezy od wlosów...Ja zrobiłam ponad rok temu i do tej pory jest ok. Musisz spróbowac inaczej sie nie przekonasz. Adres salonu w Wawie moge podac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KTM
a ile to mniej wiecej kosztuje i jak to sie robi?? naprawdesa proste tak jak po prostownicy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kateeee
ok.150zl. są proste ale nie "ulizane" jak po prostownicy.łatwo sie układają po umyciu... Ja jestem zadowolona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kateeee
Jak sie robi? Tak jak trwałą tyle że zamiast walków są specjalne długie i sztywne papierki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KTM
hehe to spoko a mozesz mi jeszcze powiedziec jakie mialas wlosy przed tym zabiegiem mocno kercone czy lekkie fale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KTM
i czy to niszczy bardzo wlosy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kateeee
Jakie miałam/ Nijakie...Raz sie mocno kręcily a raz tylko falowały,czy niszczy? nie bardziej niż farba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie polecam tej metody prostowania - niszczy włosy a niewiele daja i wystarcza na bardzo krótko, u mnie raptem 2 tygodnie :( po prostu moje włosy lubią falować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez chcialam tak zrobic, ale slyszalam ze wlosy sie bardzo niszczą, a co najlepsze to że zostaje taki puch :O u mnie na pewno by tak bylo, bo mam juz takie wlosy od farbowania dlatego zostaje mi narazie prostownica chociaż powiem tak, ze bylam kiedys u fryzjerki, ktora bez prostownicy wyprostowala mi szczotką i suszarką wlosy, efekt zniewalający, bez puchu, wcale sie nie kręcily, ale to tez dzieki szamponowi i odzywce wygladzającej musze sobie taka kupic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eevie
2 tygodnie??? To chyba jakis oszust Ci to robił a nie fryzjer!!! Ja słyszałam, że można to chemiczne prostowanie robić na produktach Welli ale to jakaś totalna porażka. Ja i moje 2 koleżanki (na zasadzie reakcji łańcuchowej, hehe) miałyśmy prostowane na preparatach Joico i efekt jest po prostu mistrz!!! Pół roku to absolutne minimum - chodzi głównie o to, że włosy, które odrastają od skóry siłą rzeczy nie są wyprostowane ale nie widać tego od razu bo są rozprostowywane pod własnym ciężarem a poza tym wiadomo, że im DALEJ od skóry głowy tym trudniej wyprostować włosy. Włosy po tym zabiegu trzeba myć szamponami i odzywkami nawilżającymi, do włosów suchych albo farbowanych i nic złego wówczas z nimi nie ma. Robią to napewno w Katowicach w salonie na Fliegera 5, niedaleko AWF i w Warszawie, na Jerozolimskich po drugiej str. pałacu kultury na odcinku między pałacem a rotundą (nie pamiętam jak się ten salon nazywa). Koleś w Katowicach jest bardzo zorientowany i 10 razy Cię zapyta czy na pewno chcesz i nie bedzie tak, że za miesiąc będziesz chciala mieć krecone itp. a w wawie jest straszna rotacja ludzi i trzeba im tłumaczyć łopatologicznie o jaki zabieg Ci chodzi, bo mogą np. przez 10 minut twierdzić, ze nigdy czegoś takiego w salonie nie robili ;) buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja robilam we wroclawiu
ja też robiłam to prostowanie, ale nie jestem do konca zadowolona, jedyne co mi sie podoboa, to to że o tej porze roku (deszcze, mgła itp, włosy mi się nie puszą, nie falują itp) ale z tym prostowaniem to jest tak, że jak po myciu porządnie ich nie ułoże (suszarka, czasem nawet prostownica) to się i tak wykręcają na wszystkie strony... jestem ciekawa czy ktoś też robił to we wrocławiu i jakie są efekty.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upppp
upp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -DDDdD
ZZABIEGU NIE POWINNO SIE ROBIC NA WLOSACH ROZJASNIONYCH ..NIE POLECAM NIE DOSC ZE MUSIALAM OBCIAC WLOSY TO JESZCZE MIALAM SIANO NA MAXA ROK RECHABILITACJI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja wlasnie mam
a ja wlasnie mam na glowie nie udana trwala i chyba pojde sie poytac po fryzierach czy mozna to wyprostowac,wiem ze po tych zbiegach bede miec zniszczone wlosy na maksa ale chce miec proste wlosy a nie jakies glupie loczki po trwalej. i tak teraz codziennie prostuje je a to tez niszczy wlosy.kiedys mi odrosna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja poprosze
