Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość neli 20

dziewczyny 20 letnie które biora slub w 2007 roku

Polecane posty

witam;) ojj ale popisane a ile głup[ot..ale tak jak napislala neli nie odpisujecie na głupie zaczeoku:) tylko ich ignorujmy:) tak samo jak nie ebde pisala dlaczego ejstem an 3 roku uj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zusia naucz sie dziecko
piasc najpier, poczytaj słowniczek, lub kilka mądrych książeczek a póżniej się bierz za ślub, bo śmieszna jesteś :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie, tak naprawde wiek w wychodzeniu za maz odgrywa role drugorzedna. Same zdajecie sobie sprawe ze czlowiek 20letni moze byc rownie dojrzaly-emocjonalnie-co 28latek-no i odwrotnie. Przeczytawszy Wasze wypowiedzi stwierdzam ze kilka niestety chyba nie dojrzalo jednak do tego by zalozyc rodzine. No wiecie... taka dziecinada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie dziewczyny, z wielka checia dolacze do tego topiku. W przyszlym roku 1 wrzesnia biore slub,bede miec 20 lat a moj narzeczony 23.Jestesmy narzeczenstwemod roku. Bardzo chetnie wypowiem swoje zdanie na temat slubu w mlodym wieku,gdyz nie zgadzam sie z wieloma opiniami ktore sa jemu przeciwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze napisałam prawie powieść dotyczącą mego zdania co do slubu w mlodym wieku ;) ale mi sie podczas wysylana komputer zaciął i musialam go resetować :( więc powieści nie ma ale jak ktos ma jakies pytania lub zastrzezenia to jak najbardziej odpowiem. a teraz cos o mnie. Jestem z Wrocławia. Jesli chodzi o organizacje wesela to troszke juz mam.Mamy sale z noclegami,zespół,kamerzyste i fotografa.Wesele z poprawinami na 80 osób.Napiszcie cos o sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *amica*
hmmm..... Zusiu studiujesz na UJ? ciekawe, bo ja też. na jaki kierunek biorą 17-latki? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wlasnie wtaki sposob olewan dziewczynki ktore nie powinny nalzezec do tgeo topiku:P dziewczyny u mnie ejst 8 mieisecy i dwa dni do slubu :) kurde:) ale sie ciesze;) zycze milej sobotki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *amica*
taki, znaczy z błędami i literówkami? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaaaaaaaaaa
hej ja tez sie dolącze choc nie bede miec 20 lat, w 2007 bede miala 19 moj narzeczony jest ode mnie o 5 lat starszy jestesmy zareczeni od lipca, jestem w ciązy tyle ze zareczyny byly jeszcze przed poczeciem malenstwa:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyneczka
Witam ponownie! KAsia 13, witaj w klubie! TEgo samego dnia bede ślubować :) tylko nie mam aż tylu spraw pozałatwianych co Ty :) wiekszosc dopiero przed nami :) a dzisiaj wybrałam sobie piękny piersconeczek :))) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do żal mi was----> mam do ciebie pytanie. Skąd masz wiadomosci ze rozwody naleza doosób które biora slub w wieku 20 lat? Chetnie obejrze jakies statystyki. No a jesli mówisz to bo tak Ci sie wydaje to najpierw sie 10 razy zastanów,bo moim zdaniem rozwody są bo świat spadł na psy i ludzie gonią tlko za pieniądzem,nie zwazając na uczucia i szacunek wzgledem drugiej osoby i nie ma to nic wspólnego z wiekiem. pozdrawiam aha justyneczka---->bardzo fajnie ze masz taka sama date jak ja.Ja mam tyle zalatwione bo boje sie ze potem mi wszystkie obowiazki spadną na głowę a w dodatku wszystko co pozalatwialam to prawie sami znajomi /foto,kamera,zespol/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do żal mi was----> jak narazie to widac ze ty jeszcze nie doroslas bo nawet nie potrafisz odpowiedziec na moje pytanie tylko sie w kółko powtarzasz. Wymysl cos na wyższym poziomie bo tylko sie pogrążasz w tym ze nie potrafisz uzasadnic swojego zdania a oceniasz innych ze sa niedojrzali. pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok,widze ze jednak masz racje-nie bede sie osmieszala,bo inaczej sie nie da nazwac \"rozmowy\" z tak nisko położonym intelektualnie człowiekiem jak ty ;) jak widać \"duuuuzo\" masz do zaoferowania swoja osobą, także nie warto-dobrze to podsumowałaś. Tak wiec zostaje mi tylko zyczyc tobie zebys dorosła swym poziomem w koncu do tych 20sto latek,bo jak widac duzo ci jeszcze brakuje. Dla sprostowania: nigdy nie oczerniam na forum ludzi,jedynie staram sie wypowiadac własne zdanie tak,aby nie zranic innych osób ale w tym przypadku jak widać nie dało sie inaczej i uczynilam to pierwszy i mam nadzieje ostatni raz. powodzenia w zyciu i taka mała dobra rada dla ciebie : nie pisz \"dorośnij dziecko i żal mi was\" bo to my mozemy cie pożałowac i oceniać jako niedojrzałą gówniare.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyneczka
KAsia13 BRAWO! :) Ubrałaś w słowa swoją wypowiedź tak - jak ja bym to zrobiła :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czterolistna koniczynka*
Głowa cię boli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cassisy
21 kwietnia zostane żoną.teraz mam 22 lata, w dniu slubu prawie 23.moj narzeczony jest ode mnie starszy 9 lat.mieszkamy razem,kochamy sie ponad zycie.on pracuje, ja jeszcze studiuje, za tydzien zaczynam tez prace.ciekawe czy i w mojej historii jest cos co mozna by wysmiac,obrazic,opluc na forum..jesli tak to zapraszam bo.................opinie innych ludzi mam gleboko w d....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konstancja.
Hej ja mam 20 lat a ślub biorę jesli sie uda zaklepać termin jeszcze w grudniu tego roku, ale na razie tylko cywilny. Koscielny w wakacje 2007. Dodam, ze w marcu zostane mamą :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iv20
ja mam 20 lat.ślub wzięłam w październiku 2006.po ślubie założyliśmy firmę którą zajmuje się maż(20lat).ja pracyje w sklepie.i niech nikt mi nie mówi że tak mlode małżeństwa nie mają przyszłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyli niestety
wpadka ........ a tak slub bylby pozniej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polo_nis_tka
justyneczka: jesli jesteś na polonistyce, to popracuj nad ortografią. W jednym z postów napisałaś "napewno" :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dojrzałam w pore
jaks oburzona nastolatka mówiła komus ze niby rzuca mordą ze jej nie poprosił nikt o rękę. Otóz młoda 20stolatko.Np ja opowiem o sobie ze tera jestem po 30stce i w twoim wieku tez mogłam wyjśc za mąz i to niestety nie raz.Ale opamiętałam się i na szczęście bo te związki sie rozpadły i teraz byłabym rozwódką i pewnie nie po raz pierwszy. Człowiek młody jest przepełniony emocjami, jego charakter i upodobania zmieniają się, okazuje się ze w wieku 20 lat chcemy od parnera tylko tego by kochał i by pieknie wyglądał aby nam kolezanki zazdrościły no i aby miał prace aby nam kupował prezenty. Otóż w w wieku 27 lat nasze upodobania się zmieniają. Dojrzałyśmy, emocje sa inne i czego innego oczekujemy od przyszłego męza. Nie musi juz być piekny ale wazne by był dowcipny, opiekuńczy i aby umiał zarobić na rodzine iaby przy takim czuc sie bezpiecznie a przy 20stoparolatku cięzko czuc sie bezpiecznie. Taki 20stoparolatek szuka wrazeń, chce próbowac jak to jest z inną, doświadczać, badać. Daltego tez duzo związków teraz obecnie rozpada się tych zawartych młodo. Moja matka tez w tym wieku szła za mąz i jest z ojcem nadal. No ale teraz czasy sa inne. Kobieta nie garnie się do żeniaczki na studiach bez pracy bez mieszkania. ja osobiście tez chciałam szybko miec męza bo kochałam, ale okazało się ze jednak podswiadomie nie tego chciałam męza. Tamte młokosy były piekne ale to nie wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dojrzałam w pore