witam do Kateeee prosze adres gdzie mozna porzadnie wyprostowc wlosy w warszawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikikikiki
zapytaj sie w pierwszym lepszym salonie. ja sie zapytalam i moja fryzierka juz zamowila specjalne preparaty do prostowania i za kilka dni ide na taki zabieg. praktycznie mozna wszedzie.ale to bardzo zadki zabieg bo luzdie przewaznie robia trwala krecona a nie trwalo prostujaca. u mnie bedzie kosztowac ok 100 zl ale w firowych zakladach wiadomo kilka nrazy drozej bo za firme terzeba placic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siatkareczka
A ja uzywam prostownicy oraz preparatów prostujących... co prawda utrzymuja sie tylko dwa dni... ;/ Chce wyprbować prostowanie na dłuzszy okres czasu Hyyyyyy/....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lennea
ja tez powaznie mysle o prostowaniu trwałym...tylko...chmmm własnie chodzi o to czy np za miesiac nie zatesknie znów za loczkami ? :p ile mniej więcej trzeba czekac az włosy odrosną zupełnie?mówię o długich włosach...super by było gdyby dało sie wyprostowac np na miesiac czy dwa...A MOZE JEST TAKA MOZLIWOSC?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fryzjerka z mgr
L'Oreal poleca taki zabieg, nazywa się "chemicznym wygładzaniem struktury włosa". Jest to odwrotność trwałej ondulacji. Najlepsze i najtrwalsze efekty osiąga się na włosach naturalnych, gorszy na farbowanych a najgorszy i najkrótszy czasami własnie z efektem tzw "puszenia" wówczas, gdy włosy są rozjaśniane. Zabieg ten wykonuje się raz na pół roku, producent gwarantuje włosy proste przez okres 6 -8 tygodni. Podstawowym warunkiem, aby zabieg ten był dobrze wykonany, a włosy się nie puszyły i nie były zniszczone jest wykonanie tego zabiego w przeciągu pół godziny zgodnie z procedurą i nie używanie do przeczesywania włosów grzebienia. Cały trud polega na ręcznym wygładzeniu włosa- bez uzycia grzebienia. Uzycie grzebiena jest błędem w sztuce i gwarantuje krótki okres trzymania srodka chemicznego i puszystosc włosów, co często z braku czasu i niedopatrzenia robią fryzjerki. Nieprawidłowe wykonanie tego zabiegu niszczy strukture włosa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusstubeczkeaaaa
dobrze ze mam proste włosy :) Choć 3 lata temu robiłam trwałą i pokręciłam je ale już mi sie znudziły. Jedna proste włosy są lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foxiara
A orientujecie się czy taką 'prostą trwałą' można również zrobić gdzieś w Gdańsku? (lub jego okolice - Gdynia, Sopot?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dori-7
prosze o informacje i adres gdzie mozna wyprostować dobrze włosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota7
Witam!!mam pytanie do fryzjerka zmgr gdzie można zrobic ten zabieg prostowania włosów?? bede wdzieczna za odpowiedź:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Illegal_girl_
Ja już jestem przekonana co do 'trwałej na proste' i chcę ją zrobić jeszcze w tym tygodniu. Problem w tym rozjaśnianiu, bo w grudniu sama sobie 'pofarbowałam' włosy (miał wyjść piaskowy blond, a wyszedł taki pomarańczowo-rudy^) . Czy po takim 'zabiegu' nie odradzacie mi trwałej na proste?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też się przymierzałam do tego zabiegu, byłam już nawet w jednym salonie na konsultacji, ale fryzjerka mi odradziła :O...trochę przykro, bo mam na włosach końcówkę zwykłej trwałej robionej w grudniu , której w żaden sposób nie mogę się pozbyć, ale jeśli rzeczywiscie włosy w tym momencie nie nadają się do takiego zabiegu (bardzo dużo trzebaby było obciąć), wiec nie pozostaje mi nic innego jak czekać cierpliwie aż sie zregenerują trochę i odrosną na tyle, że będzie z czego ciąć. Jeśłi chodzi o cenę to w tym salonie ok 300 zł...także kosztowna przyjemność.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4gunk4
Jesli ktos jest z Siedlec to prosze o adres gdzie mozna sobie zrobic trwale proste wlosy bo ja prostuje codzinnie a nawet czasen dwa razy dziennie i zajmuje mi to troche czasu a chcialabym sie tego pozbyc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×