dodam ze oczywiście mozna w wieku 20 lat wyjśc za pierwszego faceta i z nim zestarzec się. Owszem. Tylko tu chodzi o to ,że dobrze jest samemu dojrzec , skończyć studia, miec prace i mieszkanie i potem myslec o slubie i byciu matką. Przed 30stka naprawde da się i niekoniecznie trzeba leciec do ołtarza w wieku 20 lat. Chodzi tu o charaktery i zmiennośc upodobań.Człowiek młody kształtuje się, jego poglądy się zmieniają i gusta. Często to co nam się podoba w wieku 20 lat to w wieku 26 lat juz nie i potem się okazuje ze u mniej dojrzałych kobiet to co się podoba w wieku 25 lat to juz nie podoba się w wieku 30 lat.I dopiero w wieku 30 lat taka kobieta wie czego chce, czego potrzebuje, jakiego faceta. ma juz prace za soba i studia, zakupiła mieszkanie i spokojnie moze byc matką. Taka dojrzalsza rodzina jest ustabilizowana , stoi na nogach bez pomocy babć , matek, i wujków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze normalniejsza
niedługo konczę studia i planuję slub... na studiach kilka dziewczyn stanęło na ślubnym kobiercu.... 2 z nich są w trakcie spraw rozwodowych...:-( ja wolę poczekać te parę lat gdyz na moich oczach rozpadały się związk nawet 8 letnie i te które były góra 2 lata po ślubie...uwazajcie miłosc miłościa ale czy czasem w wieku nastu lat zauroczenie facetem trwa dłuzej???? jedna z Was studiuje dziennie i ma nadzianego faceta który juz ma dom. troche dziwnie mi to brzmi zastanów się czy potem Twój maz nie bedzie Ci kazał zostac w domu kurą domową bo on jest od zarabiania kasy...( tak było w przypadku przyjaciółki) ogólnie uwazam ze 20 latki sa za mało dojrzałe tym bardziej jesli mają starszych facetów... na waszym miejscu bym sie bała dlatego sobie spokojnie czekam az za slub i wesele bede w stanie zapłacic sama a nie z kieszeni rodziców jak pewnie niektóre z was zrobią.... WIELKA MIŁÓŚĆ NIE GWARANTUJE UDANEGO MAŁŻENSTWA! mozecie tez mnie obrazac Wasze opinie mam w daleko w szafie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dojrzałam w pore
powiem ci ze moja mam tez miała starszego ale on miał pozycję, mieszkanie dostał, mam nie pracowała i była kura domową. No a tata zaczął w pracy popijac - taka raca ze z tym czy tym na imieninach trzeba wypić, a ze tam sami chłopi to co drugi dzień ktos miał imieniny.I myslisz ze mojej mamie się podobało to? owszem miała wszystko, dzieci się urodziły, siedziała z nimi w domu, sprzatała, gotowała, stusiów nie ukończyła bo zbyt szybko się ożeniła jak juz pisałam. No a tata niby kase dawał ale pił czasami. No ale mamam nie rozwiodła się z nim tylko dlategogo ze nie miała by gdzie iść. Bez pracy bez niczego, bez znajomości. ...i sa do dziś razem. Nie wiem czy szczęsliwi, no ale zyją jakoś, klepią to zycie po tyłku.Mamam nie da rady bez ojca a ojcu niechce się szukac nic innego bo i tak moja mamam jest najseksowniejsza, najlepsza, zgrabna, elegancka więc poco szumkac mu?:) jednak znam kolezanki co się rozwiodły a to zdrady, a to kłótnie, a to zmiana poglądów, a to śmo .....sa i takie co wytrwają ale wszystko jak mówiłam zalezy od ludzi i od dojrzałości od charakteru i od tego czy u danych 20stolatków po kilku latach nie zmieni się gust i upodobanie i charaktery na tyle by piwprznąc to małzeństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze normalniejsza
mój przyszły mąż w wieku 18 lat zaczął sie sam utrzymywac i pracuje na siebie:-) czy lece na jego pieniadze? nie bo ja zarabiam wiecej od niego;-) ale chce zrobic wesele w sheratonie poza tym chce mu kupic sportowe auto.... ok zmądrzałam juz nie bede sie chwalic ale poprawia mi to humor wiecie? przynajmniej sie mniej strsuję przed waznymi negocjacjami... dziewczynki pozdrawiam Was i będę tu zaglodąc moze w wieku 24 lat zmadrzeję? i w koncu wyjdę za mąż.... ale facet jest mi potrzebny ale nie zeby mnie utrzymywał.... ok miłego dnia dziewczynki i udanych przygotowan dlo slubu przepraszam za to co pisałam spałam dzis 3 godziny bo pisałam wazne sprawozdanie wybaczcie kochane i 3majcie kciuki dzis wszystko zalezy ode mnie czy dostanę zlecenie warte 200 tys zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dojrzałam w pore
wowo to jestes warta tyle co doda:) ona tez tyle zarabia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×